Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skradziono skode octavie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Thundi, odbyłem z Policjantami taka przejażdżkę dwukrotnie dzisiaj.

    Bez rezultatu.
    __________________________________

    Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

    Komentarz


    • #27
      pozabijać frajerów :evil:
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #28
        W sobotę założyłem nowe tarcze i klocki na przód, auto wypucowane, a w domku czeka rozrząd od kolegi neck99 tylko nie bardzo jest do czego go zamontować. :x
        __________________________________

        Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

        Komentarz


        • #29
          Guguś,

          wspolczuje. ubezpieczona byla?
          Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

          Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

          Komentarz


          • #30
            ja mimo blokady skrzyni i autoalarmu trzymam na strzezonym, planuje tez kupic AC ale to bardziej ze wzgl na jakieś bum bum. współczuje kradzieży, a mowili ze skoda nie jest chodliwa....
            Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez rkb
              a mowili ze skoda nie jest chodliwa....
              ostatnimi czasy jest ... :idea: Całe szczęscię, że moje auto stoi za bramą pod stałym nadzorem kamer i ochrony... :roll:
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #32
                Guguś, sam zakładałeś czy może w jakimś warsztacie??
                PerfectService by DGW
                Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                Komentarz


                • #33
                  jeżeli byłeś ostatnio w jakimś warsztacie, to tam pytaj "do kogo zadzwonić w sprawie wykupienia samochodu" zostaw telefon i sami się odezwą.

                  ja mam wykupione "mini casco" tylko od kradzierzy

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez oolsztyniak
                    Zamieszczone przez rkb
                    a mowili ze skoda nie jest chodliwa....
                    ostatnimi czasy jest ... :idea: Całe szczęscię, że moje auto stoi za bramą pod stałym nadzorem kamer i ochrony... :roll:
                    w Skarżysku-Kam auta policyjne tak stały to jednej nocy z wszystkich tablice rejestracyjne ukradli......a było to w grudniu 2008 roku w 1 rocznice ucieczki 4 aresztantów.....
                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                    Komentarz


                    • #35
                      No Guguś, bardzo mi przykro nie zazdroszcze oby skur....iel co ukradl, zlapal 4 kapcie gdzies w lesie.... i niech go Dziki Ruchaja :!: :!: :!:
                      Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
                      Gejsza 6

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez rkb
                        ja mimo blokady skrzyni i autoalarmu trzymam na strzezonym, planuje tez kupic AC
                        Taaa, podawaj wiecej takich info, a teraz zainwestuj w Waniuszkę z kałachcem i postaw go przy aucie. Bo juz wszyscy wiemy (a skoro my wiemy to każdy kto tu wejdzie też się dowie), że nie masz AC, a wiec łakomy kąsek dla złodzieja bo póxniej można rządać kasy za "wykupienie" auta.
                        Ludzie kiedy wy sie nauczycie ze takich inf. nie podaje sie do publicznej wiadomosci !! Równie dobrze mógłbyś napisać gdzie mieszkasz i w jakich godz nie ma cie w domu oraz czy masz w domu alarm.
                        Czarny Elegance

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Big
                          Zamieszczone przez rkb
                          ja mimo blokady skrzyni i autoalarmu trzymam na strzezonym, planuje tez kupic AC
                          Taaa, podawaj wiecej takich info
                          W tym wypadku zgadzam się z Big-iem. Przyznać się, że się nie ma AC (zwłaszcza w przypadku jakiegoś drogiego auta), to wywoływanie wilka z lasu i prowokowanie złodzieja - "łowcy okupów". Póki się ma samochód w posiadaniu, nie powinno się o nim takich szczegółów opowiadać. Natomiast nadal mnie ciekawi ile się musiał napracować ten sk....l, który zabrał samochód autora wątku.
                          :

                          Komentarz


                          • #38
                            wiecie, bez przesadyzmu, kolega napisal jakie ma zbezpieczenia i tyle. skoda to nie bentley ze ktos ciagle monitoruje internet i tylko wypatruje co kto ma zalozone. octavii jest tysciace, a kolega mial pecha ze na niego padlo. poaztym zawodowcy kazdy samochod ukradna i nie ma znaczenia jakie ma zabezpieczenia i czy o nich wie zlodziej, poradzi sobiw. taka jego profesja. :evil:
                            Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

                            Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

                            Komentarz


                            • #39
                              Zgadza się. Ale tu nie mówimy o Bentleyach ale o Octaviach, których wartość może raz wynosić 15 tys. zł, ale innym razem 60 tys. (pytanie, czy ktoś przy takiej wartości nie zdecyduje się zainwestować w AC). W przypadku auta za (powiedzmy) 50 tys. informacja o braku AC u właściciela, to wspaniałe źródło zarobku dla "samochodowych terrorystów".
                              :

                              Komentarz


                              • #40
                                a co jak mam AC i chce zeby je ukradli? to teraz najedzie na mnie policja !

                                Ludzie bez paniki, poruszam sie autem praca dom, w domu mam strzezony z ubezpieczeniem a w pracy auto stoi pod kamera i oknem ciecia wiec jakos nie mam powodow do obaw nie mozna popadac w paranoje.
                                Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

                                Komentarz


                                • #41
                                  Współczucia.
                                  Tak z ciekawości zapytam. Parkowałeś na strzeżonym, ulicy? Jeśli przy jakiejś większej ulicy to porozmawiaj z policjantami, może gdzieś była zamontowana kamera monitoringu miejskiego. Może złapała się mordą tej mendy. Choć pewnie oni wiedza jakich ulic unikać.
                                  Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                  Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Jacomelli, Guguś mieszka niedaleko mnie i na tej niewielkiej uliczce, która od niedawna jest nawet jednokierunkowa, nie ma żadnych kamer. Wychowałem się tam i niestety tamta okolica jest jak trójkąt bermudzki. Z tego co wiem, to tym razem furak stał pod blokiem, tzn. na ulicy.
                                    Jeżeli coś pomyliłem to popraw mnie Guguś.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Panowie

                                      Niestety, zostawiłem z lenistwa moją skodziankę na ulicy pod blokiem.

                                      Uliczka jest mała, nie ma kamer, był niezły pomysł policjanta, który poszedł na pobliski basen z myślą, ze może u nich jest kamera, niestety nie mają.

                                      Co do instruowania Policjantów to raczej nie ma sensu, Oni sami najlepiej wiedzą co zrobić w tej sprawie, a pozatym to nie jestem jedynym poszkodowanym tej nocy.

                                      Biurokracja musi Swoje zrobić i dlatego czas na wszystko się wydłuża. :cry:
                                      __________________________________

                                      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        współczucia... masakra po prostu... ale słyszałem że obyty gostek z tym fachem radzi sobie z zabezpieczeniami typu immo, laska na kiere, blokada, nie całego 5 minut... dlatego widzicie co to wszystko warte... :/ do auta dostać się w dzisiejszych czasach, a zwłaszcza VAG'i to chwilka... osłuchałem się trochę o tym... współczuje jeszcze raz właścicielowi...
                                        O1 AGR <- Była
                                        O2 '04 BKD "Praha"<- Jest
                                        OI RS <- Jest

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Skoro na Allegro można kupić urządzonka do deaktywacji immo w VW group to dlaczego jesteście zaskoczeni?
                                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Wspolczuje. Fakt faktem, ze cos sie zaczelo dziac, bo jakby wiecej samochodow zaczelo ginac. Sam slyszalem o 4 przypadkach w tym roku w Trojmiescie.
                                            M47N2

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              ..nic tylko współczuć. Faktycznie ruch w "interesie" ostatnio jakby większy. U mnie na osiedlu ostatnio trzy nowe auta stanęły na cegłach i to takie zaparkowane pod samymi oknami. Złodziej idzie jak po swoje... jednej nocy załatwili dwa a następnej wrócili po jeszcze jeden komplecik kół. Aż dziwne że moje oszczędzili... profilaktycznie mam założony komplet śrub zabezpieczających ale czy to by była przeszkoda ?

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Guguś, wyrazy współczucia :evil:
                                                Kryzys mamy wiec i popyt rośnie na "tanie" części.
                                                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  A oto fotki mojej zaginionej czeszki oraz felg na których odjechała

                                                  ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                                  ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                                  ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                                  __________________________________

                                                  Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X