Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik temperatury oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujnik temperatury oleju

    Próbuje uruchomić wskazanie na wyświetlaczu temperatury oleju, temperatura płynu jest. Czy taka opcja wogule istnieje w 3 była

  • #2
    Nie ma. Rok temu cały salon zaangażowałem w poszukiwanie tej funkcji. Mam nadzieję że któraś aktualizacja to wprowadzi jeżeli jest taka możliwość

    Komentarz


    • #3
      U siebie jestem w stanie wyświetlić temp oleju normalnie ( 1.5 TSI)

      Komentarz


      • #4
        Masz virtual cocpit czy analogowe zegary i maxi dot?

        Komentarz


        • #5
          virtualne i w piątek jadę do ASO to podpytam

          Komentarz


          • #6
            Też mam virtualne i tylko temp silnika jest. Ja w czwartek mam aktualizację też będę się dowiadywał

            Komentarz


            • #7
              No i w virtual cockpit nie ma tej opcji.

              Komentarz


              • #8
                Ja mam virtual cockpit i mogę wyświetlić temperaturę oleju, płynu i oleju skrzyni biegów ale mam rs, być może dlatego.

                Komentarz


                • #9
                  Chyba właśnie dlatego.
                  Miałem nadzieję, że po aktualizacji systemu się coś zmieni, ale tak się nie stało.
                  Za to aktualizacja mam wrażenie, że poprawiła działanie systemu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja jeżeli chodzi o działanie systemu nie miałem nigdy problemów. Przy odebraniu miałem błąd układy kierowania o ile się nie mylę, ale na miejscu przeinstalowali system i było wszystko ok. 2 razy wystąpił mi błąd czujników parkowania ale to przy pierwszych deszczach. Nakreciłem 9k km i jak narazie wszystko jest ok. Jedyne co to lekko zawiesza się system, ale to tylko pierwsza minuta po odpaleniu.

                    Natomiast wiem, że działa już OBDeleven z O4, jeżeli chodzi o doprogramowywanie. Także bardzo prawdopodobne, że jest opcja włączenia temperatury na zegarach ;-) Musiałbyć poczytać

                    Komentarz


                    • #11
                      OBDeleven- jest parę funkcji ale temperatury oleju na razie niema. poczekamy zobaczymy

                      Komentarz


                      • #12
                        zegary z rs i temperatura została mi odblokowana vcds z ciekawostek obd11 odblokowałem video in motion wiec w tym temacie powoli się rusza
                        Skoda Octavia III 1.6 TDI 105km

                        liftback , ambition + amazing

                        Komentarz


                        • #13
                          Odebrałem swoją 1,5 i temperatura oleju jest na virtual cocpicie. Jest też możliwość wyświetlania innych danych oprócz prędkości między zegarami. Może to kwestia nowego softu.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X