Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe mapy do nawigacji juz dostepne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowe mapy do nawigacji juz dostepne

    jak tam spot się udał ? Szkoda że nie mogłem Was odwiedzić Dziś sąsiad dostał nową czerwoną O III w combi nie powiem ładnie się prezentuję chyba będę go musiał zapisać do Clubu :diabelski_usmiech

  • #2
    Nowe mapy do nawigacji juz dostepne

    Jak w temacie, widac ze update zapowiadywany na czerwiec zostal juz wgrany na serwery !

    Link

    [ Dodano: Wto 27 Maj, 14 22:59 ]
    poszedl dzis update bez problemow.

    Komentarz


    • #3
      Czy ona też jest w wersji polskiej ?Jaka to jest Europa Wschodnia czy Zachodnia ? Czy mogę zainstalować ją na zwykłej karcie SD czy muszę sformatować poprzednią tj. oryginalną ?

      Komentarz


      • #4
        dla swojego bezpieczeństwa zrób kopię zapasową obecnej karty
        zresztą wszystko pisze w instrukcji
        co do języka polskiego nie wiem
        Zamówiona (12.12.2013)
        Zakończona produkcja (24.02.2014)
        Odebrana (14.03.2014)
        OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

        Moja długo wyczekiwana perła

        Komentarz


        • #5
          Update zawiera wszystkie wersje jezykowe, w tym Polski oczywiscie.

          Karte zalecam formatowac do FAT-32, karta musi byc minium 32GB wazne aby nie bylo na karcie nic innego niz update. Kazdy plik ktory jest poza tymi z update powoduje ze sie on nie wgra. Sam mialem problem na MAC-u gdzie na karcie zostaly jakies ukryte foldery po otworzeniu karty.

          Komentarz


          • #6
            Czy update jest tylko do Columbusów w O3, czy jest również kompatybilny z Columbusami montowanymi w O2?
            Mój Columbus to 3T0035680K.
            Czy mogę w nim zaktualizować mapy na te ściągnięte ze strony podanej w linku?

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • #7
              według strony skoda-auto.com jest to update dla columbusow oraz inna wersja dla amundsena ale tylko dla nowej Octavi. To sa nowe uzadzenia i chyb ana starym kolumbusie nie pojdzie.
              Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

              Komentarz


              • #8
                Już się ściąga

                A tak przy okazji wiecie może jaką maksymalnie dużą karte SD odczyta czytnik?

                Będę musiał kupić i nie chce przesadzić
                O3 RS TSI DSG

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez bolo81
                  A tak przy okazji wiecie może jaką maksymalnie dużą karte SD odczyta czytnik?
                  Sam sie zastanawialem ale w instrukcji nie ma podanej maksymalnej wielkosci - moze przeczyta wszystkie dostepne. Ja kupilem 32GB - mniej i tak nie moze byc bo upadte tyle potrezbuje a z 64GB nie bede ryzykowal
                  Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam Wszystkich !!!!

                    Update potrzebuje około 6,58 GB- więc na moją oryginalną kartę wszedł.

                    Właśnie wgrałem nową mapę - samo wgrywanie banalnie proste:

                    1. Wyciągasz kartę SD
                    2. Odblokowujesz ją
                    3. Kasujesz pliki na niej znajdujące się ( najlepiej zrób kopię zapasową )
                    4. Ściągnięty plik rozpakowujesz i kopiujesz z powrotem na kartę SD.
                    5. Zamykasz kartę tj. przesuwasz ten mały plasticzek
                    6. Wkładasz kartę SD do swojego czytnika w samochodzie

                    Gotowe !!!

                    Nawigacja w j. polskim, żadne z wcześniej dodanych punktów tj. moich celów nie kasuje się.

                    Sprawdzona wersja: 2014/2015.

                    Tylko śmigać i to za darmo a nie pewnie jak skoda chce około 1000 zł.

                    Pozdrawiam i miłego użytkowania.

                    SP. Podziękowania dla MAQIO

                    Komentarz


                    • #11
                      wojtekpiotr, rozumiem że na spota teraz trafisz :P :lol: :diabelski_usmiech
                      SPOT Poznań:
                      .....
                      ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                      Error 503 Wojtas Unavailable :P

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez wojtekpiotr
                        Witam Wszystkich !!!!

                        Update potrzebuje około 6,58 GB- więc na moją oryginalną kartę wszedł.

                        Właśnie wgrałem nową mapę - samo wgrywanie banalnie proste:

                        1. Wyciągasz kartę SD
                        2. Odblokowujesz ją
                        3. Kasujesz pliki na niej znajdujące się ( najlepiej zrób kopię zapasową )
                        4. Ściągnięty plik rozpakowujesz i kopiujesz z powrotem na kartę SD.
                        5. Zamykasz kartę tj. przesuwasz ten mały plasticzek
                        6. Wkładasz kartę SD do swojego czytnika w samochodzie

                        Gotowe !!!

                        Nawigacja w j. polskim, żadne z wcześniej dodanych punktów tj. moich celów nie kasuje się.

                        Sprawdzona wersja: 2014/2015.

                        Tylko śmigać i to za darmo a nie pewnie jak skoda chce około 1000 zł.

                        Pozdrawiam i miłego użytkowania.

                        SP. Podziękowania dla MAQIO
                        wojtek piotr - nie mowisz o updatecie Columbusa tylko Amundsena ? Bo w columbusie sam plik ktory sciagasz ma 17GB a karty w columbusie nie ma (mapy sa wgrane na urzadzenie)
                        Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                        Komentarz


                        • #13
                          Amundsena tak apropo to jestem ciekaw czy same w sobie czyms te nawigację się różnią? Mnie w skodzie poinformowano że jeżeli chodzi o mapy i dokładność to nie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez wojtekpiotr
                            Tylko śmigać i to za darmo a nie pewnie jak skoda chce około 1000 zł.
                            Dzwoniłem i za update wołają 150 PLN, więc nie aż tak drogo :twisted:

                            Ale wolałem za tą cene kupić sobie dobrą znaczy się szybką karte SD 32 GB. Na kolejne aktualizacje będzie jak znalazł.

                            Właśnie zaktualizowałem Columbusa do wersji 88 ECE- czas aktualizacji 55 min (karta SD Sandisk Extreme up to r\w 45 MB)
                            O3 RS TSI DSG

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez bolo81
                              Zamieszczone przez wojtekpiotr
                              Tylko śmigać i to za darmo a nie pewnie jak skoda chce około 1000 zł.
                              Dzwoniłem i za update wołają 150 PLN, więc nie aż tak drogo :twisted:

                              Ale wolałem za tą cene kupić sobie dobrą znaczy się szybką karte SD 32 GB. Na kolejne aktualizacje będzie jak znalazł.

                              Właśnie zaktualizowałem Columbusa do wersji 88 ECE- czas aktualizacji 55 min (karta SD Sandisk Extreme up to r\w 45 MB)
                              Faktycznie nie najgorzej! Spodziewałem się ceny z kosmosu ale i tak zawsze 150 zł do przodu.

                              Komentarz


                              • #16
                                wojtekpiotr, skoro różnica w wielkości update'a jest 6.5GB vs 17GB to chyba czymś się jednak muszą różnić...

                                Komentarz


                                • #17
                                  Niby tak ale podczas zakupu swojej OIII pytałem w salonie o różnice Amundsena i Columbus niby mapy tj nawigację te same

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    wojtekpiotr, mnie powiedzieli w salonie że mapy można aktualizować tylko u nich, a samemu to nie ma mowy

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Mapy zaktualizowane - zero problemów, każdy nawet średnio rozgarnięty da rade :szeroki_usmiech
                                      Ps. nie dotyczy Straży Miejskiej :diabelski_usmiech
                                      O3
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                      O2
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez wojtekpiotr
                                        Niby tak ale podczas zakupu swojej OIII pytałem w salonie o różnice Amundsena i Columbus niby mapy tj nawigację te same
                                        Chyba nie wierzysz we wszystko co Ci w salonie mówią? Ja jak pytałem o różnice miedzy nawigacjami to poza większym ekranem nic nie potrafili powiedzieć, musiałem sobie sam wygooglać. Ogólnie to jestem zwiedzony poziomem wiedzy na temat sprzedawanych aut w salonach. I nie mówię tu tylko i wyłącznie o skodzie.
                                        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          nokius czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi mapami które dostaliśmy w salonie (i nie chodzi mi że zaktualizowane są np adresy itd) tylko np o jakość map itp
                                          bo mam zamiar się wziąć dzisiaj/jutro za aktualizację
                                          Zamówiona (12.12.2013)
                                          Zakończona produkcja (24.02.2014)
                                          Odebrana (14.03.2014)
                                          OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                                          Moja długo wyczekiwana perła

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            mapy

                                            Gosi@czek- szczerze mówiąc to ja nie widzę żadnej różnicy między starą a nową wersją
                                            Pewnie zaktualizowali mapy i tyle.
                                            O3
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                            O2
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Re: mapy

                                              Zamieszczone przez nokius
                                              Gosi@czek- szczerze mówiąc to ja nie widzę żadnej różnicy między starą a nową wersją
                                              Pewnie zaktualizowali mapy i tyle.
                                              Są aktualne drogi itd. Sama nawigacja się nie zmieniła.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A może mi ktoś sprawdzić czy w nowej wersji jest droga S3 z Gorzowa do Międzyrzecza.
                                                mÓj samochód był produkowany z końcem maja i zastanawiam się czy ma stare mapy czy nowe. A tej drogi jeszcze nie mam.
                                                Zamówiona O3 RS DSG 12.11.2013
                                                Odebrana 18.06.2014


                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80838

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez VRSmaniak
                                                  A może mi ktoś sprawdzić czy w nowej wersji jest droga S3 z Gorzowa do Międzyrzecza.
                                                  mÓj samochód był produkowany z końcem maja i zastanawiam się czy ma stare mapy czy nowe. A tej drogi jeszcze nie mam.
                                                  Sparwdz wersje map - moja byla produkowana maj/czerwiec i mam mapy w wersji z koncowka 86 - njanowsze sa 88 wiec sa juz nowsze. Mam juz na karcie je przygotowane i ktoregos dnai zapuszcze update.
                                                  Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X