Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Historia pewnego Forda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Historia pewnego Forda

    Dachu, Właśnie o tym myślałem. Sovietskoje Igristoje w rękę i ... FONTANNA.

  • #2
    Historia pewnego Forda

    Cytat z artykulu w Auto Bildzie.... :szeroki_usmiech

    Przy przebiegu 69.000km w moim Focusie TDCI zarejestrowanym 9/2005 padla turbina.
    Koszt 983 euro.Ford partycypowal w kosztach w wysokosci 245 euro w formie ''kulanz''.
    Przy przebiegu 72.000km padla ponownie turbina :diabelski_usmiech .
    Naprawa na gwarancji ,podobnie jak wymiana tej drugiej na trzecia turbine :szeroki_usmiech .
    Przy wymianie...gwarancyjnej tej trzeciej :szeroki_usmiech na czwarta :shock:
    wlascicielka dostala ''porade''od serwisu Forda w Niemczech.
    ...niech pani kupi sobie nowe auto... :shock: .

    Na pisemne zapytanie wlascicielki wyslane do centrali Forda w Koloni o utrate wartosci pojazdu
    przy sprzedazy...pani dostala nastepujaca odpowiedz :szeroki_usmiech

    ...Rozmawialismy z serwisem,poniewaz zostalismy poproszeni o rade juz przy wymianie trzeciej
    turbiny.Nietety bezskutecznie...brak powodzenia w wykryciu przyczyny...
    My dolaczamy sie do rady mistrza serwisu...niech pani kupi sobie nowe auto,to nie bedzie juz pani
    problem.... :diabelski_usmiech .


    bez komentarza
    pozdrawiam
    Tato,tato...czy to auto jest chore?
    Nie synku...to diesel PD.

    Honda...the power of dreams.
    Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

    Komentarz


    • #3
      gebek, :shock:
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        Wg mnie trzeba by bylo sprawdzic droznosc przeplywu oleju. Mozliwe ze cos siedzi w jakims kanaliku i przy wyzszych obrotach turbina po prostu sie przyciera, bo na pewno cos jest nie tak z tym motorem, ze az 4 turbiny zabil.
        M47N2

        Komentarz


        • #5
          się nie ma co śmiać, czy to ford czy mercedes, na pewno by znalazł jakąś niecodzienną sprawę.

          ja miałem Focusa, i złego słowa o nim nie powiem.

          Komentarz


          • #6
            Ja bym sprawdzil styl jazdy tej pani... Co kraj to obyczaj, ale moze sie okazac, ze pani daje ognia z rana, a po jezdzie gasi od razu i ma za zle, ze sie wysralo :lol:

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Piotr_T
              Ja bym sprawdzil styl jazdy tej pani... Co kraj to obyczaj, ale moze sie okazac, ze pani daje ognia z rana, a po jezdzie gasi od razu i ma za zle, ze sie wysralo :lol:
              moze tak byc jak dbasz tak masz.......... bo az 4 turbawki przy takim przelocie??

              Komentarz


              • #8
                Ja bym jednak nie zwalał wszystkiego kierowniczkę. Przecież producenci aut przewidują, że ich klientami mogą być najwięksi idioci. Wątpię, żeby tylko styl jazdy kierowniczki zarżnął 4 sprężarki. Z tym autem musi być jednak coś nie tak.
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz


                • #9
                  podobny przypadek znam z 1.3multijet z fiata - tam wyszczerbiało wirnik - nie wiadomo w jaki sposob - 5 turbo miał przy przebiegu 60kkm .

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X