Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts


  • [youtube] [/youtube]

    Komentarz


    • chciał bym chociaż w połowie mieć taka pozytywnie nasrane w głowie

      [youtube] [/youtube]

      Komentarz


      • [youtube] [/youtube]
        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

        Komentarz


        • Moze My zrobimy taki teledysk tylko z roznych wojeowdztw :diabelski_usmiech

          филип
          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

          Komentarz


          • a narzekamy na naszych drogowców

            [youtube] [/youtube]

            [ Dodano: Sro 02 Lut, 11 21:13 ]
            krótkie Q7

            [youtube] [/youtube]

            Komentarz


            • [youtube] [/youtube]
              była Skoda Octavia 1.9 TDI 110KM 2000
              a teraz Skoda Octavia 1.8T 180 RS 2004
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87072

              https://goo.gl/photos/NaMK4R1TM5eWMCQZA <-- album

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ahmed799
                Moze My zrobimy taki teledysk tylko z roznych wojeowdztw :diabelski_usmiech
                Super wyszło
                Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                Komentarz


                • Zamieszczone przez ahmed799
                  Moze My zrobimy taki teledysk tylko z roznych wojeowdztw :diabelski_usmiech
                  Bombaaaaa!!!!

                  Tylko jaką piosenkę wybrać?
                  Gdzie otworzyć wątek, co by się ludzie śpiewający/grający zapisywali?

                  Może na początek faktycznie wybrać jakąś piosenkę, co to ją na wybrzeżu inaczej i w górach też inaczej zaśpiewają....
                  Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ahmed799
                    Moze My zrobimy taki teledysk tylko z roznych wojeowdztw :diabelski_usmiech
                    Wypas :hura :diabelski_usmiech
                    To kiedy próby robimy

                    [ Dodano: Sro 02 Lut, 11 23:14 ]
                    Ksiądz , pastor i rabin postanowili sprawdzić, który z nich jest najlepszym duszpasterzem. Uradzili, że każdy z nich uda się do puszczy, znajdzie niedźwiedzia i nawróci go na swoją wiarę. Po powrocie spotkali się i wymienili doświadczeniami.
                    Zaczął ksiądz: - kiedy znalazłem niedźwiedzia, poczytałem mu katechizm i pokropiłem wodą święconą. W przyszłym tygodniu idzie do I Komunii.
                    Pastor: - ja spotkałem niedźwiedzia nad strumieniem. Zacząłem mu głosić Dobrą Nowinę. Niedźwiedź stał jak zahipnotyzowany i pozwolił się ochrzcić.
                    Obaj spojrzeli na rabina, całego w gipsie, leżącego na szpitalnym łóżku.
                    Rabin uniósł oczy do góry i szepnął: - tak sobie teraz na spokojnie myślę, że może nie powinienem był zaczynać od obrzezania..
                    Daniel

                    Komentarz


                    • Drogi Johnie,
                      mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc.
                      Pewnego dnia wybrałam się do pracy, zostawiając mojego męża w domu oglądającego telewizję.
                      W drodze do pracy zgasł mi silnik i samochód został unieruchomiony jakieś dwa kilometry od domu - musiałam wrócić się aby poprosić męża o pomoc. Kiedy dotarłam do domu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Był w łóżku z córką naszego sąsiada!
                      Mam 32 lata, mój mąż 34, a córka sąsiada ma 19. Pobraliśmy się 10 lat temu. Mąż przyznał mi się, że romansuje przez ostatnie pół roku. Mąż nie zamierza iść do poradni małżeńskiej.
                      Jestem kompletnym wrakiem człowieka. Potrzebuję pilnej porady.
                      Możesz mi pomóc?
                      Sheila

                      Droga Sheila,
                      zgaśnięcie silnika po krótkiej jeździe może być spowodowane przez wiele czynników. Najpierw sprawdź czy nie jest zapchany przewód paliwowy. Jeśli jest czysty, sprawdź wszystkie przewody i rury doprowadzające powietrze do silnika. Sprawdź też
                      przewody uziemiające.
                      Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu to należy sprawdzić czy pompa paliwowa nie jest uszkodzona i czy dostarcza prawidłową ilość paliwa do wtryskiwaczy.
                      Mam nadzieję, że byłem pomocny.
                      John.

                      Komentarz


                      • Chinole w swojej dyscyplinie i surowości są genialni:

                        [youtube] [/youtube]
                        Pozdrawiam,
                        Michał

                        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                        Komentarz


                        • Od 0:40 jak przechodzą miedzy sobą mistrzostwo fajnie im to wyszło.
                          Pozdrawiam.
                          Michał

                          Komentarz


                          • Czeska policja na miejscu wypadku :: Wykop.pl

                            piękne zachowanie czeskiej policji

                            [ Dodano: Czw 03 Lut, 11 17:19 ]

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez kropeck
                              Chinole w swojej dyscyplinie i surowości są genialni:
                              Na początku lat 80-tych coś na ten styl robiliśmy w liczbie kompanii i bez tych komend które ktoś im w tle podaje . W wojsku się to nazywa "Musztra paradna" :szeroki_usmiech

                              Prawa Kobiecej Torebki – Demotywatory.pl



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • Obecnie tylko jeden kraj w UE chwali się wzrostem gospodarczym. Pozostałe 26 potrafi poprawnie wyliczyć PKB.
                                ===
                                - Dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych i niezależnych kobiet?
                                - Bo zjawiska paranormalne zawsze są mocno niepokojące.
                                ===
                                - CNN News: Luksemburg rozpoczął wycofywanie swego żołnierza z Iraku.
                                ===
                                Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE!
                                ===
                                Reklama:
                                "Jąkasz się? Nie wymawiasz "r"? Pomożemy Ci. Pytaj w aptekach o cyklopentanoperhydrofenaltren."
                                ===
                                - Towarzyszu kapitanie, przyniosłem wniosek o przepustkę.
                                - Wstaw do lodówki.
                                ===
                                Zauważyliście, że jadąc autostradą wszyscy, którzy jadą wolniej od nas to cioty, a ci co jadą szybciej to skończone debile?
                                ===
                                Sam nie wiem, co gorsze: rosyjska ruletka czy eskimoski poker rozbierany...
                                ===
                                Adwokaci tak zdrożeli, że ostatnio taniej wychodzi kupić sędziego.
                                ===
                                Kanibal krzyczy na syna:
                                - Zwariowałeś? Gdzie twoje maniery! Do Indianina białe wino?!
                                ===
                                Nie boję się żony! Tylko jak jej to powiedzieć...
                                ===
                                Polscy złomiarze stanowczo ZA wybudowaniem tarczy antyrakietowej!
                                Silnik R18A2.
                                http://www.dadrl.org.uk
                                http://www.lightmare.org

                                Komentarz


                                • [youtube] [/youtube]
                                  Była : Skoda Octavia I '04 1,4 16V 75 KM
                                  Był : Opel Vectra C 1.9 CDTI 150KM
                                  Jest : Seat Cordoba 1.9 TDI 101 KM
                                  Jest: Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KM

                                  Komentarz


                                  • Hahaha, ojciec rozmawiał z sąsiadem i jakieś 3-4 dni temu innemu sąsiadowi z samochodu ukradli... maskę. :shock:
                                    mkII 20VT (600h worked)
                                    Roooooomster

                                    Komentarz


                                    • THAT's LIFE :: Wykop.pl

                                      Komentarz


                                      • tom to nie zbyt zabawne

                                        Komentarz


                                        • pic2ek, jak to nie jest zabawne Jest i to bardzo

                                          Komentarz


                                          • [youtube] [/youtube]

                                            Komentarz


                                            • [youtube] [/youtube]



                                              Moze nie humor ale ciekawa produkcja jest tam moj kumpel, Artur Śliwa

                                              Komentarz




                                              • ...Refren od 00:46 :lol:

                                                Komentarz


                                                • 2 przykłady jak działa mózg mężczyzny
                                                  Mózg mężczyzny – Demotywatory.pl
                                                  Schemat oceniania kobiet – Demotywatory.pl


                                                  Popatrz przez 20 sekund na znak plus – Demotywatory.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X