Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Laptop/serwis] sprawdzony i tani potrzebny.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Laptop/serwis] sprawdzony i tani potrzebny.

    Zamieszczone przez Shadoon
    wynika z tych postów ze 1.4 tsi to jednak marny wybór... :?

    Skąd wiesz czy u ciebie nie terkoce głośniej tylko tego nie słyszysz bo zagłusza ja praca silnika. :roll:

  • #2
    [Laptop/serwis] sprawdzony i tani potrzebny.

    Objawy to niwzalaczajaca sie matryca, czyli nic nie widac.

    Jestem juz po ekspertyzie w laptoprepaircente.pl (usluga darmowa) i wg nich padla grafika. Koszt naprawy to do 1k zl, w zaleznosci co faktycznie sie zesralo. Zostalem rozniez poinformowany, ze istnieje pradopodobienstwo, ze podczas lutowania ukladu moze szlak trafic plyte glowna (takie mysle bardziej ubezpieczenie sie z ich strony, jednak prawdziwe).

    Moje pytanie teraz do Was, naprawiac od razu u nich czy moze sprawdzic padaczke jeszcze gdzies indziej? Macie do polecenia jakis inny serwis, najlepiej w Warszawie? Moze ktos z Was pracuje w takim serwisie , lub znajomy?

    Pozdr
    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

    Komentarz


    • #3
      Jak ci bateria trzyma z jakaś godzinkę to podjedź na spota jutro w wawie to się obejrzy
      Best ET = 13.666
      Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
      PerfectService by DGW

      http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

      Komentarz


      • #4
        1h powinna wytrzymac Tylko nie wiem co mozna by wtedy sprawdzic. To tak jakby wlaczyc PC bez monitora, slychac, ze sysem odpalil,ale nic nie widac.
        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

        Komentarz


        • #5
          Spróbuj odpalić laptopa na zewnętrznym monitorze jak wstanie na nim to na 99% masz kartę grafiki sprawną, mogły się poluzować kabelki od zasilania matrycy co wbrew pozorom zdarza się bardzo często a czytając twojego pierwszego posta to ten serwis tylko się domyśla że karta grafiki padła więc sądzę że włączyli laptopa zobaczyli że nic na matrycy się nie świeci i doszli do wniosku że padła grafika, jak masz grafikę osobno znaczy się nie zintegrowaną to da się ją bez problemowo wymienić jak się ma zastępstwo a jak jest zintegrowana na płycie to trzeba naprawdę mistrza lutownicy żeby wymontować układ i przylutować nowy a przy takim rozwiązaniu założę się że pierdzielnie to znowu wcześniej czy później :diabelski_usmiech
          Best ET = 13.666
          Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
          PerfectService by DGW

          http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

          Komentarz


          • #6
            Podlaczalem juz jeden monitor i byl kpmunikat, ze brak sygnalu. Wezme jeszcze jutro do pracy i sprawdze na innej sztuce.
            Grafika to GF 8600M GT, wiec niezinteeowana.

            Nie do konca chce wlasnie zawiezac pierwszym specom i chcialbym to gdzies potwierdzic..
            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez mamaj12
              Podlaczalem juz jeden monitor i byl kpmunikat, ze brak sygnalu.
              Ogólnie musisz "wyczuć że wstał system" (usłyszysz po dźwięku zalogowania do systemu [jesli go nie wyłączyłeś]) i kombinajcą klawiszy ( u mnie w Asusie jest FN+F8) przełączyć sygnał na wyjście na monitor zewnętrzny bo inaczej karta nie wie że masz go podpiętego i dlatego na monitorze wyświetla się "Brak sygnału". Jeśli wtedy monitor nie zagada to karta. Ale ja bym obstawiał jednak odpięte kabelki od matrycy.

              A padło tak z dnia na dzień ??
              BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

              Było O1 jest O3

              Komentarz


              • #8
                Qulek, wydaje mi się, że jak kiedyś podłączałem monitor to automatycznie w windzie wyskoczyło jak wyświetlać obraz. Ale z ciekawości sprawdzę Twoją radę.

                Sprawdziłem dziś i laptop był na gwarancji do 24.IX.2009 (przy czym wydawało mi się, że mam go gdzieś od lipca/sierpnie). Zadzwoniłem więc dziś do Asusa i zgodzili się przyjąć go jeszcze w ramach gwarancji :mrgreen:

                A usterka wystąpiła nawet z godziny na godzinę. Rano ok. 10 obejrzałem odcinek How I met... 5x01, a ok 13 już była d...
                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez mamaj12
                  Qulek, wydaje mi się, że jak kiedyś podłączałem monitor to automatycznie w windzie wyskoczyło jak wyświetlać obraz
                  mój M51 nie przepina sam... pokazuje że jest podpięty monitor i chce żeby mu pokazać co ma zrobić ale sam nie włączy monitora zewnętrznego.

                  Rób na gwarancji i sie nie łam serwis Asusa już przerabiałem i musze przyznać że nawet spoko jest. Door to door przyjechał kurier zabrał potem przywiózł i luzik. U mnie osłony zawiasów były kiepskie i odpadły. Dzwoniłem mówili że taka wada tych modeli i kazali wysyłać odrazu
                  BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                  Było O1 jest O3

                  Komentarz


                  • #10
                    We Wrocławiu serwis jest dobry i w miarę tani ponoć trochę temu były z nim problemy ale ja (kilka razy - a szczęście z różnymi rzeczami) zawsze zostałem obsłużony rewelacyjnie.

                    Aha firma nazywa się Orika i sały serwis mieści się chyba jedynie we Wrocławiu
                    O ortografie dba FF.
                    Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                    http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                    Skoda Octavia & Audi A6

                    Komentarz


                    • #11
                      Dokładnie to ta firma.. Chociaż kurier mnie straszył jak mi oddawał kompa że często sprzęt do nich wraca po nieudanych naprawach ... wredniak jeden..
                      BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                      Było O1 jest O3

                      Komentarz


                      • #12
                        Qulek, oczywiście, że wysyłam na gwarancję. Skoro się udało to załatwić to nie kombinuję dalej
                        Ja natomiast wysyłam do firmy NMC - PE Polska Sp. z o.o. w Koszalinie. Tak mi podali razem z numerem RMA.
                        Sprzęt już spakowany i czeka na kuriera.
                        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          mamaj12, a próbowałeś go przepiąc skrótem klawiszowym ?
                          BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                          Było O1 jest O3

                          Komentarz


                          • #14
                            Qulek, tak, bez sukcesu. Lapek jest już w drodze do serwisu.
                            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Thundi
                              We Wrocławiu serwis jest dobry i w miarę tani ponoć trochę temu były z nim problemy ale ja (kilka razy - a szczęście z różnymi rzeczami) zawsze zostałem obsłużony rewelacyjnie.

                              Aha firma nazywa się Orika i sały serwis mieści się chyba jedynie we Wrocławiu
                              Tylko nie Orika :shock:

                              Jako własciciel Palmtopa Asusa doskoale znam ten serwis...

                              Notabene niegdys był to serwis oficjalny Asusa... Był tak "doskonały" ze ludzie słali sprzet na naprawe gwarancyjną do Pragi i czesi nawet konsultanta gadającego po polsku sobie załatwili.
                              Po długich walkach wiem że serwis gwarancyjny przejeło Scientific czy jakos tak w Wawie.

                              Orika miała zawsze taki burdel że potrafili zapomniec zamówić części lub odesłac sprzęt bez naprawy.
                              pzdr
                              Adam

                              Komentarz


                              • #16
                                b707, widać serwis znowu się zmienił bo każą wysyłać do Koszalina. Ciekawe co to i jak długo będzie? :|
                                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  Kolego rob na gwaancji i niezadawaj pytań. Jesli laptop jest po gwarancji to polecam się do naprawy tego sprzetu.

                                  Najczęsciej przyczyna braku wyświetlania grafiki w laptopie jest :
                                  1) Preztwornica wysokiego napięcia
                                  2) świetlowki w matrycy
                                  3) uszkodzony wyłącznik wyłaczania matrycy przy zamykaniu jej
                                  4) taśma od matrycy
                                  5)Grafika nawet jak niezintegrowana z chipsetem to i tak wlutowana na plyte głowną i z naprową jest dużooo zabawy. W niektórych przypadkach lepiej kupic uzywaną plyte z rynku wtornego.

                                  Jesli chodzi o nielubianego przezemnie Asusa dobry serwis miał we Wrocławiu COMES
                                  ul. Kościerzyńska 10
                                  51-416 Wrocław
                                  Dział Handlowy: 071 79 29 315

                                  ISSH Comes | Login klienta
                                  [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    daneczek76, wysłany na gwarancję.

                                    [ Dodano: Sob 10 Paź, 09 23:51 ]
                                    Lapek wrócił już z naprawy Wymieniona została płyta główna.
                                    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X