Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zniszczone samochody TVN'u - Oberwała też Octavia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Agamek12
    kmink, bronisz bandytów i tyle... A ja nie godzę sie na to, żeby bandyci używali jako argumentów swojej głupoty kostki wyrwanej z Placu Konstytucji...
    zrozum o czym ja pisze...ano o tym że wszyscy doskonale sobie zdawali sprawę z tego że dojdzie do zadymy...dlaczego więc nie powstrzymali tego w zarodku?
    bo rządzącym była ona na rękę...teraz mają pretekst żeby legalnie zabraniać wszelkich manifestacji...politycznie niepoprawnych


    Nigdzie nie napisałem że popieram bandy idiotów!
    Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
    https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

    www.tuneforce.pl
    www.dpfserwis.pl

    Komentarz


    • #52
      kmink, a kto miał ich powstrzymać??? TVN miał poprosić, zeby byli grzeczni? A może Prezydent Miasta powinna złamać prawo i zabronić organizacji przemarszu? A może w końcu Policja nie powinna stanąć pomiędzy obydwoma marszami i pozwolić im się zatłuc?
      Sorry, ale Twoja argumentacja jest do bani... Wiesz, ze piszesz głupoty ale bronisz ich jak Częstochowy...
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #53
        kmink, trudno się z tobą nie zgodzić,jednak nie wszyscy uważali na lekcjach historii

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez Agamek12
          kmink, a kto miał ich powstrzymać??? TVN miał poprosić, zeby byli grzeczni? A może Prezydent Miasta powinna złamać prawo i zabronić organizacji przemarszu? A może w końcu Policja nie powinna stanąć pomiędzy obydwoma marszami i pozwolić im się zatłuc?
          Sorry, ale Twoja argumentacja jest do bani... Wiesz, ze piszesz głupoty ale bronisz ich jak Częstochowy...
          Człowieku nadajesz jak XX...nie mogę napisać nic na temat zadymy bo bronie zadymiarzy?!
          Gdyby chcieli to by tak załatwili tą sprawę w zgodzie z literą prawa...ale nie chcieli i wierz mi jak zmienią przepisy to nie będzie żadnej manifestacji...bo przecież pielęgniarki też mogą zrobić zadyme....nieee sorry będą takie pokazowe...żeby nie było że ktoś nas za mordę trzyma...

          Dlatego ci zadymiarze są dla mnie jeszcze większymi idiotami niż dla Ciebie bo jak banda debili zrobili dobry uczynek komu trzeba...bo im się q..a w domu nudziło...

          shok masz racje, ja miałem 5ke z historii na maturze
          Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
          https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

          www.tuneforce.pl
          www.dpfserwis.pl

          Komentarz


          • #55
            kmink, masz słuszną rację... To była oczywista prowokacja władz, telewizji TVN i innych wywrotowców.
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez Agamek12
              kmink, masz słuszną rację... To była oczywista prowokacja władz, telewizji TVN i innych wywrotowców.
              kolejna wypowiedź w stylu dziennikarzy z XX...wmówić komuś że ma urojenia i go ośmieszyć

              czy ja gdzieś napisałem że to była prowokacja? domyślali się że tak będzie i nic nie zrobili by temu przeciwdziałać...
              odpowiedź w twoim stylu: wystarczyło jedną manifestacje zorganizować z jednej strony Wisły a drugą z drugiej...i tylko mosty okupować :lol:

              co za chore czasy...powiesz głośno że wqrza cię sąsiad bo po nocach puszcza głośna muzykę to powiedzą że jesteś antysemitą, rasistą, homofobem....bo masz pecha...twój sąsiad jest czarnym gejem wyznającym judaizm...
              Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
              https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

              www.tuneforce.pl
              www.dpfserwis.pl

              Komentarz


              • #57
                generalnie to jakieś barachło - cały ten obraz to nędza i rozpacz....to są obchody niepodległości? Czy to jest mecz III ligowej drużyny. A te debile w zielonych kamizelkach i dżinsach biegający po ulicy jak rozwścieczone bydło....bez odpowiedniego ubioru i sprzętu do tłumienia zamieszek to policja?...o bosze..
                Co to w ogóle k....jest? Jak byli zadymiarze faktycznie,to trzeba ich stłumić, ale jak Ci co tłumi to policja...to ja przy nich jestem James Bond z moją wiatrówką w dłoni hehehe
                Dla mnie to barachło jakieś robiło problemy...i takie samo barachło (mięso armatnie) wypuścili z policji...pasują do siebie, przez to ucierpieli niewinni ludzie, jak na filmie.
                żal.pl biedna ta nasza Polska, ale widać że mamy biedną tę władzę w kraju, jak nie umie nawet takiego czegoś ogarnąć

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez Ziomal
                  A ja to inaczej skomentuję by nie ciągnąć konwersacji

                  Wkrótce ta Octavia pojawi się zrobiona na allegro :diabelski_usmiech
                  Skody jeszcze nie ma ale mercedesa już na części sprzedają

                  Mercedes - części

                  A co do zamieszek to banda debili tylko wstyd że flagi mieli ze sobą. Powinni ich na jakieś pole wywieś i wypuścić aby sami siebie pozabijali luźniej by było. A policja za lekko ich traktowała powinni gazem i pałką aż by zmądrzeli.
                  WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
                  WT 514** Srebrny VW Sharan

                  Komentarz


                  • #59
                    kmink

                    Agamek12, Pitiae - po prostu chodzi mi o to, że jeżeli żądny sensacji dziennikarze pchają się w środek zadymy, to robią to na własne ryzyko. Zadyma trwa - wtedy zabieramy swoje zabawki (tzn. sprzęt techniczny) z zagrożonego terenu i uciekamy. Jeżeli tego nie robimy - sami ryzykujemy, a nie (tak, jak TVN) szukamy winnych wśród policjantów, którzy (wnioskując z wypowiedzi dziennikarzy) niby są współodpowiedzialni za zniszczenia sprzętu należącego do stacji. Jeśli dziennikarze chcą mieć ochronę - niech sobie wynajmą agencję ochrony, która będzie pilnowała ich tyłków w czasie, gdy dziennikarze będą świadomie ładować się w sam środek zadymy. A jeśli do dziennikarzy TVN nie dociera, że (poza zadymiarzami) to oni sami są winni stratom, jakie ponieśli w piątek - to widocznie za mało "dostali po tyłku". I świadomie piszę tu tylko o TVN, bo relacje innych stacji są bardziej wyważone i nie tak stronnicze.
                    Mam nadzieję, że zostałem tym razem dobrze zrozumiany i nie będzie potrzeby dalszego "bicia piany" w temacie
                    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                    MOJA FURKA

                    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez Techno200
                      dobrze sie czujesz? a moze teskno Ci aby z Polski zrobic druga Bialorus, albo Rosje? Gdzie palauja wszystkich co mysla inaczej? Powinni rozliczyc tych co te niemieckie pedalstowo zaprosili i wpuscili na nasze ulice. Popatrzcie na filmiki jak tluka ludzi z flaga albo fakery pokazuja i po niemiecku bluzgi gadaja.
                      stary ale nie stawiaj ludzi walczących o wolność na równi z bandytami w maskach. Którzy korzystając z okazji po prostu chcą sie rozerwać i rozwalić miasto ! Dla mnie taki bandyta to komórka aspołeczna nikomu do niczego niepotrzebna generująca tylko straty. Dlatego powinno się takich debili eliminować i takie zamieszki są do tego okazją. Wszyscy stoją w kupie, powinni załadować ostrą amunicje i skończyć z kretynami raz na zawsze ! Może moje podejście jest dość drastyczne, ale zdania nie zmienie. Niestety przepisami i sądami to tylko możemy tu straszyć , wszyscy wiemy jakie jest prawo ( niejednokrotnie broni oprawcy), u nas w Polsce za daleko to zaszło : burdy na boiskach, zuchwalskie napady powinno być jak w Chinach !! ukradniesz -ucinamy ci ręke, gwałcisz nieletnie obcinamy ci kut....a, robisz zadymy i niszczysz swój kraj eliminujemy niepotrzebnego robaka !!! To takie proste
                      ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                      www.wasilewski-foto.pl
                      KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez wasyl
                        Niestety przepisami i sądami to tylko możemy tu straszyć , wszyscy wiemy jakie jest prawo ( niejednokrotnie broni oprawcy)
                        No właśni - może tu leżu problem?

                        Komentarz


                        • #62
                          wasyl - popieram Twoje poglądy w 100%. Ale niestety - w naszym kraju osoby odpowiadające za stanowienie i wprowadzanie w życie prawa nigdy nie zrobią tak, aby walka z ogólnie pojętą przestępczością była skuteczna... Wprowadzając przepisy pozwalające na skuteczne wyeliminowywanie z życia publicznego przestępców kryminalnych, skarbowych itp., stanowiący prawo często eliminowaliby również samych siebie, członków swoich rodzin, lub wspólników w intratnych interesach...
                          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                          MOJA FURKA

                          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                          Komentarz


                          • #63
                            Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że TVN "dostał" bo sobie na to zasłużył? I naprawdę usprawiedliwiacie kretynów? No sorry, ale na to wygląda... Wina TVN-u jest co najwyżej taka sama jak wina zgwałconej kobiety, która poszła na dyskotekę w krótkiej spódnicy mini i sprowokowała tym faceta do popełnienia przestępstwa...
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez Agamek12
                              Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że TVN "dostał" bo sobie na to zasłużył? I naprawdę usprawiedliwiacie kretynów? No sorry, ale na to wygląda... Wina TVN-u jest co najwyżej taka sama jak wina zgwałconej kobiety, która poszła na dyskotekę w krótkiej spódnicy mini i sprowokowała tym faceta do popełnienia przestępstwa...
                              O, idealne podsumowanie.

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez Mickul
                                Zamieszczone przez Agamek12
                                Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że TVN "dostał" bo sobie na to zasłużył? I naprawdę usprawiedliwiacie kretynów? No sorry, ale na to wygląda... Wina TVN-u jest co najwyżej taka sama jak wina zgwałconej kobiety, która poszła na dyskotekę w krótkiej spódnicy mini i sprowokowała tym faceta do popełnienia przestępstwa...
                                O, idealne podsumowanie.
                                Ale patrząc z drugiej strony to kto jest winien? Turysta idący w góry podczas zagrożenia lawinowego który został zasypany czy lawina która go zasypała?

                                Laska idąca na disco w mini która w dodatku prowokuje musi sie z tym liczyć że może sprowokować menela swoim zachowaniem.

                                To samo podczas szybkiej jazdy samochodem, kierowca sie liczy z tym że moze mieć problemy z zapanowaniem nad autem w skrajnych sytuacjach i na nic sie tu nie zd tłumczenie że drogi mamy w fatalnym stanie.

                                Więc ktoś kto z premedytacją zostaje w środku zadymy niech teraz nie płacze że dostał po ryju...
                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez Mickul
                                  Zamieszczone przez Agamek12
                                  Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że TVN "dostał" bo sobie na to zasłużył? I naprawdę usprawiedliwiacie kretynów? No sorry, ale na to wygląda... Wina TVN-u jest co najwyżej taka sama jak wina zgwałconej kobiety, która poszła na dyskotekę w krótkiej spódnicy mini i sprowokowała tym faceta do popełnienia przestępstwa...
                                  O, idealne podsumowanie.
                                  chyba raczej nietrafne porównanie...

                                  wina TVN ta taka sama wina zgwałconej kobiety ryzykującej swoją "cnote", liczącej na odrobinę szaleństwa i dreszczyku emocji, która świadomie pchała się w mini spódniczce do obskurnego baru obleganego przez bandziorów, którzy od kilku miesięcy nie mieli kobiety


                                  Jeśli dziennikarz świadomy tego że może dostać po ryju pcha się w środek zadymy to jest sobie winny zaistniałej sytuacji....jego wina jest pośrednia.

                                  Zrozumiałbym i współczuł gdyby dziennikarze zakasali rękawy i pomagali policji w czynie społecznym. Oni tylko jątrzyli jad, teraz jątrzą jad....i znowu doprowadzają do tego że ludzie się ze sobą kłócą i sprzeczają...[/center]
                                  Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                  https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                  www.tuneforce.pl
                                  www.dpfserwis.pl

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    właśnie usłyszałem w radiu że wandale dostali po mandacie i wypuścili ich do domu no to czekamy na kolejne zamieszki ............
                                    tyle w temacie ide na spacer :|
                                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                    www.wasilewski-foto.pl
                                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez wasyl
                                      tyle w temacie ide na spacer :|
                                      tylko zebys gdzie nie trafił na "policjanta", który sobie chce troche pokopac :diabelski_usmiech
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Agamek12 :

                                        jestes strasznie zmanipulowany, jak wlaczylem tvn24 to zobaczylem regularna wojne w wawie i palace sie samochody tvn. tylko to i wklko, jak bym nie wszedl na youtube to bym guzik zobaczyl. a te spalone samochody to moze nie specjalnie tam staly, ale na pewno nikt nie plakal w tvn, pewnie ubezxpieczone i napewno im slupki ogladalnosci w gore poszly. tvn manipuluje ludzmi i pokazuje tylko jedna strone medalu. czego tych niemieckich pedalow nie pokazywali jak bili polaka z flaga??! albo jak ten gosc co zorganizowal marsz staral sie odgoniac tych co te samochody podpalali?

                                        kmink - popierma w 100% tak naprawde pierwsze od 20kilku lat w Polsce demonstracja z pozadna burda i juz prawo beda zmieniac. CO BEDZIE Z POLSKA I NASZA DEMOKRACJA PO 20 LATACH TAKICH RZADOW? Zreszta sama unia dazy do zrobienia z ludzi cyborgo-niewolnikow z biodowodami itp. mamy milczec i zapierdalac na te ich pomysly. Tak tez chce nasi kochani politycy. A pozatym czego nie bylo krzykow po demonstracjach gornikow i stoczniowcow? Oni magli rozroby robic? Ale to juz zwiazki zawodowe i inne bajka...

                                        Inna sprawa i to bardzo powazna, ze jak poczytalem sobie kibice.net to mam takie wrazenie ze wiekszosc to mlodziezowka, pojechala sobie na wiec jak na dyskoteke szukajac wrazen. Pozatym oni maja sia za jakies skorzyzowanie legionow Pilsudksiego z kibolem.

                                        Jak sie damy omotac to nasza wolnosc pojdzie w piz...

                                        Wedlug mnie powinniy zrobic demonstracje w roznych miejscach, lewakow z niemiec zawrocic , a zadymierzy odrazu wylapaywac w zarodku i byl by spokoj, a tak mozna za prawo sie zabrac i juz niedlugo bedzie unas jak na Bialorusi...
                                        Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

                                        Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Agamek12, proszę Cię wyłącz TV i popatrz na internet ... lub włącz jakąś nie polska TV

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez shok
                                            Agamek12, proszę Cię wyłącz TV i popatrz na internet ... lub włącz jakąś nie polska TV
                                            nie potrzebnie usunałes ten link te staresze osoby i babcie tez były "łobuzami" zeby w nich pałami wymachiwac????
                                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              shok, mnie interesuje tylko to, że banda kretynów zniszczyła moje miasto i nie mam zamiaru w żaden sposób szukać dla nich usprawiedliwienia.
                                              Nie oglądam TVN, o wydarzeniach na Placu Konstytucji i Placu Na Rozdrożu dowiedziałem sie z interenetu, ludzi uciekajacych przed lecącymi kamieniami widziałem na TVP3, a wylicznie szkód w stosunku do mienia miasta odnajdę jutro w gazetach. Proszę, nie obrazajcie mnie pisząc że jastem zmanipulowany jakąś telewizją: ja mam swoją mądrość i widzę, że kilku kretynów zniszczyło coś, za co ja będę musiał teraz zapłacić...
                                              Idę na spacer, bo zaraz jeszcze się dowiem, że to ja sprowokowałem zadymę...
                                              Adam... Używam:
                                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                              Passek: B6 175KM/366Nm

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Agamek12, "Najbardziej zakłamane relacje po 1989 r." | Niezalezna.pl
                                                Adam co sądzisz po wypowiedzi tego człowieka - poszukaj też na internecie czym się zajmował kiedy większość srała w majtki z strachu

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  shok, a co ja mam sądzić? Nie rozumiem...
                                                  Ja widzę, że w piątek centrum Warszawy zostało w piątek zdemolowane, a piękne państwowe święto zostało sprowadzone do roli zwykłej zadymy - i to mi się nie podoba i nie mam zamiaru żadnego z zadymiarzy usprawieliwiać. Wolność i demokracja to nie to samo co bezprawie i rozruby!
                                                  Adam... Używam:
                                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Wystarczy pooglądać TV, poczytać WP i widać kto na tym wszystkim największy kapitał zbija...

                                                    - pretekst to legalnego zakazania wszelkich manifestacji
                                                    - temat zastępczy
                                                    - pokazanie jacy to są super poprawni politycznie

                                                    niedobrze się robi jak się słucha tych ich kłamliwych, populistycznych wypowiedzi...
                                                    Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                                    https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                                    www.tuneforce.pl
                                                    www.dpfserwis.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X