Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez GreenArrow
    Chłopaki nigdy nie uczestniczcie w 'anonimowej' ankiecie
    No gość ładnie popłyną :twisted:
    Daniel

    Komentarz


    • a to było ?

      Link :szeroki_usmiech

      Komentarz


      • andriu21tg, Ale ze zdjęć widać że miał trzy właścicielki
        .

        Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

        Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

        Komentarz


        • Blacharka nawet w dość dobrym stanie :haha:
          Daniel

          Komentarz


          • andriu21tg, według mnie była bita zarówno z przodu jak i z tyłu
            __________________________________

            Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

            Komentarz


            • andriu21tg, ciekawe co ma znaczyć ten przebieg ?

              Komentarz


              • a jaka oglądalność aukcji :diabelski_usmiech

                Komentarz


                • i aukcja już znikła
                  RENT COMPLEX

                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • Pani pyta się dzieci:
                    - Jak odzywają się krowy?
                    - muuuuuuuuu
                    -Jak koty?
                    - miau
                    -A jak psy?
                    - Na ziemię skurw....u, nogi szeroko ręce na kark

                    Jasiu bawi się swoją kolejką.
                    - ku..a wsiadać, ku..a wysiadać
                    tato usłyszał to z sąsiedniego pokoju
                    -Jasiu jeśli jeszcze raz przeklniesz przez godzinę zabiorę ci twoją kolejkę.
                    -5 minut nic
                    -10 minut nic
                    -20 minut nic
                    -40 minut nic
                    -60 minut nic
                    -60 minut i sekunda
                    Ku..a wsiadać ku..a wysiadać bo przez tego sku..ysyna mamy godzinę opóźnienia.

                    Młody plemnik pyta starego:
                    - Jak już nadejdzie ten moment to co mam robić?
                    - Biegnij ile sil tym długim tunelem, aż spotkasz 2 duże kule, zapytaj jak się nazywają, jak powiedzą, ze jajniki, to tam.
                    Nadszedł ten moment, młody plemnik biegnie ile sił tunelem, aż spotyka 2 kule:
                    - Jak się nazywacie?
                    - Migdałki .

                    Arab podrywa Ukrainkę:
                    - Wyjdź za mnie. Będziesz miała dobrze. Złoto, klejnoty... będziesz moją siódmą żoną...
                    - A wypad brudasie! Jeszcze na tyle nie zgłupiałam, żeby za chu..m tydzień stać w kolejce...

                    Komentarz


                    • Na egzaminie :
                      <profesor> Odpowiedzi zaznaczajcie ptaszkiem.
                      <glos z sali> A długopisem można?

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Jasiu przygląda się swojemu nowo narodzonemu rozwrzeszczanemu braciszkowi i pyta mamę:
                      - Myśmy go naprawdę dostali z nieba?
                      - Tak synku.
                      - No to nic dziwnego, że go zrzucili...

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Kto robi modele żaglowców w butelkach?
                      Emerytowani ginekolodzy.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Jasiu widzi jak mama nakłada maseczkę na twarz i pyta:
                      - Mamusiu, po co to nakładasz?
                      - Żeby ładnie wyglądać.
                      Po godzinie widzi że mama zmywa maseczkę.
                      - I co, rezygnujesz?

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Na wykładach, starszy już profesor mówi do studentów:
                      - Za moich czasów nieobecność na zajęciach mogła być usprawiedliwiona tylko w dwóch przypadkach:
                      1) gdy umarł ktoś z rodziny lub
                      2) choroba udokumentowana zwolnieniem lekarskim.
                      Z końca sali dobiega głos:
                      - Panie profesorze, a jeżeli ktoś jest skrajnie wyczerpany seksem?!
                      Cała sala wybucha śmiechem, a profesor po krótkim namyśle mówi:
                      - W twoim przypadku, to możesz po prostu pisać druga ręką.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Uliczna ankieta wśród pań szuka odpowiedzi na pytanie "Co należy nosić aby partner uznał Cię za atrakcyjną?"
                      Odpowiada 20-latka:
                      - Bikini
                      30-latka:
                      - Miniówę...
                      40-latka:
                      - Versace...
                      50-latka:
                      - Skrzynkę piwa...
                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Mąż pracujący za granicą napisał do żony:
                      Kochanie, Nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem.
                      Twój mąż,
                      Maniek
                      ...
                      Jego żona odpowiedziała:
                      Mój najukochańszy,
                      Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów...
                      1. Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy.
                      2. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach..
                      3. Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu.
                      4. Właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc dałam mu jeszcze inne rzeczy...
                      5. Inne wydatki - 40 całusów.
                      Nie martw się o mnie. Mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. A jak zabraknie to mam przecież jeszcze zupełnie niezłą dupę w zanadrzu.
                      Daj proszę znać jak mam planować następny miesiąc!!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      - Podobno... można wstrzymać szczytowanie przez siedem godzin.
                      - I co to za wyczyn?! - Od 20 lat pukam moją żonę i do tej pory nie miała orgazmu!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Rozmowa kumpli.
                      - Muszę ci się przyznać, spędziłem noc z twoją żoną...
                      - I co - też ci się dłużyła?

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Przyjaciółka zwierza się przyjaciółce:
                      - Wiesz, ja nie mam takich wygórowanych wymagań w stosunku do mężczyzn. Wystarczy, żeby był dobry, wrażliwy, czuły... Jak myślisz, są jeszcze tacy milionerzy?

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Małżeństwo w łóżku:
                      - Patrz, stanął mi!
                      - To dawaj, przysuń sie do mnie szybko....
                      - Ciszej! bo jeszcze pozna cię po glosie!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Wg statystyków o nas:

                      - Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka
                      - Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg
                      - Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3
                      - Udo jest tak twarde jak cement
                      - Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny
                      - Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii
                      - Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny
                      - Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy

                      Kobiety już dawno przeczytały ten mail, a mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Pewien facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami.
                      Kręcił się koło niej, kręcił... - w końcu podszedł i wprost zapytał:
                      - Czy pozwoli Pani delikatnie ugryźć swoją pierś za stówę?
                      - Wal się pan - na to ona!
                      - To może za tysiąc?
                      - Nie jestem dziwką!
                      - A za 10.000 zł?
                      Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć.
                      - Dobrze, ale nie tu.
                      Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała się od pasa w górę "uwalniając" swoje piersi... Facet zaczął je lizać, pieścić, ssać i całować, ale nie gryzł.
                      W końcu zniecierpliwiona kobieta pyta:
                      - To gryziesz pan czy nie?!
                      - Eeee nie, trochę jednak za drogo...

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Przychodzi dama do lekarza - seksuologa i skarży się, że mąż taki oziębły... Lekarz pokiwał głową ze zrozumieniem i mówi:
                      - Dam Pani lekarstwo... Nowinka taka eksperymentalna... Powinno pomóc! Chociaż badań nad skutecznością tego leku tak do końca jeszcze nie przeprowadzono... Dam Pani dwie sztuki... Potem Pani powie, jaki efekt przyniosły...
                      Minęły dwa dni. Przybiega dama do lekarza cała ucieszona:
                      - Doktorze, to jest cudo! Pomogło!!! Jak tylko mu dałam te tabletki - po dwunastu minutach - było dwa razy. Potem jeszcze trzykrotnie wieczorem!!! W nocy dwa razy tuż przed północą, rano jak tylko się obudził dwa razy przed pracą! A jak z roboty wrócił to nawet obiadu nie chciał tylko od razu do łóżka mnie zaciągnął! Potem trochę się przespał i ... przed śmiercią jeszcze trzy razy!!!!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Nocnym pociągiem w jednym przedziale jadą kobieta i mężczyzna. Zapoznali się, chwilę porozmawiali. Kobieta zaproponowała, że, aby droga się nie dłużyła, opowie mężczyźnie historię:

                      "Król, wybierając się na wielką bitwę, rzecze do swego zaufanego sługi:
                      - Jesteś jedyną osobą, której mogę powierzyć opiekę nad moją ukochaną córką. Troszcz się o nią i spełniaj jej wszystkie życzenia - tylko ona została mi na tym świecie. Pamiętaj, jeśli córka moja nie będzie zadowolona z opieki - zapłacisz za to głową!
                      Nastała noc. Królewna woła sługę do swojej sypialni. Sługa biegnie w te pędy. Królewna, leżąc nago na łóżku mówi:
                      - Zimno mi!
                      Sługa znalazł w szafie sypialni pierzynę i przykrył nią królewnę. Następnej nocy sytuacja się powtarza, z tym, że w sypialni sługa nie znajduje ani pierzyny, ani koca - nic, czym mógłby przykryć królewnę. W desperacji zrywa story z okien i nimi przykrywa nagą królewnę. Trzeciej nocy sługa nie znalazł ani stor, ani kilimów, niczego, absolutnie niczego, czym można by było okryć marznące, nagie ciało królewny. Rozebrał się więc i swoim ubraniem okrył królewnę.
                      Następnego dnia król wrócił ze zwycięskiej bitwy. Pyta swego sługi:
                      - Opowiadaj, jak spełniałeś swoje obowiązki?
                      - Panie mój, wypełniłem każde życzenie twej córki!
                      - A ty, córeczko, co powiesz?
                      - Tatku, nieprawda, ani jednego mego życzenia nie wypełnił!
                      - Szykuj się zatem, sługo, jutro rano na ścięcie!!!
                      Zrozpaczony sługa udał się do królewskiego mędrca, opowiedział mu historię, błagał o wyjaśnienie dlaczego królewna tak odpowiedziała swemu ojcu. Mędrzec podprowadził sługę do okna, wskazał mu stóg siana i powiedział:
                      - Widzisz ten stóg siana?
                      - Widzę - odrzekł sługa.
                      - Idź i zjedz go zatem!
                      - Dlaczego?
                      - Osłem jesteś! Dlatego właśnie!"

                      Pośmiali się razem z głupiego sługi. Po pewnym czasie podróż kobiety dobiega końca. Mężczyzna pomaga jej wynieść bagaże na peron. Tam kobieta wyciąga z portfela kilka banknotów. Widząc to, mężczyzna mówi:
                      - Ależ nie trzeba! Absolutnie nie wezmę od pani ani grosza za pomoc!
                      - Źle mnie pan zrozumiał - odpowiedziała kobieta - To dla pana na siano!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      - Panie doktorze, a jak szybko po operacji będę mogła uprawiać sex?
                      - [zaskoczenie] Wie pani, pierwszy raz słyszę takie pytanie przed operacją migdałków...

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Ksiądz podczas kazania dla dzieci mówi (budując napięcie i chodząc z mikrofonem między dziećmi):
                      - Tak wiec apostołowie byli na pewno trochę przerażeni. A co Wy byście kochane dzieci zrobiły gdybyście zobaczyły Ducha Świętego?
                      Chłopczyk (do mikrofonu z nieskrywanym strachem):
                      - Chyba bym się zesrał.....

                      --------------------------------------------------------------------------------


                      Wchodzi murzyn w Moskwie do baru i nie wie co zamówić. Wpada rasowy rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu. Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zamrożoną butelkę i nalewa do szklanki. Rusek wypija robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy:
                      - Dla mnie to samo.
                      Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna sie skręcać, wymiotować, kaszleć, łzy mu ciekną, a rusek klepie go po plecach i pyta:
                      - co murzyn za zimne?

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Przychodzi facet do seks shopu, kupuje lalę dmuchaną. Wybiera, przebiera, w końcu rzuca jedną na ladę i mówi:
                      -Wezmę tę, tylko niech mi pani sprawdzi datę produkcji.
                      Sprzedawczyni szuka i szuka. W końcu mówi:
                      -15.11.2006
                      -O qrwa, tylko nie skorpion!!!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Na lekcji religii ksiądz pyta dzieci:
                      - Proszę powiedzieć, co wasi rodzice robią pierwsze po rannym przebudzeniu?
                      - Mój tata rano, jak wstanie, to idzie do łazienki i sika do wiadra, że słychać na całe mieszkanie, bo my biedni jesteśmy i nie mamy ładnej łazienki! - mówi pierwsze dziecko.
                      - Nie, nie, może ktoś inny! - mówi ksiądz.
                      - Mój tata jak idzie do ubikacji to nic nie słychać, bo my mamy bardzo ładną łazienkę z muszlą klozetową, z kafelkami i z wanną! - mówi inne dziecko.
                      - Nie, nie, nie, nie! Powiedzcie mi, co powinien zrobić prawdziwy katolik po przebudzeniu! - błaga ksiądz. Na to wstaje trzecie dziecko:
                      - Mój tata pierwsze jak wstanie to klęka przed łóżkiem....
                      - Świetnie, o to chodzi - przerywa ksiądz - Dalej proszę, a pozostałe dzieci niech słuchają!
                      - ... No to, jak tata wstanie to klęka przed łóżkiem, nachyla się.. i wyciąga słomę z dupy, bo my taki siennik mamy....

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Mąż z żoną śpią głębokim snem. Nagle dzwonek do drzwi. Żona zrywa się i woła:
                      - O Jezu - mąż wraca!
                      W tym momencie zbudzony mąż wskakuje pod łóżko. Po chwili otrzeźwiał i mówi do żony:
                      - Oj oboje mamy nadszarpnięte nerwy.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Na rozprawie sędzia pyta oskarżonego
                      - Dlaczego uciekł pan z więzienia?
                      - Bo chciałem się ożenić.
                      - No to ma pan dziwne poczucie wolności.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Pani z Pomocy Społecznej przychodzi z wizytą do wielodzietnej rodziny. Ze zgrozą widzi, że pomiędzy leżącym, pełzającym i raczkującym potomstwem uwija się jakieś pierzaste zwierzątko.
                      - Boże, co tu ma jeszcze kaczka do szukania? - pyta zdegustowana.
                      Starsze z szesnaściorga rodzeństwa wyjaśnia:
                      - Pani, to nie kaczka to nasz bociek! Przyzwyczaił się do nas, został, a nogi mu się tak chyba od ciągłego lądowania zdarły...

                      FAZY ROZWOJU MACIERZYŃSTWA

                      Twoje ubrania:
                      Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.
                      Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.
                      Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.
                      ____________________________________
                      Przygotowanie do porodu:
                      Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.
                      Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.
                      Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.
                      ____________________________________
                      Ciuszki dziecięce:
                      Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.
                      Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami.
                      Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?
                      ____________________________________
                      Płacz:
                      Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.
                      Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko.
                      Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku.
                      ____________________________________
                      Gdy upadnie smoczek:
                      Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.
                      Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.
                      Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.
                      ____________________________________
                      Przewijanie:
                      Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta.
                      Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.
                      Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.
                      ____________________________________
                      Zajęcia:
                      Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp.
                      Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer.
                      Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej.
                      ____________________________________
                      Wyjście z domu:
                      Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki.
                      Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.
                      Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew.
                      ____________________________________
                      W domu:
                      Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko.
                      Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.
                      Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi.
                      ____________________________________
                      Połknięcie monety:
                      Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.
                      Drugie dziecko: Czekasz aż wysra.
                      Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.




                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Żona do męża: - Kochany, a ty to jesteś wreszcie kim w tym szpitalu, chirurgiem czy anestezjologiem?
                      - No wiesz, kobieto, 10 lat żyjemy razem i ty się mnie pytasz, o to, kim jestem? Oczywiście, że chirurgiem!
                      - To, do cholery, rżnij mnie, a nie usypiaj!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Kobieta w kwiecie wieku staje przed lustrem i mówi do męża.
                      - Ech... Przybylo mi zmarszczek, utyłam, te włosy takie jakieś nijakie... Zbrzydłam. Powiedz mi, kochanie, cos miłego.
                      - Wzrok masz dalej dobry!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Tata (informatyk) siedzi przed kompem, drapie sie po nieogolonej brodzie. podchodzi syn i mówi:
                      - cześć tato, juz wróciłem.
                      - A gdzie byłeś ?
                      - W wojsku, tato.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Przychodzi gość do pani doktor i mówi:
                      - Mogłaby pani mi coś dać bo mam erekcje 24 godziny na dobę.
                      - Mogę panu dać spanie, jedzenie i tysiąc złotych miesięcznie.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Mąż wchodzi na wagę łazienkową i z całej siły wciąga brzuch. Żona patrzy na to z politowaniem i pyta:
                      - Myślisz jałopie, że ci to pomoże?
                      - Oczywiście, że pomoże. Tylko w ten sposób mogę zobaczyć ile ważę.

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Bandyta wpada do tramwaju i krzyczy:
                      - Nie ruszać się, to jest napad!!
                      Jakiś pasażer z ulgą:
                      - Ku**a, aleś mnie pan wystraszył, już myślałem że to kanary...

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Przed wojną do pewnej szkoły przyjeżdża sam prezydent Mościcki. Uczniowie przygotowali specjalny program uroczystości. Na wielkiej sali stoi całe grono pedagogiczne, uczennice i uczniowie. Na samym środku stoi dyrektor z dwójką uczniów - reprezentantów (dziewczynka i chłopiec). Wchodzi prezydent Mościcki i wita się z dyrektorem - kłania się i mówi :
                      - Mościcki.
                      Podchodzi potem do chłopca wita go i mówi
                      - Mościcki.
                      To samo do dziewczynki, wita ją i:
                      - Mościcki... -
                      a dziewczynka zmieszana na to:
                      - Mom, ale małe...

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Przychodzi 6 letni Jasiu do taty i pyta:
                      - jak ja się znalazłem na świecie?
                      Tata myśli, myśli co mu powiedzieć - w końcu :
                      - Jasiu, bocian cię przyniósł.
                      Jasiu:
                      - tato, czemu ty jesteś taki głupi?
                      Tata:
                      - Jasiu, jak ty synku do mnie mówisz?
                      Jasiu:
                      - bo my mamy taką fajną mamę a ty pieprzysz bociany?

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      W pubie o bardzo ciemnym wnętrzu siedzi przy barze znudzony facet i popija drinka.. Czuje ze obok tez ktos siedzi i zagaduje:
                      - Eee, opowiedzieć ci dowcip o blondynce?
                      Na to glos (kobiecy):
                      - No możesz.. Ale musisz wiedzieć, ze jestem blondynka 1,80 wzrostu i 70 kg wagi i jestem naprawdę silna. A obok mnie siedzi tez blondynka 1,90 wzrostu, 80 kg wagi i podnosi na codzień ciężary. A jeszcze dalej przy barze siedzi tez blondynka, 2 metry wzrostu, mistrzyni w kick-boxingu.. Dalej chcesz opowiedzieć ten dowcip?
                      Facet pociąga powoli ze szklanki, myśli i mówi:
                      - Nie, juz nie.. Pieprze to - nie będę go trzy razy tłumaczył..

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Kobieta wchodzi do pokoju, patrzy, a tu mąż pakuje walizki.
                      - Co robisz? - pyta.
                      - Jest taka mała wyspa, pełna kobiet. Tam za jeden "numerek" kobiety płacą
                      mężczyznom 20 dolarów! - odpowiada mąż.
                      Żona lekko się uśmiechnęła i mówi:
                      - Jak ty przeżyjesz cały miesiąc za 20 dolarów ..

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Kowalscy postanowili pójść do opery. Kiedyś w końcu trzeba... Ubrali
                      się odświętnie w garnitur i suknię wieczorową. Ustawili się po
                      bilety w kolejce pod kasą. Przed nimi gość zamawia:
                      - Tristan i Izolda. Dwa poproszę...
                      Kowalski jest następny:
                      - Zygmunt i Regina. Dla nas też dwa...

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      W murzyńskiej wiosce rodzi się białe dziecko. Poruszenie, konsternacja, rodzice idą do szamana.
                      - Szamanie, jesteśmy oboje czarni a dziecko się urodziło białe, jak to może być?
                      - A robiliście to po murzyńsku?
                      - Tak, tak, po murzyńsku!
                      - Od tyłu po murzyńsku?
                      - Od tyłu po murzyńsku!
                      - A palec w pupie był?
                      - Nie było.
                      - No to tędy się światło dostało!

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Żona widzi jak mąż kroi viagrę.
                      - Czemu ją kroisz na 4 części? - pyta
                      - Dziś chciałem cię tylko pocałować.
                      Pozdrawiam,
                      Michał

                      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez kropeck
                        --------------------------------------------------------------------------------

                        Przychodzi facet do seks shopu, kupuje lalę dmuchaną. Wybiera, przebiera, w końcu rzuca jedną na ladę i mówi:
                        -Wezmę tę, tylko niech mi pani sprawdzi datę produkcji.
                        Sprzedawczyni szuka i szuka. W końcu mówi:
                        -15.11.2006
                        -O qrwa, tylko nie skorpion!!!
                        ktoś ma coś do skorpionów? :diabelski_usmiech

                        Komentarz


                        • Wiecie kiedy wybudowano TESCO w Świebodzinie??


                          5 lat przed Chrystusem

                          :diabelski_usmiech
                          http://www.misiak.art.pl http://www.myspace.com/krzysztofmisiak http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Misiak

                          Komentarz


                          • Tylko przeczytajcie całość , na prawde ciekawe

                            Z życia wzięte, usiądź, żeby nie upaść na plecy!!!!

                            Wczoraj były urodziny mojej dziewczyny. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę. W tajemnicy zaprosiłem wszystkich znajomych do niej.Czekaliśmy po ciemku w jej mieszkaniu, aż wróci z pracy. Otworzyły się drzwi do mieszkania, słychać było męski głos: "Mam na Ciebie straszna ochotę". "Ja na Ciebie też. ten kutas zapomniał o moich urodzinach i poszedł na mecz z kumplami, więc możemy poświętować razem w łóżku"

                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dostałam przez pomyłkę SMS-a od mojej matki,przeznaczonego dla mojego ojczyma: "Młoda zostaje na noc u koleżanki.Zrobimy to w jej pokoju?"
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj kiedy się kąpałam do łazienki przyszedł mój3letni synek i wymalował się moimi kosmetykami. Wyglądał tak słodko, że zrobiłam mu parę fot i rozesłałam do wszystkich znajomych i rodziny. Dopiero chwilę po wysłaniu zauważyłam, że na każdej focie odbijam się cała naga w lustrze.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj tata zapytał, czy może pożyczyć moją golarkę elektryczną, bo chce zrobić niespodziankę mamie. Widząc jego długą i mocno zapuszczoną brodę chętnie się zgodziłem. Za pół godziny wyszedł z łazienki z brodą dokładnie taką, jaka była.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Jestem studentką weterynarii. Dzisiaj w ramach ćwiczeń dostałam zadanie masturbacji świni w celu pobrania próbki spermy. Jestem19-letnią dziewicą, która swoją pierwszą przygodę erotyczną zaliczyła z knurem.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj moja pięciolatka wróciła z letniego obozu z płaczem,bo jej koledzy i wychowawcy śmiali się z niej, bo nie umiała poprawnie zidentyfikować kolorów w trakcie zabawy. Wtedy mój mąż się przyznał, że specjalnie źle ją nauczył nazw kolorów myśląc, że to będzie zabawne.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Moja 14-to letnia siostra przyszła do mnie, zapytać, co czułam jak pierwszy raz uprawiałam seks. odpowiedziałam, ze to sprawa osobista i jej to nie dotyczy. Na co ona " Hmmm, mi się podobało". Mam 19 lat i jestem dziewicą.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś przez przypadek podsłuchałem dyskusję moich rodziców, na temat tego, czy jestem wystarczająco odpowiedzialny, aby zostawić mnie samego w domu na 2 dni. Po chwili rodzice stwierdzili, że w sumie jestem zbyt mało popularny żebym był w stanie zorganizować w domu grubą imprezę i na tyle nieatrakcyjny, że nie dam rady w 2 dni znaleźć żadnej laski, która chciałaby się ze mną przespać.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś dowiedziałem się, że studentka, którą zatrudniłem jako korepetytorkę dla mojego syna jest w rzeczywistości jego dziewczyną. Od trzech tygodni płaciłem jej 30 zł za godzinę za to, że dymała mojego syna w jego pokoju.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Jechałem dziś rano do pracy autobusem. Usiadła koło mnie starsza pani. Mniej więcej w połowie mojej drogi do pracy zasnęła i oparła głowę o moje ramię. Nie chciałem być nieuprzejmy, więc zacząłem ją budzić dopiero przed moim przystankiem. Nie obudziłem... Przez pół godziny na moim ramieniu opierały się zwłoki starszej pani.
                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Mój szef dał mi dzisiaj do wypełnienia ankietę o nim i powiedział, że jest anonimowa. Pracuję w dużej korporacji więc postanowiłem nie owijać w bawełnę i napisać mu zupełnie szczerze co o nim myślę korzystając z tego, że nigdy się nie dowie kto to napisał. podczas przerwy na lunch zapytałem paru kolegów co napisali w ankiecie - wszyscy zgodnie zapytali: "Jakiej ankiecie?"
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj moja 4-letnia córeczka przebrała się w moje stare ciuchy i paradowała po mieszkaniu. Na moje pełne zachwytu pytanie "A cóż to za piękna dama" odpowiedziała "Nie jestem damą, jestem dziwką".
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj wróciłam do domu z moim chłopakiem. Byliśmy przekonani, że dom jest pusty, więc zaczęliśmy się do siebie dobierać. Jak zaczęło się robić przyjemnie zadzwoniła komórka. SMS od mojej mamy: "Bądź ciszej! Nawet Twój ojciec słyszy, że udajesz"
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś spacerowałem z dziewczyną, z którą jestem od półtora roku, po plaży. Wszystko było w porządku, póki nie zobaczyła samolotu ciągnącego za sobą baner "Kasiu, wyjdziesz za mnie?". odpowiedziała"tak". To nie ja zamówiłem ten samolot.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Mój tata przewiózł mnie swoim nowym motorem. Wibracje silnika były tak silne, że nie mogłam się kontrolować i dostałam bardzo intensywnego orgazmu...siedząc tuż za ojcem i obejmując go w pasie.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Po raz pierwszy w życiu byłem na badaniu prostaty. Teraz nie wiem co gorsze, to że mi stanął kiedy lekarz wsadził mi palec w odbyt, czy to że moja żona rozpowiedziała o tym wśród wszystkich naszych znajomych.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Siedziałem w sypialni rodziców oglądając telewizję, kiedy usłyszałem, że rodzice niespodziewanie wracają do domu. Nie chcąc się narażać na wymówki, jako że nie lubią jak oglądam telewizję w dzień, schowałem się pod łóżko. Nie powinienem był. Nigdy w życiu.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj śmiałam się tak mocno, że napój poleciał mi nosem przy kolesiu, który mi się strasznie podoba. Rozbawiło mnie to jeszcze bardziej i rechocząc niechcący puściłam głośnego bąka.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Wydawało mi się, że nie ma nic lepszego niż w Prima Aprilis wysłać żonie SMS-a: "wiem, że masz romans". Myślałem, że to zabawne, dopóki nie usłyszałem w słuchawce jej szlochającego głosu:"Chciałam Ci powiedzieć od kilku miesięcy, ale nie wiedziałam jak...
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś po kąpieli, przy której pomagała mi mama, położyłam inaczej niż zwykle moich dwóch nowo narodzonych bliźniaków... teraz nie mam pojęcia który jest który.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            W weekend zrobiłem 800 km, żeby urządzić niespodziankę mojej dziewczynie, z którą jestem w związku na odległość. Cały problem polega na tym,że kiedy zapukałem do drzwi jej rodziców, dowiedziałem się, ze ona postanowiła zrobić mi dokładnie taką samą niespodziankę. Ja byłem u jej rodziców, ona u moich.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Na zajęciach z matematyki miałam straszne parcie napuszczenie bąka. Wymyśliłam sobie, że jak upuszczę podręcznik i w tym samym czasie sobie ulżę to nikt nie zauważy. W rzeczywistości wyszło trochę inaczej niż zaplanowałam - po upuszczeniu podręcznika wszyscy spojrzeli w moją stronę i dopiero wówczas puściłam głośnego bąka.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Przez 3h siedziałem na GG. prawie nikt z mojej listy nie był dostępny. Gdy przełączyłem status na niewidoczny, pojawiło się nagle 14osób z mojej klasy. 3 z nich miały opis "Już poszedł". Chyba mnie nie lubią...
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            16 lat temu zginął mój mąż, długo byłam w depresji, sama miałam wtedy tylko 20 lat i 2letnie dziecko na utrzymaniu. Jakoś sobie dałam radę, ale wciąż zmagałam się z depresją, aż w końcu 2 lata temu spotkałam mężczyznę mojego życia. Byłam naprawdę szczęśliwa, nie dość że było nam ze sobą naprawdę dobrze to jeszcze zaakceptował moją córkę. Tydzień temu zaprosił mnie na kolacje, do drogiej restauracji. Myślałam, że mi się oświadczy, więc wielkie było moje zdziwienie gdy pod koniec jedzenia do restauracji przyszła córka. i się dosiadła. Jeszcze większe gdy złapali się za ręce i oświadczyli, że są razem od dłuższego czasu i będą mieli dziecko. Czekali tylko aż córka skończy18 lat by mi o tym powiedzieć i mają nadzieje że cieszę się z tego tak samo jak oni...
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Powiedziałam mojej mamie o postanowieniu, które podjęłam.Powiedziałam, że chcę poczekać z seksem do ślubu. Jako, że pochodzę z bardzo katolickiej rodziny, myślałam, że będzie ze mnie dumna, a ona tylko wybuchła śmiechem, stwierdziła "Niezłe usprawiedliwienie tego, że nikt nie chce się z Tobą przespać" i wyszła z pokoju.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś dowiedziałam się, że warsztaty teatralne, na które od roku ponoć chodził mój chłopak, na prawdę nazywają się Kasia, mają 18 lat i są w ciąży.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj odwiedziła mnie policja, żeby sprawdzić skargę dotyczącą molestowania seksualnego nieletniego. Po godzinie tłumaczeń w końcu mi uwierzyli, że dawałem mojemu synowi lekarstwo w postaci czopka. Sąsiedzi usłyszeli jego histeryczny szloch: "Tatusiu, dlaczego mi to wsadziłeś w pupę? To boli!" i zawiadomili policję.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś po powrocie do domu znalazłem na łóżku skarpetkę,której używam ostatnio do wiadomych celów. Miała przyszyte wielkie niebieskie oczy i czerwone usta dookoła otworu. Obok leżała karteczka: "Ponieważ nie możesz znaleźć prawdziwej dziewczyny, zrobiłam obecną nieco ładniejszą. Kocham Cię. Mama".
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś poszedłem do kręgarza, bo od dłuższego czasu cierpię na nieprzechodzący ból pleców. kręgarz kazał mi się położyć na brzuchu. Bez uprzedzenia skoczył mi na plecy. Zesrałem się przy tym w spodnie.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś rano mama obudziła mnie i zapytała czy chcę śniadanie. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że spałem nago po imprezie na podłodze w kuchni.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Od trzech lat spotykałam regularnie siostrę mojego faceta paradującą w bieliźnie po jego mieszkaniu. Dzisiaj dowiedziałam się, że nie ma siostry.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Mój chłopak chciał mnie wrzucić do basenu. Nie mógł mnie podnieść...
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Niedawno oglądałem sobie w telewizji "13posterunek", mój 5-letni synek wyłapał z filmu jak jeden z bohaterów zwraca się do rudowłosej Joli "ty dziwko". Następnego dnia poszliśmy na spacer, obok przechodziła jakaś ruda kobieta, mój syn na to "Tato popatrz, dziwka!". Usłyszała to.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Wczoraj w knajpie barman odciągnął mnie na bok I powiedział, że widział, jak facet z którym przyszłam wsypał mi jakiś proszek do drinka. Z kim byłam w barze? Z mężem.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dzisiaj po powrocie do domu znalazłam wielki, piękny bukiet róż z liścikiem "Potrzebuję przerwy, wrócimy do siebie jak róże zwiędną"... Kwiaty są sztuczne.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Dziś dostałem dwa SMS-y od mojej dziewczyny. Pierwszy, że wszystko między nami skończone. Drugi, że pomyliła numery.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Uwielbiam kryminały. Ostatnio wypożyczyłam książkę o Sherlocku Holmsie. Czytając wstęp zauważyłam, że ktoś zakreślił imię jednego z bohaterów i dopisał "To on zabił".
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Zapytałam dzisiaj w żartach mojego męża, wielkiego kibica piłkarskiego, czy da radę się oderwać w niedzielę od meczu żeby pójść na chrzciny naszego dziecka. Bez wahania odpowiedział, że obejrzy sobie nagranie.Chodziło mu o nagranie z chrztu.
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • 1. Biała kredka - nierozwiązana zagadka dzieciństwa.
                              2. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinąłeś, i tak boisz się, że zapiszczą.
                              3. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją.
                              4. Sprawiedliwość - jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat, molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu.
                              5. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grilla.
                              6. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz.
                              7. Polsat - oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film.
                              8. Polska - tutaj nawet kryzys się nie udał.
                              9. Bill Gates - okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy.
                              10. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem.
                              11. Pan Mietek spod trójki nie ma nawet matury, a za piwo zreperuje prom kosmiczny.
                              12. Leżakowanie w przedkoszlu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia...
                              13. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz.
                              14. -Mamo, co to znaczy orgazm? -Ja nie wiem, zapytaj taty.
                              15. Łacina - jedyny język, w którym nawet „gówno" brzmi mądrze.
                              16. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół.
                              17. A4 - jedyna płatna jednopasmówka na świecie.
                              18. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
                              19. Tesco - nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny.
                              20. Jerzy Dudek - przypuszczalnie najlepiej zarabiający kibic Realu Madryt.
                              21. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali autostrad!
                              22. Seks jest jak skok na bungee - dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma, masz przerąbane.
                              23. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa.
                              24. Kość piszczelowa - urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju.
                              25. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak kupisz mi loda, zrobię ci spodnie.
                              26. Chleb - zero marketingu, najwyższa sprzedaż.
                              27. Britney Spears: „Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość."
                              28. Egzamin - na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie.
                              29. Szacunek do nauczyciela - istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź.
                              30. Paradoks seksualny - seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać - od 18.
                              31. Okres i wypłata - jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał.
                              32. Paradoks Szymborskiej - dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze - i dostała 60%.
                              33. Studenci pierwszego roku - spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą...
                              34. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco - wtedy będzie mnie odwiedzać co niedzielę.
                              35. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.
                              36. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę.
                              37. Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem.
                              38. Pieniądze z pierwszej komunii - do dziś nie wiesz, gdzie się podziały.
                              39. Nimfomanka - kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna.
                              40. Polska waluta - tylko tutaj złoty jest srebrny.
                              41. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05.
                              42. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro.
                              Autor powyższego - nieznany


                              Pewien bezrobotny starał się o stanowisko sprzątacza w Microsofcie.
                              Dyrektor personelu przyjmuje go i każe zaliczyć test zamiatania
                              podłogi, po czym stwierdza:
                              - Jesteś przyjęty, daj mi twój e-mail, wyślę Ci formularz do wypełnienia
                              oraz datę i godzinę, na którą masz się stawić w pracy.
                              Zrozpaczony człowiek odpowiada:
                              - Nie mam komputera, ani tym bardziej e-maila...
                              Wtedy personalny mówi mu, że jest mu przykro, ale ponieważ nie ma e-maila,
                              więc wirtualnie nie istnieje, a ponieważ nie istnieje, więc nie może dostać
                              tej pracy. Człowiek wychodzi przybity; w kieszeni ma tylko 10 $ i nie
                              wie, co ma zrobić...
                              Przechodzi koło supermarketu. Postanawia kupić dziesięciokilową skrzynkę
                              pomidorów. Potem chodząc od drzwi do drzwi sprzedaje cały towar po
                              kilogramie i w ciągu dwóch godzin podwaja swój kapitał.
                              Powtarza te transakcje jeszcze trzy razy i wraca do domu z 60$ w kieszeni.
                              Uświadamia sobie, że w ten sposób może z powodzeniem przeżyć.
                              Wychodzi z domu coraz wcześniej, wraca coraz później i tak każdego dnia
                              pomnaża
                              swój kapitał. Wkrótce kupuje wóz, później ciężarówkę, a po jakimś czasie
                              posiada
                              całą kolumnę samochodów dostawczych. Po pięciu latach mężczyzna jest
                              właścicielem jednej z największych sieci dystrybucyjnych w Stanach.
                              Postanawia zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny i wykupuje polisę
                              ubezpieczeniową. Wzywa agenta ubezpieczeniowego, wybiera polisę i wtedy
                              agent prosi go o adres e-mail, aby mógł wysłać mu propozycje kontraktu.
                              Mężczyzna mu wtedy, że nie ma e-maila.
                              - Ciekawe - mówi agent - nie ma pan e-maila, a zbudował pan to imperium?
                              Niech pan sobie wyobrazi, czego dokonałby, gdyby go pan miał!
                              Mężczyzna zamyślił się i odpowiada:
                              - Zamiatałbym w Microsofcie

                              Morał nr 1 tej historii: - Internet nie jest rozwiązaniem dla problemów
                              twojego życia.
                              Morał nr 2 tej historii: - Nawet, jeśli nie masz e-maila, a pracujesz
                              wytrwale, możesz zostać milionerem.
                              Morał nr 3 tej historii: - Jeśli dostałeś tę historię przez e-maila, to
                              znaczy, że jesteś bliżej sprzątacza, niż milionera....

                              Miłego dnia!
                              P.S. Nie odpowiadaj na tego maila. Poszedłem po pomidory... )

                              [ Dodano: Pon 28 Lut, 11 19:12 ]
                              Ciekawostki


                              Gdybyś bez przerwy krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni dostarczyłbyś tyle energii, ile potrzeba na ogrzanie jednej filiżanki kawy

                              (Nie do wiary)

                              Orgazm wieprzy trwa 30 minut

                              (!??? W następnym wcieleniu chcę być wieprzem. Interesuje mnie tylko jak to stwierdzili i głównie dlaczego)

                              Jeśli będziecie walić głową o ścianę, w ciągu godziny spalicie 150 kalorii

                              (To jest ciągle nic wobec wieprzy!!!)
                              (Nie próbujcie tego w domu... prędzej w pracy, gdzie cienkie ścianki działowe są wykonane z lipnego gipsu)

                              Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają seks dla przyjemności

                              (a wieprze maja półgodzinny orgazm? To nie jest sprawiedliwe!)

                              Najsilniejszym mięśniem w ludzkim ciele jest język

                              (Hmmmmmmmmmm..............)

                              Ludzie praworęczni żyją przeciętnie o dziewięć lat dłużej niż mańkuci

                              (Jeśli umiesz posługiwać się jednakowo lewą i prawą ręką tak samo, to co się dzieje?)

                              Mrówka może podnieść pięćdziesięciokrotność swojej masy, może popchnąć trzydziestokrotność swojej masy, a jeśli
                              jest pijana, zawsze pada na prawą stronę
                              (Po wypiciu czego jest pijana? Czy podatnicy muszą płacić za takie badania?)

                              Niedźwiedzie polarne są mańkutami

                              (Kto wie? Kogo to interesuje? Pytam się: jak to stwierdziliście?)

                              Sum ma więcej niż 27000 kubków smakowych

                              (Co może tak smakować na dnie stawu rybnego?)

                              Pchła może skoczyć na odległość równą 350-krotności jej długości. To tak, jakby człowiek potrafił przeskoczyć
                              całe boisko do piłki nożnej

                              (30 minut?! Umiecie to sobie wyobrazić? Ale dlaczego to akurat wieprze???)

                              Niektóre lwy mogą kopulować do 50 x dziennie

                              (I tak pewnie sobie życzę być w przyszłym wcieleniu wieprzem, lepsza jakość!!!)

                              Motyle smakują nogami

                              (O rany!!! To muszą być prawie tak szczęśliwe jak sum)

                              Strusie oko jest większe niż jego mózg

                              (Znam i takich ludzi)

                              Morska rozgwiazda nie ma mózgu

                              (Takich ludzi też znam)
                              (Ale te wieprze!!!)



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • .
                                .
                                .

                                Droga Matulu, Drogi Tatku!

                                Dobrze mi tu. Mam nadzieję, że Wy, wujek Józek, ciotka Lusia, wujek Antoś, ciotka Hela, wujek Franek, ciotka Basia, wujek Rysiek oraz Heniek, Stefan, Garbaty Bronek, Mańcia, Rózia, Kachna, Stefa, Wandzia ze swoim Zenkiem i mój Zdzisiek też zdrowi.

                                Powiedzcie wszystkim, że to całe wojsko to super sprawa. Nasze Rokicice Górne się nie umywajo. Niech szybko przyjeżdżajo i się zapisujo, póki som jeszcze wolne miejsca. Najpierw było mi troche głupio, bo trza się w wyrku do 6-tej wylegiwać, że aż nieprzyzwoicie człowiekowi... Żadnych bydląt karmić, doić, gnoju wywozić, ognia w piecu rozpalać... Powiedzcie Heńkowi i Stafanowi, że trza tylko swoje łóżko zaścielić (można się przyzwyczaić) i parę rzeczy przed śniadaniem wypolerować. Wszystkie facety muszo się tu codziennie golić, co nie jest jednak takie straszne, bo -uwaga- jest ciepła woda. Zawsze i o każdy porze!

                                Powiedzcie mojemu Zdziśkowi, że jedynie śniadania dajo tu trochę śmieszne, nazywajo je europejskim. Oj cinko się musi w tej Europie prząść, cinko... Jedno jajeczko, parę plasterków szynki i serka. Do tego jakieś ziarenka, co to by ich nawet nasze kury nie ruszyły, z mlikiem. Żadnych kartofli, słoniny, ani nawet zacierki na mliku! Na szczęście chleba można brać ile dusza zapragnie (Koledzy przezywajo mnie od tego Bochenek...). Na obiad to już nie ma problemów. Co prowda porcje jak dle dzieci w przedszkolu, ale miastowe to albo mało jedzo, albo mięsa wcale nie tkną... Chore to jakieś czy co..? Tak więc wszystko czego nie zjedzo przynoszą do mnie i jest dobrze. Te miastowe to w ogóle dziwne jakieś som...Biegać to to nie potrafi. Bić się też nie... Mamy tu takie biegi z ekwipunkiem. No tak jak u nas co ranek, ino nie z wiadrami. Krótkie takie. Jak z naszy remizy do kościoła w Rokicicach Dolnych. Po dobiegnięciu na miejsce to miastowe tylko gały wybałuszajo i dyszo jak parowozy. Nie wiadomo dlaczego ale wymiotujo przy tym, i to czasami z krwią. Po 5-ciu kilometrach i to jeszcze w maskach ochronnych! A potem to trzeba ich z powrotem do koszar ciężarówkami zawozić, bo się już do niczego nie nadajo. Na ćwiczeniach z walki wręcz to lekko takiego ściśniesz ...i już ręka złamana! To pewnie z ty kawy co ją litrami chlejo, i przez to mięso, co go to nie jedzo...! Najsilniejszy jest u nas taki Kozłowski z Rembowic koło Gałdowa, potem ja. No, ale un ma 2 metry i pewnie ze 120 kg, a ja 1,66 m i chyba z 72 kg...bo trochę mi się łostatnio od tego wojskowego jedzenia przytyło..

                                A teraz uwaga, będzie najśmieszniejsze! Koniecznie powiedzcie o tym wujkowi Ryśkowi, Garbatemu Bronkowi i mojemu Zdziśkowi. Mam już pierwsze odznaczenie za strzelanie!!! A tak mówiąc szczerze, to nie wiem za co... Ten czarny łeb na tej ich tarczy wielki jak u byka. I wcale się nie rusza jak te nasze dziki i zające. Ani nikt nie strzela do ciebie nazad, jak to u nas bracia Bylakowie, z tych ichniejszych dubeltówek. Naboje - marzenie...i w dodatku nie trzeba ich samemu robić! Wystarczy wziąć te ich nowiutkie giwery, załadować, i każdy co nie ślepy trafia bez celowania!

                                Nasz kapral to podobny do naszej belferki Gorcowej z Rokicic. Gada, wrzeszczy, denerwuje się, a i tak nie wiadomo o co mu chodzi. Trochę się z początku na mnie zawziął i kazał biegać w samym podkoszulku, w deszczu, po placu apelowym. Dostał jednak raz ode mnie szklankę tego samogonu od wujka Franka i go o mało szlag nie trafił. Ganiał potem cały czerwony na pysku po tym samym placu, a potem przez pół dnia nie wychodził z kibla. Kazał mi następnego dnia rano butelkę tego frankowego samogonu do samego dna wypić. Na raz. No i co? I nic! Normalny samogon, taki jaki znam od dziecka. Kapral znowu wybałuszył gały, a tera ciągle gapi się na mnie podejrzliwie, ale mam już święty spokój.

                                Powiedzcie wszystkim, że to całe wojsko to super sprawa. Niech szybko przyjeżdżają i się zapisują, póki są jeszcze wolne miejsca. Całuję Was wszystkich mocno (a szczególnie mojego Zdziśka)

                                Wasza córka Marysia
                                Pozdrawiam,
                                Michał

                                Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                Komentarz


                                • 10 PRZYKAZAŃ SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA


                                  1. Człowiek rodzi się zmęczony, żyje aby odpocząć.
                                  2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego.
                                  3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy.
                                  4. Jeżeli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
                                  5. Praca jest męcząca.
                                  6. Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego.
                                  7. Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
                                  8. Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci.
                                  9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie.
                                  10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.


                                  PIWO

                                  1. Trzy szklanki piwa dziennie, to zdrowe serce i marzenia senne.
                                  2. Klarowne piwo i kolor słomkowy, to raj w gębie i humor dla głowy.
                                  3. Korpulentna piwa beczułka lepsza jest niż lek w ampułkach.
                                  4. Morda się śmieje, gdy piwo się leje.
                                  5. Piwo to rodzaj nijaki, to napój pod szaszłyk i flaki.
                                  6. Gdy masz chwile nieszczęśliwą, poratuje ciebie piwo.
                                  7. Łyk piwa z butelki lub beczki, nie powoduje w głowie sieczki.
                                  8. Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
                                  9. Niech się piwo leje z nieba, bo humoru nam potrzeba.
                                  10. Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz.
                                  11. Piwo z Tobą, piwo wszędzie, nie porzuci, zawsze będzie.
                                  12. Gdy gorąco, łeb się kiwa, napij się zimnego piwa.
                                  13. Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.



                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                  Komentarz


                                  • Jak odpicować gruchota - Joe Monster

                                    Komentarz


                                    • tom2212, jedną parę drzwi im po drodze w tym lesie wilki skubnęły :szeroki_usmiech
                                      __________________________________

                                      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                                      Komentarz


                                      • [youtube]YouTube[/youtube]
                                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                        Komentarz


                                        • LUKI, dobre
                                          RENT COMPLEX

                                          DACAR.team

                                          Komentarz


                                          • Hallo drogi Potentacie seksualny

                                            Ten lancuszek zostal uruchomiony specjalnie dla mezczyzn o duzej
                                            potencji tj. Takich jak Twoja, aby twoje zycie seksualne stalo sie
                                            jeszcze bardziej podniecajace. W przeciwienstwie do zwyklych lancuszkow
                                            szczescia ten nie
                                            kosztuje nic.

                                            Mozesz tylko zyskac !!!

                                            Wyslij po prostu kopie do twoich siedmiu najlepszych przyjaciol, ktorzy
                                            sa tak samo napaleni jak Ty. Przed wyslaniem dopisujesz na koncu listy
                                            Twoje nazwisko i rownoczesnie wykreslasz nazwisko stojace na poczatku
                                            listy.

                                            Potem zapakuj do duzego kartonu twoja zone, przyjaciolke lub partnerke
                                            zyciowa (nie zapomnij o zrobieniu paru dziurek w pokrywie) i wyslij ja
                                            poczta do osoby, ktora stala na poczatku listy.

                                            Jak tylko Twoje nazwisko znajdzie sie na poczatku listy otrzymasz 7 do
                                            siodmej potegi kobiet = 823.543. Zgodnie z normalnym rozkladem
                                            statystycznym beda miedzy nimi co najmniej 0,5 Miss Szwajcarii, 2,5
                                            Modelki, 463 dzikie
                                            Nimfomanki, 3.234 naprawde wyuzdane cizie, 20.198 Multiorgazmatki i
                                            40.396 Bi-kobiety. To daje w sumie 64.294 egzemplarze kobiet, ktore sa o
                                            wiele goretsze, bardziej otwarte i napalone, niz ta naburmuszona baba,
                                            ktora na to zamieniasz. A najlepsze bedzie dopiero teraz:

                                            Twojej Starej gwarantowanie n i e bedzie miedzy nimi !

                                            W ZADNYM WYPADKU NIE PRZERYWAJ LANCUSZKA !!!!!

                                            Pewien mezczyzna, ktory napisal tylko do 5 zamiast do 7 przyjaciol,
                                            dostal ostatnio poczta swoja Stara lacznie z dlugim wytartym
                                            szlafrokiem, który ciagle nosi, lokowka i migrena. Tego samego dnia
                                            Top-Modelka, z ktora
                                            zamieszkal po wyslaniu zony, wyprowadzila sie do jego najlepszego
                                            przyjaciela z czasow szkolnych (do ktorego nie napisal!). Podczas gdy
                                            pisze ten list, mezczyzna, ktory stal 6 pozycji powyzej mojego nazwiska
                                            na
                                            liscie, zdazyl skonsumowac 837 kobiet i lezy obecnie w szpitalu z
                                            ciezkim nadwarezeniem jader, podczas gdy przed jego izolatka pietrza się
                                            nastepne 452 kortony.

                                            MUSISZ PO PROSTU ZAUFAC !!!!!

                                            Dlatego: To jest Twoja jednorazowa szansa doprowadzenia Twojego zycia
                                            seksualnego jednym posunieciem do porzadku. Zadnych kosztownych
                                            zaproszen na kolacje, zadnych wielogodzinnego wysluchiwania opowiesci o
                                            tych
                                            wszystkich trywialnych rzeczach ktore zajmuja kobiety, tylko po to,
                                            zeby zaprowadzic Twoja wybranke do lozka, zadnych zachodow wokol
                                            zlosliwej tesciowej i juz na pewno zadnego wspominiania nieprzyjemnych
                                            slow jak np. slub czy zareczyny, ktore to slowa nadaja wpedzaja na nasze
                                            twarze czerwien zaklopotania, a na czola pot strachu.

                                            I to wszystko z gwarantowanym sukcesem!!!

                                            Dlatego nie ociagaj sie i wyslij ten lancuszek jeszcze dzisiaj do Twoich
                                            7 najbardziej napalonych przyjaciol.



                                            CB Harry II ASC + Triflex

                                            Pozdrawiam Mirek!!

                                            Komentarz


                                            • [youtube] [/youtube]

                                              Komentarz


                                              • westwi78, ALE TO JUZ BYŁO

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez krzysiek80
                                                  westwi78, ALE TO JUZ BYŁO
                                                  pewnie tak, ale co tam , dobre :diabelski_usmiech

                                                  Komentarz


                                                  • 1. Szef nie spi - szef odpoczywa.
                                                    2. Szef nie je - szef regeneruje sily.
                                                    3. Szef nie pije - szef degustuje.
                                                    4. Szef nie flirtuje - szef szkoli personel.
                                                    5. Kto przychodzi do szefa ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami szefa.
                                                    6. Kto ma przekonania szefa - robi kariere.
                                                    7. Szanuj szefa swego - mozesz miec gorszego.
                                                    8. Szef nie wrzeszczy - szef dobitnie wyraza swoje poglady.
                                                    9. Szef nie drapie sie w glowe - szef rozwaza decyzje.
                                                    10. Szef nie zapomina - szef nie zasmieca pamieci zbednymi informacjami.
                                                    11. Szef nie myli sie - szef podejmuje ryzyko.
                                                    12. Szef nie krzywi sie - szef usmiecha sie bez entuzjazmu.
                                                    13. Szef nie jest tchorzem - szef postepuje roztropnie.
                                                    14. Szef nie jest nieukiem - szef przedklada tworcza praktyke nad bezplodna teorie.
                                                    15. Szef nie bieze lapowek - szef przyjmuje dowody wdziecznosci.
                                                    16. Szef nie lubi plotek - szef uwaznie wysluchuje opinii pracownikow.
                                                    17. Szef nie gledzi - szef dzieli sie swoimi refleksjami.
                                                    18. Szef nie klamie - szef jest dyplomata.
                                                    19. Szef nie powoduje wypadkow drogowych - szef ma kierowce.
                                                    20. Szef nie jest uparty - szef jest konsekwentny.
                                                    21. Szef nie znosi wazeliniarzy - szef premiuje pracownikow lojalnych.
                                                    22. Szef nie toleruje sitw - szef szanuje zgrane zespoly.
                                                    23. Szef nie zdradza swojej zony - szef wyjezdza w delegacje.
                                                    24. Szef sie nie spoznia - szefa zatrzymuja wazne sprawy.
                                                    25. Jesli chcesz zyc i pracowac w spokoju - nie wyprzedzaj szefa w rozwoju.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X