Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

poszukiwana srebrna O1 kombi widziana na Wołoskiej w wawie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • poszukiwana srebrna O1 kombi widziana na Wołoskiej w wawie

    buahahahahahahahaha

  • #2
    poszukiwana srebrna O1 kombi widziana na Wołoskiej w wawie

    Witam
    Jestem tutaj tylko gościnnie
    Poszukuję właściciela srebrnej octavii kombi, która ganiała się dzisiaj na wołoskiej z lanosem...
    ciekawy jestem co tam siedzi pod maską...że diesel to wiem, bo dymiła jak parowóz
    ale jaka moc...moment...

    znak charakterystyczny to wielkie napisy od mastersa na tylnych drzwiach

    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      obstawiam Purchawe :zlosnik:
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        kierownik chyba z brodą 8)

        Komentarz


        • #5
          No to raczej na pewno
          pozdrowienia

          Komentarz


          • #6
            to może koledzy podpowiedzą ile to tam koni siedzi pod maską???
            kierowca był chyba lekko zaskoczony lanosem dotrzymującym mu kroku

            Komentarz


            • #7
              a za nim to nie nadąrzysz :zlosnik:

              przyjdzie to pewnie sam napisze


              rozumiem, że Lanos był z gatunku tych z silnikiem z Astry GSI, bo jeśli nie to znaczy że Piotrek nie naciskał gazu zbyt mocno :wink:
              Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
              http://www.disi-tune.pl
              Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
              Był WRX
              Była Octa

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez MisiekWAW
                rozumiem, że Lanos był z gatunku tych z silnikiem z Astry GSI, bo jeśli nie to znaczy że Piotrek nie naciskał gazu zbyt mocno :wink:
                dla podpuchy chciałem napisać, że to był lanos 1.6
                ale jak już kolega(zresztą znajomy z AK) napisał o gatunku GSI no to przynam się, że był to lanos 2.0

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MisiekWAW
                  bo jeśli nie to znaczy że Piotrek nie naciskał gazu zbyt mocno :wink:
                  ewentualnie zajał sie czymś innym a lanos podczepił sie przez przypadek :lol:
                  BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                  Było O1 jest O3

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez michal122
                    dla podpuchy chciałem napisać, że to był lanos 1.6
                    :nono

                    a ja mam Mazde 3 1.4 :klotnia

                    Zamieszczone przez michal122
                    ale jak już kolega(zresztą znajomy z AK) napisał o gatunku GSI no to przynam się, że był to lanos 2.0
                    jak Piotrek nic nie zepsuł to ma tam ze 190KM i 400Nm - moja Octa mając takie parametry robiła 15,56ET as is czyli z audio itd :wink:
                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                    http://www.disi-tune.pl
                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                    Był WRX
                    Była Octa

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez MisiekWAW
                      a ja mam Mazde 3 1.4 :klotnia
                      widziałem kiedyś chyba na cargo tą Twoją mazde 1.4... zbierała się znośnie :wink: :P

                      Zamieszczone przez MisiekWAW
                      jak Piotrek nic nie zepsuł to ma tam ze 190KM i 400Nm - moja Octa mając takie parametry robiła 15,56ET as is czyli z audio itd :wink:
                      znalazłem jego dane 205KM / 384Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez michal122
                        widziałem kiedyś chyba na cargo tą Twoją mazde 1.4... zbierała się znośnie :wink: :P
                        zbierałaby się lepiej jakby kierownik ją ogarniał :shhh

                        Zamieszczone przez michal122
                        znalazłem jego dane 205KM / 384Nm
                        to może być nieaktualne, ale raczej w dół dla bezpieczeństwa

                        Piotrek pewnie napisze co tam teraz siedzi
                        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                        http://www.disi-tune.pl
                        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                        Był WRX
                        Była Octa

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez MisiekWAW

                          to może być nieaktualne, ale raczej w dół dla bezpieczeństwa

                          Piotrek pewnie napisze co tam teraz siedzi
                          i mam nadzieję, że da znać czy wsiskał gaz na 1/4 czy do połowy

                          Komentarz


                          • #14
                            No 2.0 to duzo nie mowi
                            20NE raczej odpada, C20XE jest juz realniejsze, C20LET -chyba jest jedna sztuka i z v-ka tez ale to nie ta pojemnosc.
                            VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                            Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                            Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez bradley
                              No 2.0 to duzo nie mowi
                              20NE raczej odpada, C20XE jest juz realniejsze, C20LET -chyba jest jedna sztuka i z v-ka tez ale to nie ta pojemnosc.
                              zdrowe c20xe

                              Komentarz


                              • #16
                                Czyli ~7sekund do paki, Nexie schodza ponizej :wink:
                                VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                                Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                                Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                                Komentarz


                                • #17
                                  Hej!
                                  Tak, to bylem ja.
                                  Program jest na jakies 195KM/390Nm, ale dawno nie bylo mierzone.
                                  Twoj Lanos napewno mnie troche zaskoczyl, ale jak juz sie ustawilismy razem na swiatlach, plus na srodkowym to BMW, to Wy poszliscie na wczesnym pomaranczowym. Ja sekunde przyspalem. Jak zaczalem Was dochodzic, to na moim nie wiem skad pojawila sie jakas jebitna terenowka i nie mialem juz szans, zeby wskoczyc przed Bete, wiec musialem wyhamowac zeby sie za nia zmiescic. Dalej juz byla zwezka...

                                  A co do kopcenia, to wlasnie nie wiem czemu, ale zwykle nie kopci tak bardzo, a wtedy to chmure zostawilem za soba straszna.
                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    to ten z bmw wystartował strasznie wcześnie...my lanosem długość za nim,a Ty pewnie długość za nami
                                    co ciekawe chwilę wcześniej objechaliśmy to bmw...a później już był jakiś szybszy...może włączył sport w automacie i dlatego
                                    a lanosik niestety nie mój tylko kolegi, jechaliśmy we trzech i w bagażniku była wielka drukarka typu "kombajn" więc był troszkę dociążony

                                    a co do Twojego dymienia to chyba troszkę jednak zawsze dymi, bo zderzak i to aluminium na nim przy tłumiku miałeś na 99% okopcone

                                    pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez michal122
                                      to ten z bmw wystartował strasznie wcześnie
                                      To fakt, ale w miare szybko zaczynalem go doganiac, gdybym mial wolny pas na bank do zwezki bylbym przed nim.
                                      Zamieszczone przez michal122
                                      a lanosik niestety nie mój tylko kolegi, jechaliśmy we trzech i w bagażniku była wielka drukarka typu "kombajn" więc był troszkę dociążony
                                      To i tak nie zrownowazylo roznicy mas, co nie zmienia faktu, ze Lanosik odpycha sie zacnie.
                                      Zamieszczone przez michal122
                                      a co do Twojego dymienia to chyba troszkę jednak zawsze dymi, bo zderzak i to aluminium na nim przy tłumiku miałeś na 99% okopcone
                                      Troche to wiadomo, jak cala "ekologia" jest usunieta, a i podlane paliwem odpowiednio, ale nie az tak jak wtedy zostawilem zaslone dymna.
                                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                      STOP ECO-TERRORISM!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Eeeeeeee to widze ze OCP z IKL sie zlapalo na kresce hehehehehe :diabelski_usmiech
                                        CDS-AutoSpa

                                        AXR TDI+
                                        Perfect Service by DobryGrześWawa
                                        ET-14,352

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Andrzej Z.
                                          Eeeeeeee to widze ze OCP z IKL sie zlapalo na kresce hehehehehe :diabelski_usmiech
                                          tak jakoś się udało przez przypadek
                                          a do tego jeszcze ten typ z bmw...poważnie czasami trzeba pół dnia jeździć żeby ktoś się trafił,a tu chwila i dwóch chętnych

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            A te BE EM WE to jakie było ? :szeroki_usmiech
                                            Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                            Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                            Jest O1 1.6 BFQ

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Ziomal
                                              A te BE EM WE to jakie było ? :szeroki_usmiech
                                              316 89' M pałer oczywiście :lol:
                                              1.8T AGU L&K

                                              2.0TDI BKD ELEGANCE

                                              TOYOTA LAND CRUISER J95

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Z nalepką na przedniej szybie : PAJONIER
                                                a z tyłu BLAŁPÓNKT
                                                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Ziomal
                                                  A te BE EM WE to jakie było ? :szeroki_usmiech
                                                  rodzinne kombi E39...i brak oznaczeń z tyłu więc nie mam pojęcia co tam siedziało pod maską,w każdym bądź razie dawało radę
                                                  a z M Power 316 :lol: to ścigam się lanosem 1.5 :szeroki_usmiech

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X