Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Super Radar

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    kumpel już w grudniu zapłacił
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez Zorr
      loru,
      dokładnie tak.
      no wlanie jak??

      Przecież to jest dynamiczne - jak na przyklad nie ma nikogo na wyjedzie, to sie tam nie wlaczy zielone - wiec jak tutaj odliczac? I jak obliczyć ile sie ma powiedzmy na "głownej" swiecic - kiedy nagle sie tam z boku pojawia 3 auta?

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez b707
        Byłem ostatnio znowu na tym skrzyżowaniu i nic nie błyska:-P No i ma tolerancje 10-20km/h jak nie więcej.
        od 71 juz cyka (jest dozwolone 60)
        President Johnny II + President Florida/ ML-145
        O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
        OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez westwi78
          Przecież to jest dynamiczne - jak na przyklad nie ma nikogo na wyjedzie, to sie tam nie wlaczy zielone - wiec jak tutaj odliczac? I jak obliczyć ile sie ma powiedzmy na "głownej" swiecic - kiedy nagle sie tam z boku pojawia 3 auta?
          jak się pojawią z "boku" 3 auta, to "inteligenty" system to wykryje i włączy na zielonym odliczać jakiś czas po czym nastąpi zmiana świateł
          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

          Komentarz


          • #55
            westwi78,
            ok zakładasz że inteligentne rozwiązania to takie które natychmiastowo zmieni światła (odliczania) jak w bocznej uliczce pojawią się auta.
            ja (my) zakładaliśmy, że inteligentne rozwiązania, to takie które stopniowo zmieniają czas trwania świateł zależnie od natężenia ruchu (rano do dużych miast, po południu na przedmieścia it.)

            W tym drugim przypadku nie ma problemów, każdy reset liczników (zmiana świateł) powoduje ustalenie nowego porządku i czasów.

            W pierwszym o ile faktycznie zmiana musi być przeprowadzona natychmiastowo, już w trakcie odliczania to może być ciężko. (O ile nie pozwolimy sobie na zmianę odliczania szybszą niż co 1 sek, czyli przyśpieszenie odliczania)
            Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
            Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

            Komentarz


            • #56
              jak się pojawią z "boku" 3 auta, to "inteligenty" system to wykryje i włączy na zielonym odliczać jakiś czas po czym nastąpi zmiana świateł
              i z 20 sekund sie zrobi nagle 5 dzieki za takie podpowiedzi

              zorr , wlasnie tak to by moglo wygadac.

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez westwi78
                i z 20 sekund sie zrobi nagle 5 dzieki za takie podpowiedzi
                szukasz dziury w całym i przyczepiasz się do najmniejszego problemu żeby tylko udowodnić swoją rację, no to dopiszmy do mojej wizji "inteligentnych świateł" jeszcze jeden parametr minimalny czas jaki będzie odliczany do zmiany świateł, powiedzmy 10s , teraz lepiej ?

                obrazowo:
                jest zielone i nie ma odliczania (może za to wyświetlać się napis "zapierdala jest zielone"), w bocznej uliczce podjeżdżają 3 auta , system to wykrywa i włącza odliczanie te przykładowe 10s do zmiany świateł, zmiana świateł, 3 auta przejeżdżają, system wykrywa zwiększone natężenie na głównej drodze, włącza odliczanie te przykładowe 10s i zmienia światła.

                tak ja to widzę.
                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X