Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Narty w Austrii lub okolicy ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Narty w Austrii lub okolicy ??

    temat trochę"umarł",więc może ktoś coś dowiedział się w tym temacie-przeszczep lusterek od O2FL do O2 i ich elektrycznego składania? :roll:

  • #2
    Narty w Austrii lub okolicy ??

    chciałbym sie wybrać na narty do Austrii lub innego państwa ościennego, nie mam zielonago pojęcia o cenach, gdzie jest taniej lub/i gdzie się oplaca jechać.
    termin marzec 2010, dla 2 osób.
    może ktoś z OCP ma jakąś miejscówkę sprawdzoną ?
    *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

    Komentarz


    • #3
      Z regionów to bym polecał karyntie Kiedyś byłem nad jeziorem Ossiacher koło Bodensdorf. Jeden stok blisko bo w Villach... a troche dalej kilka większych.
      Adam

      Komentarz


      • #4
        Byłem swego czasu tutaj:
        BERGFEX: Ośrodek narciarski Kreischberg / Murau - Urlop narciarski Kreischberg / Murau
        to jest w Styrii na granicy z Karyntią. Góra nie jest wysoka, ale polecam.

        Ogólnie Austria (bez kurortów typu Kaprun itp.) oraz Dolomity we Włoszech są najtańsze i też do nich jest najbliżej.
        Francja i Szwajcaria jest droższa i dojazd dłuższy.
        MARCIN
        Mój szkodnik

        Komentarz


        • #5
          Polecam ziller lodowiec hintertux - Austria, albo les2alps - Francja ceny porównywalne
          ceny koło 2000-2500 z karnetem na tydzień

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bzyq_74
            Byłem swego czasu tutaj:
            BERGFEX: Ośrodek narciarski Kreischberg / Murau - Urlop narciarski Kreischberg / Murau
            to jest w Styrii na granicy z Karyntią. Góra nie jest wysoka, ale polecam.

            Ogólnie Austria (bez kurortów typu Kaprun itp.) oraz Dolomity we Włoszech są najtańsze i też do nich jest najbliżej.
            Francja i Szwajcaria jest droższa i dojazd dłuższy.
            Tez tam byłem Pare razy stok... GENIALNY

            Byłem też tutaj:
            Link

            Ale głównie tutaj:
            Gerlitzen Alpe – Skivergnügen, Bergsommer und Hüttenkulinarik in Kärnten
            bo to był raptem kwadrans jazdy.
            pzdr
            Adam

            Komentarz


            • #7
              Ja polecam Mayrhofen. Genialne miejsce, z którego można wybierać i przebierać w trasach. W marcu można w dwie osoby jechać na tak zwaną pałę. Rozrzut cen jest bardzo duży. Wszystko zalezy od tego czego oczekujesz. Info na Urlaub in Mayrhofen-Hippach | Tirol | Zillertal z tej strony przebijesz sie na rezerwację noclegów i na ceny karnetów. Najbardziej, moim zdaniem opłaca sie brać tzw. Ferienwohnung czyli umeblowane i wyposażone mieszkanie, w którym sam sobie gotujesz.
              Od 1997 roku Skoda. 97-99 Felicia 1.3 99-01 Octavia 1.9 TDI 90KM 01-08 Octavia 1.9 TDI 110KM 09-.. Superb 1.8 TSI & Octavia 1.6 Mint
              www.gprk.pl

              Komentarz


              • #8
                A ja polecam Soelden Summer in Sölden Tirol Austria
                Byłem dwa razy i pewnie pojade jeszcze nie raz. Jak to zwykle tam jest - jeden dzienny karnet obowiązuje na wszystkie wyciągi. W kolejkach do wyciągów stoich max 5 minut. A jedziesz z góry na dół (na krechę) kilka minut. Wyciągów dużo, możliwości bardzo dużo. Bardzo szerokie stoki.

                Spanie może być w Soelden, lub w pobliskich małych miejscowościach.
                Polecam Vent Vent - summer holiday Ötztal - Tirol - Austria. Jest to mała miejscowość, a raczej wioska na końcu drogi. Bardzo cicho i przyjemnie. (Jak spadnie śnieg to droga jest nieprzejezdna)
                W samym Vencie też są wyciągi - dwie ośle łączki, jeden większy, oraz jeden na góre z nartostradą w dół.
                Octavia Combi 4x4 1,8T ARX 2001
                HPI Baja 5B SS - nowa zabawka

                Komentarz


                • #9
                  Ale Soelden jest takie .... disco drecho.. No i w Mayrhofen masz duuuużo więcej tras do dyspozycji. Fakt, że koło Soelden jest wyrąbisty aquapark
                  Od 1997 roku Skoda. 97-99 Felicia 1.3 99-01 Octavia 1.9 TDI 90KM 01-08 Octavia 1.9 TDI 110KM 09-.. Superb 1.8 TSI & Octavia 1.6 Mint
                  www.gprk.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    ja jeżdżę tu co roku Link i gorąco polecam
                    W moich żyłach płynie etylina a sercem jest Turbina

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X