Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cyforwy panel - przebieg auta - brak

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cyforwy panel - przebieg auta - brak

    Witam
    To mój pierwszy post. Octavia 2022r. Na cyfrowym paneli (tam gdzie prędkosciomierz i obrotomierz ) nie mam wyswietlonego przebiegu auta ani wskazanai podrózy A i B. Gdzie to włączyć, aby się pokazywało ?

  • #2
    Zamieszczone przez gucioo Zobacz wpis
    Witam
    To mój pierwszy post. Octavia 2022r. Na cyfrowym paneli (tam gdzie prędkosciomierz i obrotomierz ) nie mam wyswietlonego przebiegu auta ani wskazanai podrózy A i B. Gdzie to włączyć, aby się pokazywało ?
    Uzupełnij profil - będzie łatwiej ci pomóc.

    Napisz więcej o jaki samochód chodzi ?
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez gucioo Zobacz wpis
      Witam
      To mój pierwszy post. Octavia 2022r. Na cyfrowym paneli (tam gdzie prędkosciomierz i obrotomierz ) nie mam wyswietlonego przebiegu auta ani wskazanai podrózy A i B. Gdzie to włączyć, aby się pokazywało ?
      Cześć,

      Czy masz fizyczne wskazówki obrotów i prędkościomierza?

      Jeśli masz fizyczne to nie wiem.

      Jeśli masz cyfrowe to przebieg będziesz miał jak wyłączysz ACC. Wtedy będzie na dole po prawej stronie ekranu

      Co do podróży to w wersji z elektronicznym prędkościomierzem ale na ekranie multimediów mam przebieg dzienny to co się kasuje jak się dłużej do auta nie wsiada niż kilka godzin.

      Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie. Manetkę od ACC odepchnij żeby całkowicie wyłączyć i wtedy pokaże Ci się na dole przebieg. Jeżeli chcesz mieć w kółku w obrotach na przykład. To musisz nacisnąć gałkę na kierownicy, nie pamiętam czy lewą czy prawą. I pokażą Ci się strzałki na prawym kółku, i wtedy możesz przsuwając góra dół (przy niektóych opcjach jest jeszcze strzałka w bok) by ustawiać co widzisz. Jeżeli naciśniesz drugi raz to wtedy będziesz miał dostoswanie lewego kółka :-)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X