Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe mapy do nawigacji juz dostepne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez jerryx
    Zamieszczone przez VRSmaniak
    A może mi ktoś sprawdzić czy w nowej wersji jest droga S3 z Gorzowa do Międzyrzecza.
    mÓj samochód był produkowany z końcem maja i zastanawiam się czy ma stare mapy czy nowe. A tej drogi jeszcze nie mam.
    Sparwdz wersje map - moja byla produkowana maj/czerwiec i mam mapy w wersji z koncowka 86 - njanowsze sa 88 wiec sa juz nowsze. Mam juz na karcie je przygotowane i ktoregos dnai zapuszcze update.
    Witaj. Mieszkam w Poznaniu i wrzuciłem w nawigację trasę do Gorzowa wybrało mi najszybsza przez A2 i potem Jordanowo na Gorzów ale nie widziałem stricte opisu drogi ekspresowej. Pokazało mi 156 km i 2 godz. Jak dla mnie to raczej bierze juz pod uwagę drogę ekspresową ale trzeba by było nią pojechać. Z tego co wiem to droga otwarta.

    Komentarz


    • #27
      wojtekpiotr, jestem po aktualizacji do wersji 88 i cała S3 jest już ujęta na mapach.
      Problem jest jednak taki, że chyba ten nowy odcinek jest źle opisany, bo przy planowaniu tras zawsze prowadzi z Międzyrzecza na Gorzów przez Skwierzynę zamiast ekspresówką.
      Pozdro

      Komentarz


      • #28
        I co ma na celu ten wątek? Przecież nikt Ci nie poprawi algorytmu wyszukiwania tras. Jak dla mnie obejść to można jedynie przez dodanie celów pośrednich.
        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

        Komentarz


        • #29
          Basik_, kolega zadał pytanie więc mu odpowiedziałem skoro mam możliwość sprawdzić. A dodanie celów pośrednich nie pomoże, bo dalej sprowadza na starą drogę, czasem nawet okrężną drogą. Trzeba w tym miejscu olać navi i kierować się zdroworozsądkowo znakami po prostu.
          A problem leży po stronie Navteqa, bo mapy na ich stronie też prowadzą przez Skwierzynę.
          Pozdro

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Leniwiec
            Basik_, kolega zadał pytanie więc mu odpowiedziałem skoro mam możliwość sprawdzić. A dodanie celów pośrednich nie pomoże, bo dalej sprowadza na starą drogę, czasem nawet okrężną drogą. Trzeba w tym miejscu olać navi i kierować się zdroworozsądkowo znakami po prostu.
            A problem leży po stronie Navteqa, bo mapy na ich stronie też prowadzą przez Skwierzynę.
            Racja, pisałem z tabletu i nie zauważyłem, że to już 2 strona. Przepraszam za zamieszanie

            Jak punkty pośrednie też nie pomagają to tak jak napisałeś problem jest w samej mapie. W algorytmie wyznaczania tras i chyba pozostaje czekać na kolejną wersję. Może poprawią to.
            Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X