Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kazik vel maicroft 2

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kazik vel maicroft 2

    Zamieszczone przez daneczek76
    Co do cdti ja słyszałem o szybko zużywającej się dwu-masie i trudnym dostępwm do tej części poza ASO
    pasuje z jakiegoś FIATA i jest sporo tańszy :diabelski_usmiech
    AdamKrak Pierwszy

  • #2
    kazik vel maicroft 2

    sorry ale czemu zamknąłes temat???? chyba to off topic taaak?????
    spada troche krytyki na ciebie, sam sie troche mieszasz w swoich odpowiedziach moim zdaniem, wiec zachowaj się jak facet a nie jak gówniarz. spojrzyj sobie jeszcze raz na to co było w tym wątku - jestes adminem i naduzywasz tego co pokazał zamkniety przez ciebie watek. raz piszesz ze gotowy jestes do krytyki a pozniej piszesz ze bedzie owoc. itd. jeszcze raz napisze - badz facet i miej jaja, a nie zachowuj sie jak gówniarz, któremu dzieci zabieraja zabawki w piaskownicy i leci do mamy z płaczem. i wiesz też dobrze, ze inni także mają SWOJE ZDANIE nie koniecznie takei jak twoje. i to tez trzeba uszanowac. pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      pic2ek, Swoje zdanie mozna miec i ja go tez mam, tak samo jak kolega Kazik ale nie obrazam nikogo, a temat skonczylismy ( ja to powiedzialem i Kazik podobnie) wiec go zamknalem.


      Moge wiedziec w jakim celu zalozyles kolejny temat, w ktorym TY nie miales NIC do powiedziania, bo nie dotyczyl CIEBIE :?: :?: :?: Mozna by rzec ze sie wpieprzyłeś. Chcesz bronic kogos strony, czy masz miales cos do mnie. Szanuje ze ktos ma inne zdanie, bo inaczej swiat bylby nudny.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        a temat skonczylismy ( ja to powiedzialem i Kazik podobnie
        a faktycznie przeoczyłem to
        Zamieszczone przez Maicroft
        ale nie obrazam nikogo
        - i chwała ci za to, ale moim zdaniem kazik cie nie obraził bo niby w ktorym momencie? zreszta dobrze wiesz, ze umiejetnosc smiania się z siebie, i dystans do włąsnej osoby to cecha ludzi inteligentnych.
        Zamieszczone przez Maicroft
        Moge wiedziec w jakim celu zalozyles kolejny temat, w ktorym TY nie miales NIC do powiedziania, bo nie dotyczyl CIEBIE
        no wlasnie miałem i dlatego założyłęm nowt wątek
        Zamieszczone przez Maicroft
        Mozna by rzec ze sie wpieprzyłeś.
        skoro tak to ująłes
        Zamieszczone przez Maicroft
        Chcesz bronic kogos strony, czy masz miales cos do mnie.
        chciałem w tej sprawie wyrazic swoje zdanie. pzreciez mogłes napisac ze w tym watku dyskutowac mozesz tylko ty i kazik i NIKT WIECEJ
        oczywiscie mozesz zamknac watek tylko nie koncz go zmuszajac mnie do ripostyi jednoczesnie zamykajac watek bo to by bylo nie fair

        Komentarz


        • #5
          Wiec rozumie, ze wyjasnilismy sobie wszystko i moge zamknac :twisted: :?:
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X