Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Islamski terroryzm za miedzą...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Tak btw, w poprzedniej pracy która była bardzo multikulturowa bo obsługiwaliśmy klientów z całego świata, miałem w zespole Mohammeda.
    Mohammed pochodził z Jemenu, z którego uciekł przed wojną domową.
    Bardzo często razem z kolega i z nim chodziliśmy na obiady, gdzie opowiadał nam jak się tam żyje i z naszej perspektywy to wszystko może wyglądać jak dzicz, ale to wszystko jest z naszej perspektywy. Po prostu my wychowaliśmy się w innej kulturze i to co dla nas jest oczywiste dla nich jest niezrozumiałe i vice versa.
    I dlatego tez wszelkie próby narzucania im demokracji są skazane na niepowodzenie, bo oni są przyzwyczajeni do czego innego.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez aro_40 Zobacz wpis
      "Brytyjskie władze poinformowały, że napastnikiem był 52-letni, urodzony w hrabstwie Kent Khalid Masud. Mężczyzna, obywatel Wielkiej Brytanii"
      za Polskim Radio (Polskie Radio 24) żeby nie było, że podaję tendencyjne informacje na przykład z TVN.
      Sprawca ataku na londyńskim Moście Westminsterskim to 52-letni Brytyjczyk pochodzący z leżącego na południowym Wschodzie Anglii hrabstwa Kent. Przyszedł na świat w grudniu 1964 roku jako Adrian Russell Ajao.
      No, ale faktycznie, jak ktoś się rodzi w Anglii to nie jest rodowitym Brytyjczykiem.

      Europejczyk z krwi i kości od pokoleń.

      Ostatnio edytowany przez utek; 1393.

      Komentarz


      • #28
        marlej108 Hasan i Puszek dokładnie obnaża to co zgubiło Europę. Niestety
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #29
          aro40 widzę że mainstromowe madrości dot. islamu łyka jak pelikan ryby
          Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
          Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez utek Zobacz wpis
            Europejczyk z krwi i kości od pokoleń.
            Ten "nie" Brytyjczyk (wg Was) był synem Janet Elms, 17-letniej, samotniej białej dziewczyny, chrześcijanki i czarnoskórego ojca. Do tego ten "nie" Brytyjczyk nauczał jeżyka angielskiego.
            To tak na marginesie, aby utwierdzić Wasze "światłe" umysły w tych jakże dogłębnych przemyśleniach bazujących na głębokiej wiedzy czerpanej z... no właśnie z czego, chyba tylko z bezkrytycznego przyjmowania propagandy PiS.
            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
            _______________________________________
            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

            Komentarz


            • #31
              Za to ty bezkrytycznie przyjmujesz promuslimową i proimigrancką propagande partii typu platforma czy nowocześniaki oraz propagande serwowana przez Unie Europejską. Jeśli Europa wkrótce się nie obudzi to bedziemy mieli konia trojańskiego który czeka tylko na odpalanie. Myślisz że oni przyjeżdżaja do Europy zmieniać ją na lepsze? No shit! Zobacz dane ilu uchodźców chce podjąć pracę a ilu pracuje. To są niewielkie procenty.
              Widze że bazujesz tylko na mainstreamowej propagandzie dotyczącej uchodźców i islamistów. Polecam wyłączyć tefałeny,polsaty, tvp czy inne badziewia typu onety, wupe, (nie)naTemat i odpalić rzeczowe obiektywne portale informacyjne, najlepiej zagraniczne. Poza tym porozmawiaj ze zwykłymi Francuzami, Niemcami czy Holendrami to wtedy przystąpimy do dyskusji a raczej wtedy przyznasz nam rację.

              I nie, nie głosowałem na PIS Ale widze w Twoim wykonaniu standardową taktykę jaką stosuje obecna opozycja czyli kto nie z nami ten za PIS. No przykro mi, nie pykło
              Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
              Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez aro_40 Zobacz wpis

                Ten "nie" Brytyjczyk (wg Was) był synem Janet Elms, 17-letniej, samotniej białej dziewczyny, chrześcijanki i czarnoskórego ojca. Do tego ten "nie" Brytyjczyk nauczał jeżyka angielskiego.
                To tak na marginesie, aby utwierdzić Wasze "światłe" umysły w tych jakże dogłębnych przemyśleniach bazujących na głębokiej wiedzy czerpanej z... no właśnie z czego, chyba tylko z bezkrytycznego przyjmowania propagandy PiS.

                Te wszystkie wydarzenia w Europie Zachodniej są wymyślone przez PIS? Czyli nie było żadnych zamachów i "incydentów". To wszytko fikcja? A może to PIS sponsoruje terrorystów?


                Nienawidzę PIS tak samo jaki i tych wszystkich miłych i przyjaznych ciapaków.


                A co do światłości umysłu, to jeżeli mam przyjmować Twoje mądrości, to wolę żyć w ciemnogrodzie.

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez utek Zobacz wpis
                  A co do światłości umysłu, to jeżeli mam przyjmować Twoje mądrości, to wolę żyć w ciemnogrodzie.
                  Chyba też wolę taki "ciemnogród" niż bać się wyjść z domu w nocy. A to się dzieje we Francji, Niemczech czy Holandii. No ale nie wiem ten kto nie rozmawiał z ludźmi z tych krajów



                  Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                  Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                  Komentarz


                  • #34
                    To filmik z 30 marca z miasta w ... No właśnie wygląda jak gowniana Strefa Gazy albo Pakistan a to...miast w Niemczech.
                    jak ktos mówi po niemiecku to może poczytać na niemieckich forach co te dzikusy wyprawiają. Koszmar... A jedna trzecia z miliona trzystu tysięcy ściągniętych od wrzesnia 2015 do konca 2016 to analfabeci. Wiekszosc to religijni "rasiści" którzy nienawidzą każdego kto nie wyznaje bredni snutych przez beduińskiego analfabetę 1400 lat temu na arabskiej pustyni.
                    - YouTube
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #35
                      marlej108 bo to mało takich filmików ? Z niemieckiego niestety jestem kiepski, z Niemcami gadam po angielsku i wiem co normalni Niemcy sądzą o pupilkach Makrelowej. Dwa lata temu byłem w Paryżu. Wszędzi ich pełno na mieście. Zaczepiają ludzi. Wyjeżdżając wieczorem wskoczyłem jeszcze do jakiegoś sklepu kupić wina itd itp. Jakieś skrzyżowanie było w remoncie i navi poprowadziła mnie przez takie rejony że strach wysiadać z auta
                      Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                      Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez aro_40 Zobacz wpis
                        .....bezkrytycznego przyjmowania propagandy PiS.....
                        Nie zgadzasz się z moimi poglądami to jesteś PISOWCEM...argumentacja przedszkolaka... ;-)

                        Zamieszczone przez JayKey49 Zobacz wpis
                        Chyba też wolę taki "ciemnogród" niż bać się wyjść z domu w nocy. A to się dzieje we Francji, Niemczech czy Holandii. No ale nie wiem ten kto nie rozmawiał z ludźmi z tych krajów
                        Ja jestem regularnie w Norwegii, widzę co się tutaj dzieje, rozmawiam z ludźmi i mam informacje z pierwszej ręki...oficjalnie wszyscy są poprawni politycznie ale prywatnie, a grillu czy innym spotkaniu okazuje się, że są większymi wrogami multi-kulti niż polscy narodowcy ;-)





                        Ostatnio edytowany przez kmink; 1615.
                        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                        www.tuneforce.pl
                        www.dpfserwis.pl

                        Komentarz


                        • #37
                          kmink no bo tak to właśnie wygląda. Oficjalnie boją się mówić bo takie mają rządy że za "islamofobie" można dostać kary
                          Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                          Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X