Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpiecznie OC w MTU

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpiecznie OC w MTU

    Proponuję w tej kolejności: sprawdzenie ciśnienia w oponach, test amortyzatorów na trzepaku, sprawdzenie luzów łożysk kół przednich (wiem z własnego doświadczenia, że przednie łożysko może mieć spory luz a wcale nie będzie hurgotać), na koniec szarpak u dobrego diagnosty.
    Jeśli opony zimowe masz węższe od letnich , to całkiem możliwe, że po przekładce odczuwasz efekt pływania na koleinach...z tym że powinno to być z umiarem, a nie takie wodzenie z pasa na pas.

  • #2
    Ubezpiecznie OC w MTU

    Witam, czy ktoś również jak ja zauważył drastyczny wzrost ubezpieczenia OC w MTU?
    Dzisiaj przeglądam nową polisę na następny rok, którą przysłała mi w/w firma i zauważyłem że składka roczna jest większa o 112zł. Pytam, bo nigdy aż takiego wzrostu nie zanotowałem.

    Komentarz


    • #3
      Proste - więcej prawników ostatnio na rynku jest i ciągają po sądach wszelkiej maści ubezpieczycieli

      Komentarz


      • #4
        TAK!! Mam to samo wzrost o 100 zł :evil: Spadam do konkurencji, nie po to jeżdżę 6 lat bez kolizji, max zniżki itp żebym miał płacić 560 zł za oc,u konkurencji zaproponowali mi oc 200 zł taniej niż mtu...

        Komentarz


        • #5
          Oc należy kupować najtańsze bez względu na firmę, ja zawsze kupuje najtańsze i praktycznie co rok zmieniam ubezpieczyciela bo obecny zawsze ma wyzsza składkę niż nowy klient u konkurencji
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • #6
            Zapraszam do porównywania ubezpieczeń Przecież nie musicie mieć OC w Ciągle tej samej firmie
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X