Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W jakiej sieci najlepiej internet

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Jeśli chodzi o Aero2 donoszę, że na całej trasie Warszawa<->Katowice działa bezproblemowo. Net można przeglądać
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #27
      Agamek12, UMTS900 robi swoje
      Dzięki Networks! pewnie wszystkie sieci będą miały zasięg 3G w całej Polsce do końca roku.
      AGR 112KM, 232Nm
      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

      Komentarz


      • #28
        Ten CP to doczytalem jest w dwoch opcjach. Jedna to normalny modem USB, a drugi zamawiajac z TV to zewnetrzny modem przyczepiany do anteny i router wi-fi w domu. Wtedy faktycznie duzo wieksza szansa na porzadny zasieg.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #29
          parasite, dzięki za wyjaśnienie co i jak z netem w VM w roamingu - to tłumaczy całą sytuację oraz fakt, że jadąc przez pół polski z właczonym yanosikiem całkiem często przeskakuję na edge'a przy wybranym na stałe roamingu plusa (który i tak ma MZ lepszy ogólny zasięg niż defaultowa para play/orange, tzn. dużo rzadziej zdarzają się miejsca bez jakiegokolwiek zasięgu)

          Komentarz


          • #30
            czernobyl, bez Aero to Plus ma słabiutki zasięg 3G. Ustaw sobie teraz na sztywno T-Mobile a zobaczysz różnicę. Play ma wjazd do UMTS900 Networks! i dzięki temu w miejscach po modernizacji masz zasięg 3G prawie wszędzie.
            Telefony, Tablety, Laptopy, Szybki Internet - Dołącz do T-Mobile

            Jadąc z Wrocławia do Szczecina miąłem praktycznie w 100% pokrycie w 3G. Sprawdzałem na karcie Orange, ale akurat UMTS900 jest wspólne dla obu sieci.

            Nie wiem jaki masz tel/modem ale spróbuj ustawić na automatyczne wybieranie sieci i wymusić 3G.
            AGR 112KM, 232Nm
            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

            Komentarz


            • #31
              parasite, plus na sztywno, bo w pracy defaultowy zasięg play/orange jest bliski zera, więc nie chce mi się codziennie bawić w przełączanie sieci, ale w czasie kolejnej dalszej wycieczki dam sobie szansę

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X