Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UWAGA -> Pawulon_rs - ostrzeżenie!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez mamaj12
    Speedy powiedział, że to jego dość dobry kolega
    Hehe dobre, a ja jak gadalem z Pawulonem na temat speedy to mi powiedzial ze to byl kiedys jego kolega. Czyli chyba znow cos kreca:/
    Fabryka Barw :]

    Czarna O1 rs-line tdi
    Srebrna O2 Scout

    DACAR.team

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez mamaj12
      No więc tak, jestem po rozmowie z MaGiKuSeQ=Speedy (to równanie potwierdza sam rozmówca, Karol), że Pawulon_rs często coś od niego bierze. To, że po numerze konta trafiliśmy na Speedyego to niby, że czasami Pawulon_rs podawał jego numer konta, bo sam biorąc nie płacił mu za towar.
      Tak więc na chwilę obecną wykreślam Pawulon_rs w równania w moim poście wyżej.
      Speedy powiedział, że to jego dość dobry kolega i moją sprawę doprowadzi do końca, w tą lub tamtą stronę, zgodnie z ultimatum wysłanym Pawulonowi.
      W rozmowie powiedział również, że Pawulon_rs ponownie zmienił numer. Po ok 15 min oddzwonił do mnie z informacją, że rozmawiał z nim i Pawulon ma się dziś do mnie odezwać.

      Czekam więc na kontakt. O wszystkich nowościach będę informował na bierząco.
      Śmierdzi ściemą strasznie. Nie daj się robić w konia. Dam Wam rade. Oszukanych przez tego typa jest was kilku. Niech jeden założy sprawe a potem każdy bedzie szedł do swojego miasta na komende poda numer sprawy założony przez pierwszego i to przyniesie efekt. Na forum malucha na którym jestem jeszcze też był koleś który zrobił wałek na kilkunastu klubowiczach/forumowiczach. Pierwszy założył sprawe reszta miałą numer sprawy i chodziła z nim na inne komisariaty, nie odpuszczali i sprawa skończyła się w sądzie i zostal skazany.
      BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

      Było O1 jest O3

      Komentarz


      • #28
        Jasne odpuścic nie można :!: :!: :!:

        Komentarz


        • #29
          Tak więc jak pisałem wcześniej około godziny 16 miałem telefon od Pawulona. Oczywiście przeprosił za taką sytuację i zapytał jak kończymy sprawę. Czy chcę kasę czy zamówienie (ale wysyła w poniedziałek). Ja mu na to, że tak jak mu napisałem, że daję mu czas do poniedziałku, tak do poniedziałku czekam. Jeśli zbierze to co zamawiałem i wyśle mi w poniedziałek, a na telefon numer listu przewozowego to będzie ok. Lub jeśli coś pójdzie nie tak to niech robi przelew i wysyła potwierdzenie. A we wtorek albo jestem szczęśliwy albo udaję się na policję.
          Są to na pewno inne osoby, bo rozmawiałem dziś z nimi obydwoma i głosy mają inne.
          Tak więc Pawulon_rs to nie jest Speedy.

          Odpuścić nie odpuszczę, ni ma hu....
          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

          Komentarz


          • #30
            A może to tylko kolega który został wciągnięty do spisku? nie przyszło ci to na myśl . za dużo kombinacji jak dla mnie . kolega który podaje konto innego kolegi który jest spalony na forum ale w sumie to działa już pod innym nickiem , te same metody działania , nieodbieranie tel, zrzucanie ze to poczta zawiodła a potem okazuje sie że nie dokonanao nawet wysyłki , coś mi tu nie gra za bardzo ktoś chce sie wybielic ale daj ci boże żebyś odzyskał kasę lub otrzymał zamówiony towar , a nas chroń przed takimi oszustami.
            Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDi AXR 115,2 kucy/265,8 niutonów

            Komentarz


            • #31
              brudnyhary, gdyby było jak piszesz to można by chyba powiedzieć, że to już przestępczość zorganizowana. Fakt dużo tłumaczenia, zawiłości itp. Nie wykluczam w tym większego spisku, ale tak czy inaczej sprawa ma finał we wtorek. A jaki on będzie to się okaże. Do wczoraj byłem już pogodzony ze stratą tej kasy (wsumie nadal jestem), tyle że pojawił się hope na odzyskanie kasy lub zamówienia. Zobaczymy we wtorek.
              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

              Komentarz


              • #32
                Jako ze zostałem wezwany do mównicy to wypowiem się, wiec tak jak rozmawialiśmy z kolega Mamaj, wyszły niedociągnięcia z mojej strony za które przeprosiłem i tak jak się omawialiśmy we wtorek jest u Ciebie paczka lub PLN. Jeszcze raz przepraszam za te cale zamieszanie które wyszło . I jeszcze dodam ze NIE JESTEM W ŻADEN SPOSÓB SPOKREWNIONY Z SPEEDY ! ! ! Znam go nie ukrywam jednak to są dwie rożne osoby ! ! ! Wiec wszelkie pretensje do mojej osoby itd może jednak niech są uosobione bo póki co to temat speedy'ego jest oddzielny a ten tyczy się stricte mojej osoby i wpadki która została już wyjaśniona ! Osoby jak Arti, Andriu21 i parę innych chyba mogą potwierdzić bo odbierały osobiście towar ! Pozdrawiam i przepraszam za cale zamieszanie


                Prosze osoby które nie wnoszą nic do tematu tylko maja na celu pisać byleby pisać i podjudzać o darowanie sobie.

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Pawulon_rs
                  Osoby jak Arti, Andriu21 i parę innych chyba mogą potwierdzić bo odbierały osobiście towar !
                  Zgadza się. Tak jak już pisałem wcześniej Pawulon_rs i speedy to dwie inne osoby
                  Fabryka Barw :]

                  Czarna O1 rs-line tdi
                  Srebrna O2 Scout

                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • #34
                    potwierdzam.

                    Komentarz


                    • #35
                      Ja też się przyłączę do tematu. Kupiłem od Pawulon_rs, uchwyt do podłokietnika i okazał się chyba nie od O1 lub od O1 w wersji sprzed FL. Dwie stopki pasowały lub prawie pasowały, trzecia wisi ponad centymetr nad otworem. Na szczęście po mocnym przykreceniu dwóch stopek jest ok...oczywiście zrezygnowałem z dociekania swoich praw, jak uchwyt 'działa'.

                      A z tym gościem MaGiKuSeQ to jesteście pewni? Właśnie wystawił sporo rzeczy na Allegro od Octy RS i coś tam licytuję:

                      Link

                      Link

                      Link

                      Co radzicie? POBRANIE?

                      Moja Octavia:
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

                      Było: 116,3KM / 279,5Nm
                      Jest: 143KM / 325,9NM

                      Komentarz


                      • #36
                        MaGiKuSeQ to jest Speedy.
                        Pobraniem nie ryzykujesz kasy. A kwestia zgodności towaru z opisem, to już ryzyko jak zawsze przy allegro.
                        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                        Komentarz


                        • #37
                          RS z ktorego pochodza te rzeczy wyglada na europejczyka, wiec nie bedzie problemu angielskich plastikow, ktore lekko sie roznia we wnetrzu.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #38
                            Dzięki za info...no i trzymajcie kciuki ...dam znać jak poszła cała akcja

                            Moja Octavia:
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

                            Było: 116,3KM / 279,5Nm
                            Jest: 143KM / 325,9NM

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez MikeWRC
                              Ja też się przyłączę do tematu. Kupiłem od Pawulon_rs, uchwyt do podłokietnika i okazał się chyba nie od O1 lub od O1 w wersji sprzed FL. Dwie stopki pasowały lub prawie pasowały, trzecia wisi ponad centymetr nad otworem. Na szczęście po mocnym przykreceniu dwóch stopek jest ok...oczywiście zrezygnowałem z dociekania swoich praw, jak uchwyt 'działa'.

                              A z tym gościem MaGiKuSeQ to jesteście pewni? Właśnie wystawił sporo rzeczy na Allegro od Octy RS i coś tam licytuję:

                              Link

                              Link

                              Link

                              Co radzicie? POBRANIE?
                              Kolego, jest jeszcze coś takiego jak podkładka, pod 3 mocowanie, które należy wkręcić, i nie ma ŻADNEJ różnicy czy jest to po FL czy przed. zastanów się, lub dowiedz sie szczegółów zanim napiszesz coś takiego na forum. :? :? :? :?

                              Komentarz


                              • #40
                                Rozumiem Kolego, że przy zakupie zapomniałeś mi tej części dodać ? Mniemam, że jest to integralna część uchwytu i powinna się znaleźć razem z nim, ale widać po Twoim eksperckim komentarzu tak nie jest. Cóż... Dla zobrazowania posłużę się podobnym przykładem: Wyobraź sobie, że kupujesz siedzenia, ale sprzedawca (czytaj Ty) zapomina Ci przesłać zagłówków...ups

                                Mam nadzieję, że po tak dobrych komentarzach jak w całym tym temacie, będziesz sprzedawał swoje części z należytym opisem.

                                Wg mnie ten temat powinien zostać przeniesiony z oftopów do działki Giełda Kupię/Sprzedam - ku przestrodze...

                                Moja Octavia:
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

                                Było: 116,3KM / 279,5Nm
                                Jest: 143KM / 325,9NM

                                Komentarz


                                • #41
                                  Panowie,

                                  jako osoba zajmujaca sie nieco prawem karnym podpowiem Wam artykul z K.K. (a jak macie program LEX to i komentarz sobie mozna sciagnac do niego, albo pojsc do biblioteki i zrobic xero - przydaje sie),

                                  mianowicie art. 286 Kodeksu karnego z 1997 r. - a im wiecej oszukanych tym lepiej - moze bedzie zbieg przestepstw (wtedy kara laczna hehe) - art 85 k.k., a moze ciag przestepstw (art. 91 k.k.) - warto zawsze zglaszac, jak ktos jest oszustem i klamca (nie mowie, ze w tym przypadku bo nie znam tej sprawy ze stanu faktycznego, tylko opisu)..... a i urzad skarbowy teraz sie interesuje sprzedawcami w internecie i tym czy placa od tego podatek (paragon dostaliscie?)..... (jak cos zglaszac do urzedu skarbowego to warto dolaczyc xero zgloszenia na policje - to bardzo uwiarygadnia takie zgloszenie...).

                                  po co to pisze? ano po to, zeby ktos zrozumial, ze ludzie nie sa bezbronni. najgorzej czekac z zalozonymi rekami. jesli ktos klamie i kradnie (powtarzam, ze nie wiem czy tak jest w tym wypadku) to po prostu jest s....synem i powinien poniesc kare, bo nie mozna ludzi okradac, oszukiwac i mamic. I kropka.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    A może ten cały paragraf powinien być na początki giełdy, i wtedy dokonując transakcji każdy zapoznaje się i kropka.
                                    __________________________________

                                    Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez Guguś
                                      A może ten cały paragraf powinien być na początki giełdy, i wtedy dokonując transakcji każdy zapoznaje się i kropka.
                                      No to jeszcze jeden paragraf proponuję, na przykład ten, który mówi, że nie wolno handlować niektórymi używanymi elementami samochodowymi, zwłaszcza powypadkowymi.

                                      Dotyczy:
                                      1 Poduszki powietrzne z aktywatorami pirotechnicznymi, jednostkami kontroli elektronicznej i czujnikami
                                      2 Klocki, szczęki hamulcowe
                                      3 Przewody i uszczelnianie układu hamulcowego
                                      4 Tłumiki układu wydechowego
                                      5 Przeguby układu kierowniczego i zawieszenia
                                      6 Fotele zintegrowane z pasami bezpieczeństwa lub poduszkami powietrznymi
                                      7 Układ blokady kierownicy
                                      8 Immobilisery wraz z transponderami sterowania elektrycznego
                                      9 Urządzenia przeciwwłamaniowe i alarmowe
                                      10 Elementy elektryczne i elektroniczne układów bezpieczeństwa jazdy (w szczególności: ABS, ASR)
                                      11 Przewody paliwowe
                                      12 Filtry jednorazowe i wkłady filtra
                                      13 Zawory recyrkulacji spalin
                                      14 Instalacje zasilania gazem silników
                                      15 Automatyczne i nieautomatyczne zestawy pasów bezpieczeństwa, łącznie z częścią pasa wykonaną z materiału, klamrami, mechanizmem służącym do zwijania pasów, aktywatorami pirotechnicznymi i mechanicznymi
                                      16 Pióra wycieraczek szyb
                                      17 Płyny eksploatacyjne, w szczególności: olej silnikowy, olej przekładniowy, olej do przekładni hydraulicznych, olej do układów hydraulicznych, płyn chłodzący, płyn odmrażający, płyn hamulcowy, płyn do układów klimatyzacyjnych
                                      18 Konwertory katalityczne (katalizatory)
                                      19 Kondensatory zawierające PCB


                                      KLIKNIJ

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        To na giełdzie spadną obroty :diabelski_usmiech
                                        MARCIN
                                        Mój szkodnik

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Nie spadną,bo mało ktośz nas będzie wolal dać za poduszke 3000zł w ASO zamiast 300zl handlarzowi na gieldzie.

                                          Pozdrawiam
                                          252/555

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Witam po znacznej przerwie, ale z wielką ulgą. Ufff...
                                            Sprawa zakonczona sukcesem, tj. wszystko za co zapłacilem otrzymałem, a nawet jest już na skodziance.
                                            Jednak Pawulon_rs sam nie zakończył sprawy, zrobił to za niego Speedy. Ale o tym poniżej.

                                            Po krótce wyglądało to tak.
                                            Jak wiecie terminem ostatecznym miał być na 15 września (kasa na koncie lub paczka w rękach). Jak się okazało paczka została wysłana 15, ale ok, niech przyjdzie. 17 udalo mi sie doprosic o numer paczki (miala byc wyslana kurierem, poszła pocztą). Numer podal mi Speedy, bo do Pawulona nie moglem sie dodzwonic. Paczka przyszla tego samego dnia. Niestety z nie wszystko, bowiem lampy i listwy pod nie (ktorych nie zamawialem), a zabraklo wkladow zarowek i kierunkow na blotnik. Tel do Pawulona, oczywiście nie odbierał i pozostał bez odpowiedzi.
                                            Zadzwonilem wiec do Speedy'ego ten powiedzial ze mi to wysle w piatek, bo też to chce już zakończyć, a on sam się rozliczy z Pawulonem. We wtorek czy srode dostalem od niego numer paczki. Sprawdzam na infolinii, ale takiego numeru nie ma. Dostalem numer do rozdzielni w Warszawie (bo system monitorowania paczek jest w testach i nie wszystkie sa do niego wpisane, a jak paczka doszla juz w W-wy to na rozdzielni dostane info). Niestety tu numer tez nie widnieje. W piatek sytuacja ta sama.
                                            Telefon do S i mowi, że dziwne bo dowiadywal sie i ze jakby tego numeru nie widzieli, ale jak cos to mi wysyla w poniedzialek druga paczke, a jak dostane dwie to jedna mu odesle, ok. W srode dostalem wkoncu numer listu, a w czwartek dostalem rowniez paczke z brakujacymi elementami. Co ciekawe numer paczki byl identyczny z tym co miala paczka nadana tydzien wczesniej (ciekawe...).
                                            I tu mamy final, szczesliwy tej mojej historii krotkiej.
                                            Jakies niescislosci jak widzicie dalej sie pojawiaja, ale juz nie chce mi sie snuc mozliwych teorii. Mam to juz w koncu za soba

                                            Tak wiec zmienilem tytul na ostrzegawczy. W tym miejscu chcialem tez podziekowac Speedy'emu, ktory to zakonczyl za Pawulon'a.
                                            Koncowka wyglada jak wyglada, dlaczego miala taki koniec to juz sami bedziecie mielki wlasne pomysly. Ja jestem szczesliwy, ze mam to juz z bani i moge przestac o tym myslec, co i jak i dlaczego tak, a nie inaczej, i czemu on za niego itd itp

                                            PS. Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z lapka braciaka, a tu lewy alt jest w dziwnym miejscu i nie idzie mi sie do niego przyzwyczaic
                                            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              The End

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Re: UWAGA -> Pawulon_rs - ostrzeżenie!!!

                                                Zamieszczone przez mamaj12
                                                Witam, ostrzeżenie

                                                ....

                                                Pozdrawiam

                                                witam!


                                                byłem kiedyś u tego kolesia, wiem, gdzie ma garaż..
                                                jakby ktoś potrzebował namiaru - chętnie pomogę

                                                pozdrowienia!
                                                ~~ pozdrawiam ~~
                                                JaceK
                                                _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                                Black eleganzze in combi
                                                President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                                _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Ja też posiadam namiary zarówno na Pawulona jak i Speedego.
                                                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Kolego, MikeWRC a więc może wypadałoby zapytać ? Poczytać ? lub coś takiego ? ewentualnie napisać że czegoś brakuje ? (chociaz nie wnikam że nie jest to nic specjalnego) No ale tak, oczywiście lepiej wylewać żale na forum... A następnym razem, gdy nie jesteś czegoś pewien, nie zabieraj się za coś, A podany przez Ciebie przykład jest poprostu bezsensowny, ponieważ Element który Tobie brakuje, nie jest częscią integralną łapy podłokietnika.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X