Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyciemnienie szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przyciemnienie szyb

    polecam fotografa

    maciejciszek.pl

  • #2
    Przyciemnienie szyb

    czy ktos wie gdzie mozna pewnie i w dobrej cenie przyciemnic szyby w malopolsce, najlepiej kraków lub okolice.

    Komentarz


    • #3
      Podłączam się do pytania kolegi
      Moja nowa pasja

      Były posiadacz O1FL

      Były posiadacz 6Nki

      Komentarz


      • #4
        BAss25, rumcajs_kr, odpalcie swoje kocice i ogień do Tychów (w sumie Gostyń, kilka km za Tychami)

        polecam gorąco Wojtka z TECH-FOLL :!:

        Wojtek 504 984 921

        na pewno dogadacie się cenowo, etc

        WOJTEK TECH-FOLL
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Dzieki za info. A powiedzcie mi w jaki sposob sa naklejane te folie? Czy musza rozkrecac drzwi bo taka opcja raczej u mnie nie wchodzi bo boje sie o gwarancje i o trzeszczenie. Jest opcja zeby tego nie rozkrecac?

          Komentarz


          • #6
            jeżeli chodzi o poznań to polecam firme foliapol

            Komentarz


            • #7
              Ktos poleci dobry zaklad w Białymstoku?

              Komentarz


              • #8
                Polecam firmę tin-tech z Tarnowa. Rafał okleja szybki bez ściągania boczkow. Profesjonalizm w pełnej klasie, sam przyciemniałem u niego w mojej O2FL. Teraz ma firmę w Gemini Park, obok AST CAR DETALING. To jego profil na Facebooku: https:// m.facebook.com/rrcustoms.tarnow

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez BAss25
                  Dzieki za info. A powiedzcie mi w jaki sposob sa naklejane te folie? Czy musza rozkrecac drzwi bo taka opcja raczej u mnie nie wchodzi bo boje sie o gwarancje i o trzeszczenie. Jest opcja zeby tego nie rozkrecac?
                  WOJTEK z TECH-FOLL ogarnie temat jak tylko będziesz chciał...

                  jak chcesz będzie demontaż tapicerek
                  jak nie chcesz nie będzie demontażu tapicerek

                  as u wish
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: Przyciemnienie szyb

                    Zamieszczone przez BAss25
                    czy ktos wie gdzie mozna pewnie i w dobrej cenie przyciemnic szyby w malopolsce, najlepiej kraków lub okolice.
                    Ja polecam folstudio.pl robiłęm u nich i jestem zadowolony. Współpracują z kilkoma salonami i dobrze robią swoją robotę i do nich masz blisko bo są w Wieliczce

                    Zamieszczone przez BAss25
                    Dzieki za info. A powiedzcie mi w jaki sposob sa naklejane te folie? Czy musza rozkrecac drzwi bo taka opcja raczej u mnie nie wchodzi bo boje sie o gwarancje i o trzeszczenie. Jest opcja zeby tego nie rozkrecac?
                    O gwarancje nie masz się co bać. Ja dostałem do nich namiary w salonie. I nawet była taka opcja żęby mi przyciemnili szyby przed odebraniem auta, w salonie. Dogadałem się jednak tak, że zaraz z salonu pojechałem do nich i miałem ciut taniej. Żeby zrobić dobrze lepiej jest wyciągnąć boczne szyby.
                    Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja robilem szyby w K-ach na Rozdzienskiego obok salonu Forda, gosc rowniez robi to w salonach ASO, bez demontazu tapicerki, jednak nie jest w 100% zadowolony, gdyz mozna znalesc minimalne uchybienia zwlaszcza przy czarnej chropowatej obwodce na tylniej szybie, ale to tylko jak naprwde z bardzo bliska sie przyjrzysz. Cena 350zl.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak mocno przyciemniliscie szyby z tylu? W czwartek jade na przyciemnienie i nie wiem na co sie zdecydowac. Chodzi mi o to zeby ochlodzilo auto w srodku i zeby dziecka slonce nie palilo.

                        Komentarz


                        • #13
                          BAss25, ja mam przyciemniony tył najciemniejszą (bodajże tylko 5% przepuszczalności swiatła). Osoby wożone z tyłu są latem bardzo zadowolone. Mały problem jest tylko nocą ponieważ praktycznie niewiele przez te szyby widać.

                          tutaj zdjęcie: Forum - Octavia Club Polska
                          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                          ​​​
                          Grzegorz

                          Moja Ambitna Czarnula

                          Komentarz


                          • #14
                            Idz w najmocniejsze - mam takowe na bagazniku (3 tylnie, w kombi) i tam jest idealnie. Na tylne drzwi dałem bodajze 25% przepuszczalnosci i troche zaluje Z daleka roznicy nie widac, ale z bliska albo w sloneczny dzien troche jest... W nocy nie przeszkadza zupełnie, kwestia przywyknac

                            Moja O3 RS

                            Komentarz


                            • #15
                              Wszystko jeszcze zależy od auta w beż cappucino mocno przyciemniony tył wygląda słabo.

                              Komentarz


                              • #16
                                No wlasnie ja mam cappucino i taki full ciemny tez mi sie jakos slabo podoba. W ciemnie albo bialej takie smoly super wygladaja ale boje sie jak taka u siebie zaloze ze bedzie lipa. Moze ktos ma ciemna szybe w autku w kolorze cappucino lub beż? Dajcie jakies focie prosze.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Joł

                                  Zamieszczone przez BAss25
                                  Moze ktos ma ciemna szybe w autku w kolorze cappucino lub beż? Dajcie jakies focie prosze.
                                  Proszę Cię bardzo 2 focie poglądowe, folia 20.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    W niebieskim tez dobrze wygladaja wg mnie, rzuc okiem w moj watek
                                    Zrezsta.. Jestem zdania ze w kazdej budzie dobrze wygladaja

                                    Moja O3 RS

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jakos tak lekko przyciemnione jak na 20 ale podoba mi sie. Czy jest roznica w srodku z temp? Mocno jest ciemno w srodku? Niebieska to wyglada pieknie w smole Bardzo ladna ta twoja strzala

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez BAss25
                                        Jakos tak lekko przyciemnione jak na 20 ale podoba mi sie. Czy jest roznica w srodku z temp? Mocno jest ciemno w srodku? Niebieska to wyglada pieknie w smole Bardzo ladna ta twoja strzala
                                        W poniedziałek spiszę z papierów dokładnie co to jest za folia

                                        Zakładałem przed wyjazdem z familią nad morze, spełniła moje oczekiwania.
                                        Fura mniej się nagrzewa na słońcu, klima szybciej schładza wnętrze.

                                        Miałem wczesniej furaka z węglowo przyciemnianymi szybami, więc mam jako takie porównanie i nie zaobserwowałem znaczącej różnicy.

                                        [ Dodano: Pon 04 Maj, 15 10:52 ]
                                        Ok
                                        Podaje info

                                        Folia na mojej Octavce to: 3M Panther CS 20

                                        Tu jeszcze 3 poglądowe foty robione dzisiaj bez ostrego światła:
                                        1) z boczku

                                        2) ze środeczka

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zalozylem i pierwszy test zrobiony Wyglada super i w srodku i na zewnatrz Polecam FOLSTUDIO z Wieliczki z czystym sumieniem. Pozdrowienia dla szefa i pracownika ktorzy mi montowali te folie

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            BAss25. Jaką folię ci założyli w Folstudio w Wieliczce (producent foli i stopień przyciemnienia)? Dzwoniłem do nich i polecają folie llumar.
                                            Octavia III Kombi Ambition + Amazing

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Wszytko wyslalem Ci priv

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Ja od zawsze przyciemniam folią 15 (o ile fabrycznie nie są przyciemnione) idealna wartość do widoczności i stopnia widoczności do wewnątrz. 8)

                                                Osobom z Katowic i okolic polecam:

                                                Oklejanie – przyciemnianie szyb samochodowych: Śląsk, Katowice, Tychy, Sosnowiec
                                                ORIGINAL GERMAN AUDI A6 C7 AVANT 3.0 TDI 313KM - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...168233#1168233

                                                ORIGINAL GERMAN AUDI QUATTRO 2.2 200KM- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...460025#1460025

                                                ORIGINAL CZECH SKODA FABIA MONTE CARLO 1.2 TSI 105KM - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=906416#906416

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X