Tv jak już w końcu zmienię to na 99% będzie LG, a dlaczego? miałem dwa jeden do tej pory i jakoś przy marce zostanę
(raczej ) hihi
Tv jak już w końcu zmienię to na 99% będzie LG, a dlaczego? miałem dwa jeden do tej pory i jakoś przy marce zostanę
(raczej ) hihi
)i na końcu jak już znajdę co mnie interesuje jadę po opiniach w necie
hehehe. Widzę, że hierarchia jest oczywista....to tak półżartem oczywiście.

i widzę, że chyba bardziej od żony to analizowałeś jednak

a dodatkowo posiada taką zaletę, że jest bardzo tania.
Zostaw komentarz: