Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pobieranie z RAPIDSHARE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pobieranie z RAPIDSHARE

    246
    pozdrawiam,

    Frank Bullitt " You sell whatever you want, but don't sell it here tonight."

  • #2
    pobieranie z RAPIDSHARE

    jak sobie z tym poradzić. Taki komunikat wyświetla się już przy pierwszej próbie ściągnięcia linku. A jak uda sie połączyć po odliczeniu czasu i kliknięciu na pobieranie ponownie wyswietla się ten sam Error

    Error

    You want to download the following file:
    Link| 1451 KB

    Your IP address xx.xx.xxx.x is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

    x- przykładowe znaki
    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
    =================================================

    Komentarz


    • #3
      endryu, rozłącz i podłącz ponownie modem neostradę czy co tam masz. dostaniesz wtegy nowe ip prawdopodobnie i powinno pomóc
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #4
        no ale pisze Ci że już ściągasz plik, ściągnij jeden i bierz się za drugi, no chyba, że nic nie ciągniesz...
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #5
          Masz podzielone łącze lub jakąś kablówkę? Bo jeśli tak ....
          Jarek "Vinci"

          Komentarz


          • #6
            endryu, na darmowym koncie możesz pobierać naraz 1 plik. Dopiero jak pobierzesz to zasysasz następny - o tym mówi Your IP address xx.xx.xxx.x is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
            Jak pobrany plik jest duży to przy następnym zasysaniu wyskoczy Ci error że musisz odczekać 7 lub 15min (zależy od wielkości pliku który pobrałeś wcześniej). Ja akurat mam neta z kablówki więc ratuję się resetem modemu - zmienia mi IP i nie czekam 15min :wink:
            Jeżeli wyskoczy Ci error typu: The file could not be found. Please check the download link. to pliku pod tym linkiem już nie ma - czasem ktoś wrzuca na 10 pobrań i później link jest ślepy i nic nie zrobisz (chyba że gość wrzuci go tam ponownie).

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maru 123
              rozłącz i podłącz ponownie modem neostradę czy co tam masz. dostaniesz wtegy nowe ip
              nic to nie pomaga
              ciekawą sprawą jest to, że w rapidzie wyświetla się error z nr ip innym niż jest u mnie w połączeniu internetowym
              Zamieszczone przez szkoda
              no ale pisze Ci że już ściągasz plik, ściągnij jeden i bierz się za drugi, no chyba, że nic nie ciągniesz...
              nic nie ściągam. Już po pierwszej próbie ściągania wyświetla sie opisany error
              Zamieszczone przez pantol
              Masz podzielone łącze lub jakąś kablówkę? Bo jeśli tak ....
              łącze stałe z kablówki
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez endryu
                ciekawą sprawą jest to, że w rapidzie wyświetla się error z nr ip innym niż jest u mnie w połączeniu internetowym
                To (najprawdopodobniej) znaczy ze jestes za NATem i wygladasz "na swiat" z takim ip o jakim informuje Cie rapidshare. Moge podejrzewac, ze Twoje ip wyglada jakos tak 192.168.x.x lub tez moze 10.x.x.x...
                OII Ambiente

                Komentarz


                • #9
                  moje ip z łącza internetowego zaczyna sie na 10...
                  i poczytałem o NAT-cie
                  i raczej na pewno będzie to NAT
                  posiadam łącze z kablówki osiedlowej
                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                  =================================================

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez endryu
                    moje ip z łącza internetowego zaczyna sie na 10...
                    Ale to jest prawdopodobnie adres z puli lokalnej klasy A (lub C).
                    Wejdź na stronę Check your Current IP address i sprawdź jaki masz rzeczywiście adres "zewnętrzny"
                    Jarek "Vinci"

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez endryu
                      moje ip z łącza internetowego zaczyna sie na 10...
                      To Twój adres wewnętrzny w sieci. Podobny adres (różniący się najczęściej ostatnim elementem) mają inni użytkownicy sieci. Wszyscy oni (łącznie z Tobą) wychodzą potem w świat pod jednym adresem, który widzi Rapidshare. I jak ktoś ciągnie plik, to Rapidshare nie rozróżnia kto to robi. Dla niego to ten sam użytkownik.

                      Rada? W niektórych sieciach (jak w mojej kablówce) można za dopłatą lub za dziękuję uzyskać stały adres IP widoczny na cały świat. Ale to już od konkretnej sieci i dobrej woli usługodawcy zależy.
                      :

                      Komentarz


                      • #12
                        dziekuję wszystkim za informacje

                        [ Dodano: Czw 12 Lut, 09 20:41 ]
                        Zamieszczone przez pantol
                        Ale to jest prawdopodobnie adres z puli lokalnej klasy A (lub C).
                        Wejdź na stronę Check your Current IP address i sprawdź jaki masz rzeczywiście adres "zewnętrzny"
                        po sprawdzeniu okazuje się, że adres ip po sprawdzeniu w opisanym linku jest taki sam jaki pokazuje ERROR w rapidshare
                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                        =================================================

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez endryu
                          dziekuję wszystkim za informacje

                          [ Dodano: Czw 12 Lut, 09 20:41 ]
                          Zamieszczone przez pantol
                          Ale to jest prawdopodobnie adres z puli lokalnej klasy A (lub C).
                          Wejdź na stronę Check your Current IP address i sprawdź jaki masz rzeczywiście adres "zewnętrzny"
                          po sprawdzeniu okazuje się, że adres ip po sprawdzeniu w opisanym linku jest taki sam jaki pokazuje ERROR w rapidshare
                          czyli jesteś za NAT'em many-to-one
                          Poproś provider'a o indywidualny publiczny adres IP
                          Jarek "Vinci"

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez pantol
                            Poproś provider'a o indywidualny publiczny adres IP
                            Albo zorganizuj sobie jakies proxy z wlasnym adresem, z ktorego nikt nie ciagnie
                            OII Ambiente

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez robertg
                              Zamieszczone przez pantol
                              Poproś provider'a o indywidualny publiczny adres IP
                              Albo zorganizuj sobie jakies proxy z wlasnym adresem, z ktorego nikt nie ciagnie
                              Jak administruje jakimś serwerem to może, ale w razie czego może na to znaleźć się paragraf i będzie miał nieprzyjemności. No chyba, że właściciel się zgodzi ...
                              A anonimowe proxy trudno już dziś namierzyć, a i zamykane też są dość szybko.
                              Jarek "Vinci"

                              Komentarz


                              • #16
                                taniej bedzie kupic konto na allegro do rapida...

                                Komentarz


                                • #17
                                  endryu, Zacznij ściągać coś wcześnie rano. U mnie to pomaga, bo nikt na sieci nie rżnie od 6 rano.
                                  Ps. Mam LAN osiedlowy, więc też jestem z wewnętrznym numerem IP i wystarczy , ze jedna osoba cos sciaga to rapid blokuje u reszty.
                                  A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
                                  AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
                                  O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
                                  -------------------------------------------------
                                  Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ...czatować kiedy ktoś przestanie "ciągnąć" poczekać na odliczanie i potem ciach pobieramy pliczek - przetrenowane w praktyce - dla pojedynczych przypadków zabaw ujdzie. Jak ktoś już powiedział czasem warto wydać parę złotych na konto premium.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez chopinnn
                                      ... Jak ktoś już powiedział czasem warto wydać parę złotych na konto premium.
                                      Potwierdzam w 100%! Kupiłem z kumplem "na spółe" na cały rok wyszło ok. 100 pln na głowę, ale to naprawdę niewiele za wygodę jaką się wtedy zyskuje. Zero stresu, potrzebujesz to odpalasz i za chwilę masz ściągnięte; w zasadzie ogranicza Cię tylko prędkość łącza i zdrowy rozsądek :diabelski_usmiech
                                      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez kowal 2002
                                        w zasadzie ogranicza Cię tylko prędkość łącza i zdrowy rozsądek
                                        I limit na ilosc sciagnietych danych - 80GB/miesiac - patrz tutaj
                                        OII Ambiente

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez robertg
                                          Zamieszczone przez kowal 2002
                                          w zasadzie ogranicza Cię tylko prędkość łącza i zdrowy rozsądek
                                          I limit na ilosc sciagnietych danych - 80GB/miesiac - patrz tutaj
                                          Dlatego napisałem "zdrowy rozsądek" :diabelski_usmiech. 80GB/miesięcznie czyli codziennie ok. 2,5 GB czyli powiedzmy 4 filmy w DivX-ie na dzień...
                                          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            spróbuj ominąć serwery hostingowe przez serwer proxy co i jak prześle w emailu.

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X