Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozmowy hostingowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozmowy hostingowe

    Zamieszczone przez rafiki
    wysłałem pw
    a to nie mail/post ? przeca to jeden ch...j :twisted:

  • #2
    Rozmowy hostingowe

    Jak w temacie, chciałem podyskutować o hostingach, gdzie trzymacie swoje www, jakie usługi firmy, możecie polecić.
    Ja póki co studiuję więc moje doświadczenie uznaję za niewielkie.
    Posiadam vps'a bez administracji w biznes-host: cyber_Folks - hosting | domeny | e-marketing | certyfikaty ssl którego sam konfigurowałem od podstaw w ramach nauki linuxa, jakoś to działa.
    Teraz myślę nad czymś takim: cyber_Folks - hosting | domeny | e-marketing | certyfikaty ssl mocno zautomatyzowane też do kolejnych testów www moich oraz innych kolegów.
    Może polecacie coś innego, ciekawego do potestowania, zabawy.
    Pozdrawiam.
    Michał

    Komentarz


    • #3
      Jedyne co testowałem i testuję już trzeci rok to home.pl. Awarii zero, postawiona www z ftpem, przez jakiś czas też baza MySQL. Dodatkowo u nich też domena.

      Cena atrakcyjna na początek, jednak później robi się już drogo.

      Nie patrzyłem jednak na serwery dedykowane, na małą stronkę www z bazą pod małą aplikację w Javie to mija się z celem ;-)

      Komentarz


      • #4
        Mam qpę usług na home i nie mogę narzekać na nic, poza ceną za wznowienia / przedłużenia poza promocjami :/
        Domeny jeszcze jakoś jestem w stanie przeboleć, ale hostingi staram się kupować nowe przed końcem starego i przenosić usługi - upierdliwe, ale położyć 900 za coś, co "w promocji" zakupu nowej usługi kosztuje 200-300...

        Szukam TANIEGO, a sensownego dedykowanego pod windows - potrzebny SQL, IIS i dostęp do środowiska (pod CRM - ma kilka upierdliwych specyficznych wymagań, których póki co nie znalazłem na virtualnych), no i dobry FW, którym będę mógł zarządzać przed nim w cenie. Ktoś coś może polecić ?

        Komentarz


        • #5
          No właśnie debilne jest to, że nie mogą Ci po ten promocyjnej cenie przedłużyć usługi tylko trzeba wszystko przenosić...
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Widzę, że temat się ruszył, wspominacie o home chyba największy gracz na rynku, do czynienia nie miałem ale różne opinie słyszałem.
            Generalnie walczą aby być liderem, choćby ostatnie przejęcie AZ
            Nie miałem jeszcze serwera z windowsem tak prawdziwie jak pomyślałem, po tym jak napisał dato.
            A z tymi promocjami to tak jest, że nowy dostaje więcej, ale nie tylko w kwestii hostingów.
            Jeszcze w miarę jak przenosiny robią za darmo, bo jakby się bawić samemu to trzeba mieć czas i zawsze są jakieś problemy z konfiguracją.
            A tak przeniosą, tylk o czekać na propagację w strefach DNS.
            A tak z ciekawości to co tam pod tym windowsem, że nie rusza na wirtualce?
            Pozdrawiam.
            Michał

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X