Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pierwszy film i kanal OCP na YouTube

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    szacuneczek, pierwsze koty za płoty
    RENT COMPLEX

    DACAR.team

    Komentarz


    • #27
      Mi się podoba bardzo ten kawałek:
      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

      Komentarz


      • #28
        Powiem tak. Ogolne owszem mogloby byc lepsze, ale biorac pod uwage ze to pierwszy film i totalny sponton to wyszlo naprawde super. Gratulacje Ja lepiej bym nie zrobil. Licze, ze w przyszlosci bedzie lepiej i lepiej
        M47N2

        Komentarz


        • #29
          Walcze z tym formatem zeby octavy były dluzsze od malucha i dało sie to normalnie oglądać. Dopiero wtedy bedzie widac moc naszej mega produkcji
          A moze wyczaruje z tych ok 1,5 minuty coś nowego. Moze po poludniu sie pojawi :wink:

          Komentarz


          • #30
            ok ja również kręce !! pierwsze klapsy padły na razie tylko moja, ale jak będa zlociki kwietniowe to zmontuje reszte ekipy ...
            ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
            www.wasilewski-foto.pl
            KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

            Komentarz


            • #31
              wasyl, mam nadzieję że moje cudo tez będziesz filmował
              RENT COMPLEX

              DACAR.team

              Komentarz


              • #32
                wasyl, pokaż efekt
                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                Komentarz


                • #33
                  Zobaczcie to:

                  Może posłuży jako wzorzec do następnych produkcji ;-) To jest z tego co się orientuję najwyższa klasa filmowania/montażu w Polsce.

                  Kilka super pomysłów mi podsunęli jak trochę latałem z kamerką ;-)
                  Jestem wdzięczny - wdzięczność i podziękowania w sieci - za co być wdzięcznym

                  Komentarz


                  • #34
                    goraceusta, zmontować - jak się wioe co i jak - taki film to pikus. Najwazniejsze sa zdjęcia A musze powiedzieć że te są fajne, ale nie powalają. Moglyby być lepsze jak na taka impreze. :P To zawsze zalezy od mozliwości, warunków i indywidualnych umiejetnosci. Jak foty fajne - montaż przyjemny, jak nie to masakra... wiem coś o tym.
                    Wiec walczmy. Nagrywajmy. Od innych czerpmy dobre wzory, robmy swoje i nie zalamujmy rąk

                    Ja teraz popracuje kamerką przy swojej besti :szeroki_usmiech

                    Dobrej nocy

                    Komentarz


                    • #35
                      spoko filmik jak na spontona, późno było dlatego tylko 5 samochodów zostało a reszta śmigneła do domu, ale pomysł super.WALCZMY,WALCZMY I NAGRYWAJMY :wink: dla Woytas

                      pozdrawiam
                      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X