Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie o LED TV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie o LED TV

    Zamieszczone przez Zarazwracam
    Witam,
    Chciał bym zrobić ponad 200 koni... czy to możliwe ??
    Mozliwe jest ale raczej malo oplacalne.
    Znacznie lepiej postawic to na zestawie :Turbo ARL w230 p11 FMIC Wydech i celowac 185-190KM.
    Powyzej tego istnieje duze prawdopodobienstwo wydmuchiwania uszczelki
    1.9tdi 110km Elegance

  • #2
    pytanie o LED TV

    to zaś jo..... znowu mam problem.... czas przyszedł, że trzeba bożka w domu na większy zmienić... i miałem już wybrany nawet jaki, ale znalazłem jeszcze jeden i teraz nie weim co zrobić..... chyba ankiete założe , żebyście doradzili...

    mianowicie (nie wiem, czy sie wam poprawnie link otworzy) skłaniam sie do tylko tych dwóch telewizorów, bo na inne lepsze nie mam kasy....
    http://www.ceneo.pl/ProductsComparis...ductId=6514507
    różnica taka jest, że philips ma 100Hz a samsung nie , tam na stronie jest błąd, on ma 50Hz..
    samsung zas jest cienki jak kartka papieru, niecałe 3 cm, philips ponad 9cm... oglądałem oba to wiem...
    nigdy zaś nie miałem tv 100Hz więc nie weim, jaka różnica bedzie.... nie mam żadnej cyfrowej kablówki, ani satki, ogląam głównie 5 polskich programów z analogowej kablówki, telewizor bedize podpięty do kompa przez HDMI i to stąd bede głównie filmy oglądał.... za sportem i piłką nie przepadam, więc nie wiem, czy jest sens tych 100Hz brać jak na mecze nie patrze....dvd nie mam, bo wszystko z kompa oglądam...czyli TV bedize używany do oglądania analogowej kablówki i całej reszty z kompa.....

    moim faworytem był samsung do tej pory za wygląd i bajery, zaś teraz mam dylemat, bo philips ma lepszy dzwięk, ale za to ma problemy z czytaniem napisów do filmów z usb, szczególnie polskich....
    co robić, co robić?

    Komentarz


    • #3
      dylan80, jest już jeden topik o tym
      Forum - Octavia Club Polska
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz


      • #4
        ja wiem, tylko tam jest pytanie o ogólnie telewizor, a ja pytam ludzi o konkretne 2 modele i żadne inne, po drugie, w tamtym temacie mowa jest o większych, lepszych i droższych telewizorach

        Komentarz


        • #5
          Zajrzyj tu HDForum | HDForum

          Było YETI Jest LEON

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X