Lodówka INDESIT NO FROST (kupiona około 2 lata temu) - dramat! Uruchamia sie bardzo czesto i jest głośna, słychać ją w nocy w sasiednich pokojach a system NO FROST potrafi w środku nocy zrzucać lód do pojemnika co powoduje hałas jak by w pokoju obok tynk ze ścian spadał! :shock: NIE POLECAM :evil:
Okap Amica - wykonanie ok i wyglad ok niestety najwolniejszy bieg mega głośny, dlatego ogólnie nie polecam.
[ Dodano: Pią 09 Sty, 15 09:09 ]
PS. ja kupowałem zawsze na Elektro.pl, transport z wniesienim był gratis i z pocałowaniem w rękę mega szybko
, także trzeba zejść z poprzeczki niżej
Zostaw komentarz: