Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koncowki wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Niestety, nie da się tego zobaczyć. Po co ograniczać dostęp?

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez Andre83 Zobacz wpis
      Witam. Atrapy dotarły i zostały zamontowane. Tak to wygląda i mi się widzi. Pozdrawiam
      Nie wiem jak wygląda u Ciebie - ja mam i mi się podobało - ale czasem jak popatrzę z tyłu...to sam się śmieję, że pod tanim plastikiem 2 rurki wydechu wystają
      Mój czarnuch
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

      Komentarz


      • #53
        Co do atrap to kilku kolegów kierowców, nie szkodników mówiło że się im też podoba ( dobrze wygląda).
        Skoda OCTAVIA III kombi 2.0 TDI 150 KM
        Stage 1
        191 KM 446 NM

        Komentarz


        • #54
          Mam pytanie dotyczące atrap, montował ktoś czarne ? Zastanawiam się nad kolorem do OIII FL szary quartz.

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez dym1984 Zobacz wpis
            Można? można
            ale tak szczerze (sorry za dyskusję na temat gustu) to nie bardzo to wygląda
            Fakt, o gustach się nie dyskutuje. Ale faktem jest też, że ten podwójny wydech z owalnopłaskimi końcówkami też za specjalnie nie wygląda
            Natomiast końcówki z RS - niby fajne, fabryczne, niemniej "fake"

            Ale można też zrobić podwójne np. takie:




            Ten pierwszy wygląda na żywo jakoś tak:


            Można też w podwójny z "dwururką":


            Jak dla mnie - pomijając średnice pojedynczych końcówek, które są IMO zbyt duże (powinno być jednak coś "subtelniejszego") - takie rozwiązania wyglądają całkiem całkiem.Z podwójnym wydechem na "dwururkach" mam mieszane uczucia Pojedyncza dwururka IMO wygląda lepiej:



            Takie rozwiązania są jednak "nietanie" - w grę wchodzi modyfikacja sporego kawałka wydechu.

            Można też zrobić trochę bardziej "budżetowo", używając skodowkowych oryginalnych końcówek wydechu z O2 do wspawania (nr FDC609002 & FDC610002 o średnicy 55mm dla TDI CR i FDC610001 dla NoPb). Wygląda to wtedy tak:


            743136as-960.jpg
            I sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem...



            Natomiast co do "atrap" z MILOTECa - są dwie wersje: węższa (o której tu już pisano) i szersza.
            Węższa na żywo wygląda tak:


            Moim bardzo skromnym zdaniem - które absolutnie nie ma na celu rozpętania flamewarsa - wygląda to "tak se"

            Natomiast szersza... No, nie powiem, całkiem całkiem




            Przy czym, to nadal jest "fake", a i cena zachęcająca nie jest (więcej niż oryginalne końcówki z O2, o których piszę wyżej) -> Milotec - exhaust screen dummies, for Octavia III - piano black - Milotec Auto-Extras GmbH - Skoda Tuning und Zubehör

            Każdy zdecyduje sam, co mu bardziej "w duszy gra"

            Pozdrawiam,

            Maciej.
            Ostatnio edytowany przez Gawronik; 31967.
            Maciej 'Gawronik' Gawroński
            [center:5414c7789e]Cappucino Octavia IIFL Combi 2010r. 2.0 TDI CFHC - moja ci ona
            Silver Fabia IIFL Hathback 2011r. 1.6 TDI CAYB - żony
            [/center:5414c7789e]

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez macio88 Zobacz wpis
              Mam pytanie dotyczące atrap, montował ktoś czarne ? Zastanawiam się nad kolorem do OIII FL szary quartz.
              Kolego udało się zdobyć jakieś fotki czarnych dyfuzorów, a może już zamontowales? Też mam O3 szary quartz i zastanawiam się jak będą wyglądać czarne.

              Komentarz


              • #57
                Nie udało się zdobyć, nie widziałem żeby ktoś na forum montował czarne. Ja się ciagle waham jakie zamówić

                Komentarz


                • #58
                  Dziękuję za info, mam ten sam dylemat.

                  Komentarz


                  • #59
                    Wczoraj dotarły do mnie czarne, w weekend montaż. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany jak to wygląda z szarym quartz to podrzucę fotki.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez macio88 Zobacz wpis
                      Wczoraj dotarły do mnie czarne, w weekend montaż. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany jak to wygląda z szarym quartz to podrzucę fotki.
                      Kolego ja poproszę o fotki po montażu i ewentualnie namiary gdzie kupowales.

                      Komentarz


                      • #61
                        B0DF5B6F-F4C3-49A9-B355-DA784CAFAF46.jpegNo i są czarne

                        Komentarz


                        • #62
                          macio88 i jak to wyglada w reaku z tyłu? Bo mam też O3 w czarnym kolorze i myślę nad czarnymi właśnie.
                          Everything is over... But Trance Music is still alive!!

                          Komentarz


                          • #63
                            motomat niestety już nie mam tych atrap wydechów, musiałem zdjąć przy montażu maxtona

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X