Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miód Manuka.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miód Manuka.

    Zamieszczone przez WIELKIBONGO
    telewizji mozna to obejrzec za darmo
    nie można bo płacisz abonament (przynajmniej powinieneś)

  • #2
    Miód Manuka.

    Panowie krociutkie pytanie,ojciec choruje na żołądek i chcialem mu taki miod kupic a ze to drogi interes(0,5kg 250zl)pytam sie Was czy mial ktos z tym stycznosc czy to naprawde pomaga czy jest kolejna sciemą.
    Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

    Komentarz


    • #3
      A na co to ma działać? Pytam z ciekawości bo sam łykam prochy na żołądek.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        paweł2, opinie są dobre. W tym miesiącu będę miodzik zamawiał żonce. Zaufany sklep w którym kupowałem już masz w linku poniżej.

        Strony nie znaleziono - WiecejNizEko.pl

        Miód Manuka MGO - cena, właściwości, opinie

        Miód MANUKA – lepszy MGO czy UMF?

        Error 401 Nieautoryzowany dostęp

        Seat Leon ST FR by mirek_p11

        Fotki
        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
        Fotki

        Komentarz


        • #5
          moja siostra ma hopla w temacie takich wynalazków - "nawet bąki po tym pachną poziomkami" :wink:
          a Szwagier po pół roku stosowania ww przy okazji jakiegoś stwierdził, że jeden ch.j z tym miodem i jedyną różnicę jaką widzi w stosowaniu to na rachunku ze sklepu :szeroki_usmiech
          miód to miód - właściwości lecznicze ma każdy tylko trzeba wiedzieć z czego zrobiony i do czego stosować
          ale niezbadana jest moc autosugestii, więc proszę nie kierować się powyższym :diabelski_usmiech
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Biszczu
            Leptospermum :diabelski_usmiech
            :lol: :haha:
            Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

            => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
            => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
            => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
            "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

            Komentarz


            • #7
              Cześć temat trochę starty, ale również polecam miód manuka. Jednak uważajcie nie każdy jest dobry warto patrzyć na oznaczenia dobre miody zaczynają się od UMF 20 + sam opisałem to w szczegółowym artykule o miodzie manuka Tryb konserwacji
              Miód manuka naturalne zdrowie prosto z Nowej Zelandii. Skuteczna walka z bakteriami, wejdź i sprawdź właściwości miodu a także porównaj cenę i wylecz się.

              Komentarz


              • #8
                Jako czynny pszczelarz z 30 letnim doświadczeniem, powiem wam tak. Ja kupuję ( a raczej dostaję w prezencie) miód manuka od znajomego, który dwa razy do roku przylatuje do nas z Australii i zawsze jakiś słoiczek lub dwa przywiezie mi , ja mu za to daję dwa słoiczki naszego miodku . Więc wiem,że większość miodów kupowana u nas w sklepach odbiega od dobrego naszego miodu, na półkach sklepowych królują przegrzane miody (podgrzewane dla klienta,bo jak miód jest piękny i płynny to zawsze zejdzie z półki ) , naturalnym procesem miodu jest jego krystalizacja, miód w dwa tygodnie po podbieraniu zaczyna się krystalizować (pseudo znawcy twierdzą,że miody z dużą zawartością cukru się szybko krystalizują) Są trzy gatunki miodu,które z racji zawartości dużej ilości wody się nie krystalizują i mogą latami stać płynne na półce. Jak kupujecie miód w sklepach wystrzegajcie się jak ognia napisu wyprodukowany w krajach UE i poza nimi. Taki miód pochodzi przeważnie z krajów środka i jego jakość jest poniżej krytyki. Jak lubicie herbatkę z miodkiem to zalewając miód wodą o temperaturze 100 stopni to zabijacie jego wszystkie właściwości lecznicze i zdrowotne (to tak jakbyście sobie herbatę cukrem posłodzili) ,jak chcecie sobie rozpuścić miód to wstawcie go do wody o temperaturze nie przekraczającej 45 stopni,wtedy go nie zepsujecie. Tyle wykładu docenta miodka i pamiętajcie kupujcie tylko polskie miody ,bo te są naprawdę dobre

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X