Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sam zrobilem:
    Załączone pliki
    PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

    Komentarz


    • Bo jemu jedno oczko wypadlo... temu Misiu...


      Kolejne odkrycie rosyjskich matematyków


      rosyjscy naukowcy obliczyli, że gdyby wodę ze wszystkich oceanów, mórz, rzek jezior wlać do rurki o średnicy 1 cm to ta rurka miała by taką długość, że ja pierd...

      oraz:
      Panom ku przestrodze.....

      Stoję sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Stoję sobie ... stoję ... Nagle zauważam przy drugiej kasie, wpatrzoną we mnie i
      uśmiechającą się DO MNIE blondynę.
      Ale jaką blondynę ?! Mówię Wam - Karaiby, słońce, plaża, Baccardi ...!
      Ostatnio ładne dziewczyny się do mnie tak uśmiechały, gdy przytaszczyłem do akademika, na drugi dzień po imprezie, skrzynkę zimnego piwa. Ale to było 10
      lat temu ...
      Ta jednak uśmiechała sie do mnie przyjaźnie nawet bez piwa. Jakaś taka znajoma mi sie przez chwile wydała ale nie mogłem sobie przypomnieć skąd ...
      Pewnie podobna do jakiejś aktorki ...
      Powoli budził się we mnie głęboko uśpiony instynkt łowcy. Mieszanka adrenaliny i testosteronu wypełniały mój organizm. To one kazały mi bez
      zastanowienia zapytać:
      - Przepraszam, czy my się skądś nie znamy?
      Wypadło nawet nieźle. Lala połknęła haczyk. Jej reakcja była szybka, uśmiech bez zmian:
      - Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moichdzieci ...
      Mówi się, że ludzki umysł potrafi w sytuacjach ekstremalnych pracować nie gorzej od komputera. Mój był w tej sekundzie w stanie konkurować z
      najlepszymi. Po chwili miałem wydruk.
      Zawsze używam gumek. Zdrada małżeńska jest już sama w sobie wydarzeniem szargającym nerwy szanującego się mężczyzny. Po co ją jeszcze dodatkowo
      komplikować? Mój komputer pokładowy przypomniał mi tylko trzyprzypadki, które były odstępstwem od tej zasady.
      Koleżanka z pracy, na szczęście tak brzydka, tak że sama jej twarz była najlepszym zabezpieczeniem. Koleżanka żony z pracy, na szczęście po takim
      alkoholu, że mi nie do końca ... ten ... tego...
      Pozostała tylko jedna możliwość, kiedy mogłem sobie strzelić dzidziucha na boku. Nie omieszkałem podzielić się tą radosną nowiną z matką mojego
      nieślubnego dziecka i setką kupujących przy okazji:
      - Już wiem ! Pani musi być tą stripteaserką, którą moi koledzy zamówili na mój wieczór kawalerski przed 8-ma laty. Pamiętam, że za niewielką dodatkową
      opłatą zgodziła się pani wtedy robić TO ze mną na stole w jadalni na oczach moich klaszczących kolegów i tak sie pani przy tym rozochociła, że na koniec
      za darmo zrobiła im pani wszystkim po lodziku!!!
      Zaległa całkowita cisza. Nawet kasjerki przestały pracować.Wszyscy wpatrywali się na przemian we mnie i w czerwieniącą się coraz bardziej
      ślicznotkę. Kiedy osiągnęła kolor znany w kręgach muzycznych jako Deep Purple wysyczała przez śliczne usteczka:

      - Pan się myli!! ...

      Karaiby zastąpiła Arktyka.


      - Jestem wychowawczynią pana syna w 2b ...
      Takich dwóch jak nas trzech, to nie ma ani jednego...

      Komentarz


      • w zasadzie to każdy potrafi "driftować"... ale spójrzcie na to:
        :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

        Komentarz


        • Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się:
          - Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę?
          - Wal się pan!
          - To może za tysiąc?
          - Nie jestem dziwką!
          - A za 10.000 zł?
          Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć.
          - Dobrze, ale nie tu.
          Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała się od pasa w górę pokazując najpiękniejsze piersi na świecie.
          Facet zaczął je lizać, pieścić, ssać i całować, ale nie gryzł. W końcu zniecierpliwiona kobieta powiedziała:
          - To ugryzie pan czy nie?!
          - Nie, trochę drogo....
          gachul

          czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

          Komentarz


          • gachul, ad: ad: ad:
            BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

            Było O1 jest O3

            Komentarz


            • gachul, :diabelski_usmiech

              Qulek, masakra spadłem z krzesła :twisted: :shock: :diabelski_usmiech
              [scroll:d01e0e5c3d]Zapraszamy na Spoty na Podkarpaciu :spin: [/scroll:d01e0e5c3d]

              Komentarz


              • Wymiana oleju

                Wymiana oleju - instrukcja dla kobiet:

                1) jechac do warsztatu, najpozniej 15.000 km po ostatniej wymianie
                2) wypic kawe
                3) po 15 min. wystawic czek i z porzadnie skontrolowanym autem opuścić warsztat

                Koszty:
                Wymiana oleju: PLN 100,--
                Kawa: PLN 2,--

                Suma: PLN 102,--

                Wymiana oleju - instrukcja dla mezczyzn:

                1) jechac do sklepu z wyposazeniem, PLN 70, zaplacic za olej, filtr,uszczelki, paste czyszczaca i drzewko zapachowe
                2) odkryc, ze pojemnik na zuzyty olej jest pelen.Zamiast oddac go na stacji benzynowej, wylac zawartosc do dolka w ogrodzie
                3) otworzyc puszke piwa, wypic
                4) podniesc auto lewarkiem . 30 minut szukac klocka
                5) znalezc klocek pod autem syna
                6) z samego stresu otworzyc nastepna puszke piwa, wypic
                7) wsunac pojemnik na zuzyty olej pod motor
                8 ) szukac klucza 16-tki
                9) przestac szukac i uzywac ustawialne cegi
                10) odkrecic srube do spustu oleju
                11) srube do pojemnika z goracym olejem upuscic, przy tym upaprac sie goracym olejem
                12) posprzatac
                13) przy piwku obserwowac, jak olej splywa
                14) szukac cegi do filtra oleju
                15) przestac szukac, filter srubokretem przebic i tak odkrecic
                16) Piwo
                17) Pojawienie sie kumpla. oproznic wspolnie kiste piwa . Wymiane oleju jutro dokonczyc
                18) Nastepny dzien. Wanienke pelna oleju przesunac pod autem
                19) Wytrzec olej, ktory sie przy pkt 18 rozlal
                20) Piwo - nie wczoraj wszystko poszlo
                21) Do sklepu, kupic piwo
                22) nowy filter nakrecic, rozsmarowac cienka warstwe oleju na uszczelke
                23) Wlac pierwszy litr nowego oleju
                24) Przypomniec sobie o srubie z pkt. 11
                25) szybko szukac sruby w wanienca ze starym olejem
                26) Przypomniec sobie, ze zuzyty olej wraz ze sruba zostal wylany w ogrodzie
                27) Piwo wypić
                28) Dolek odkopać szukać sruby
                29) zauwazyc pierwszy litr swieżego oleju na podlodze garazu
                30) wypic piwo
                31) Przy dokrecaniu sruby wyslizgnac klucz z reki,kostkami palcow uderzyc w podwozie
                32) Glowa uderzyc w posadzke, jako reakcja na pkt. 31
                33) Zaczac zdrowo przeklinac
                34) Klucz wywalic w diably
                35) nastepne 10 minut klac, bo klucz trafil w zdjecie "Miss Pazdziernika"
                36) Piwo
                37) Rece i czolo zabandazowac, zatamować krew
                38) Piwo
                40) wlac 4 litry swiezego oleju
                41) Piwo
                42) Auto zdjac z lewarka
                43) Auto cofnac i wytrzec olej z podlogi
                44) Piwo
                45) Jazda probna
                46) Zostac skierowany na pobocze i zostac z powodu alkoholu zaaresztowany
                47) Auto zostanie odholowane
                48) Kaucje wyznaczyc, auto z policji sciagnac

                Wydatki:

                czesci: PLN 140,-
                grzywna za jazde po pijaku: PLN 500,-
                hol: PLN 200,-
                kaucja: PLN 400,-
                piwo: PLN 60,-

                suma: PLN 1300


                - Jak sprawic aby kobieta po sexie jeszcze dlugo krzyczala ?



                Wytrzec malego w firanke. :szeroki_usmiech

                Komentarz


                • Link


                  Ciekawa aukcja, ale jak dla mnie lekkie przegiecie.
                  Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

                  Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Techno200
                    Link


                    Ciekawa aukcja, ale jak dla mnie lekkie przegiecie.
                    No fakt :? :?
                    [scroll:d01e0e5c3d]Zapraszamy na Spoty na Podkarpaciu :spin: [/scroll:d01e0e5c3d]

                    Komentarz


                    • Blokada serwisu - TVN24
                      teledysk oraz tlumaczenie
                      tekst wstepny omincie bo pitola jak by wogule sami tekstu piosenki nie znali
                      teledysk znakomity
                      O ortografie dba FF.
                      Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                      http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                      Skoda Octavia & Audi A6

                      Komentarz


                      • Jak zjeść za darmo :diabelski_usmiech

                        Piszę poprawnie po polsku.
                        Parkujesz? Zdrapujesz!!!

                        Komentarz


                        • hankasz7, dobre
                          RENT COMPLEX

                          DACAR.team

                          Komentarz


                          • [scroll:d01e0e5c3d]Zapraszamy na Spoty na Podkarpaciu :spin: [/scroll:d01e0e5c3d]

                            Komentarz


                            • Czego pragną kobiety?
                              Podczas potyczki z sąsiednim królestwem, młody Król Artur został wzięty do niewoli. Monarcha zdecydował się pozbyć kłopotliwego sąsiada, jednak zaskoczony męstwem i inteligencją młodego króla postanowił dać mu jedną szansę. Zaproponował mu, że oszczędzi jego życie, jeśli ten odpowie precyzyjnie w ciągu roku na zadane pytanie. Artur nie mając innego wyjścia zgodził się i usłyszał takie oto pytanie: "Czego naprawdę pragną kobiety?"
                              Artur mógł podróżować po świecie w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, jednak przysiągł na honor, że po roku czasu wróci, obojętne czy z odpowiedzią czy bez. To pytanie jednak wprawiało w zakłopotanie każdego. Odpowiedzi na nie, nie znały ani księżniczki ani prostytutki, ani uczeni ani mędrcy ludowi. Jednak niektórzy twierdzili, że jest pewna wiedźma znająca wszystkie tajemnice świata i że ona pewnością rozwiąże i tę zagadkę. Jedynym problemem może być cena, jaką sobie za to zażyczy. Artur nie chciał korzystać z usług wiedźmy. Jednak ostatniego dnia roku danego mu na znalezienie odpowiedzi, kiedy zrozumiał, że naprawdę potrzebuje jej pomocy, zszedł do podziemi zamku i zapytał ją: "Czego naprawdę pragną kobiety?".

                              Wiedźma zgodziła się odpowiedzieć pod jednym warunkiem. Zażyczyła sobie ręki Gawaina, jednego z rycerzy Okrągłego Stołu i najlepszego przyjaciela Artura. Kiedy Artur popatrzył na jej zaropiałą, brudną twarz, wielki nos, jedynego włosa na głowie i poczuł jej obrzydliwy zapach zrozumiał, że nie może prosić przyjaciela o tak wielkie poświęcenie i odmówił jej.

                              Kiedy Gawain dowiedział się o warunku, jaki postawiła wiedźma, natychmiast poprosił Artura o rozmowę. Stwierdził, że żadne poświęcenie nie jest zbyt duże w porównaniu z życiem przyjaciela trwałością Okrągłego Stołu. Tego samego dnia ogłoszono więc zaręczyny Gawaina z wiedźmą i wyznaczono datę ślubu. Wiedźma zaś odpowiedziała Arturowi na jego pytanie: "To, czego kobiety pragną to możliwość kierowania własnym losem" (pamiętajcie, że to średniowiecze).Wieść o tym, że król uzyskał odpowiedź na zagadkę rozniosła się lotem błyskawicy. Teraz wszyscy byli pewni, że Artur ocali swoje życie. I tak też się stało. Monarcha sąsiedniego królestwa oszczędził Artura i zagwarantował mu wolność.

                              A wesele Gawaina i wiedźmy było niesamowite. Artur był rozdarty pomiędzy ulgą a niesmakiem. Sam Gawain zachowywał się jak zawsze grzecznie, kurtuazyjnie i po rycersku. Natomiast wiedźma dopiero teraz pokazała na co ją było stać. Bez przerwy pop****ywała, bekała, jadła rękami i sprawiała, że wszyscy w jej towarzystwie czuli się wyjątkowo źle.

                              Kiedy wesele się skończyło, Gawain zdał sobie sprawę, że nadszedł czas na noc poślubną. Spodziewał się obrzydliwego widoku w swoim łóżku, ale kiedy wszedł do komnaty zobaczył coś, czego na pewno się nie spodziewał. Na jego łożu leżała naga kobieta najpiękniejsza wszystkich, które do tej pory widział bądź mógł sobie wyobrazić. Kiedy zapytał, co się stało, odpowiedziała mu, że zmieniła się w piękną dziewicę w podzięce za jego postawę podczas ceremonii ślubnej, za to, że cały czas był dla niej miły pomimo tego, że była odrażającą wiedźmą. Obiecała mu też, że codziennie będzie się dla niego zmieniać w piękną kobietę, ale będzie wyglądać w ten sposób tylko przez pół dnia. Drugie pół będzie tą samą, co zawsze wiedźmą. Zapytała go więc, jaka ma być nocą a jaka podczas dnia.

                              Gawain zamyślił się, ponieważ było to trudne pytanie. Podczas dnia mógłby z nią pokazywać się na dworze królewskim, popisywać się przed zazdrosnymi kolegami i uczestniczyć w wielu uroczystościach, ale nocą miałby paskudną czarownicę. Ale gdyby wybrał noc, czekałyby go niesamowite chwile uniesienia z piękną kobietą w łóżku, ale za dnia miałby potwora u swego boku. Długo nie mógł się zdecydować.

                              A co wy byście wybrali? To, co odpowiedział Gawain znajduje się poniżej, ale zanim to sprawdzicie, sami dokonajcie najlepszego waszym zdaniem wyboru.



                              Szlachetny Gawain poprosił ją żeby sama za siebie zadecydowała.

                              W odpowiedzi usłyszał, że skoro uszanował ją i pozwolił jej kierować swoim własnym losem, ona z wdzięczności będzie piękną kobietą zarówno w dzień jak i w nocy.

                              A jaki jest morał z tej niewątpliwie uroczej historii?

                              Otóż nieważne czy twoja kobieta jest piękna czy nie. I tak zawsze pod skórą będzie wiedźmą!





                              Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyźni są w stanie myśleć racjonalnie...
                              W zeszłym tygodniu poszedłem z moją żoną do łóżka. Zaczęliśmy się pod kołdra głaskać i dotykać. Byłem już gorący jak cholera i myślałem, że Ona również ponieważ to, co robiliśmy miało jednoznacznie podłoże seksualne. Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie:
                              - Posłuchaj, nie mam teraz ochoty się kochać. Chce tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze?
                              - Coooooooooo
                              W odpowiedzi usłyszałem, no jak sadzicie, co? To przecież jasne:
                              - Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet!

                              W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem... Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała 3 piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy. Nie wierzyła własnym uszom i zmotywowana przez moje pełne wyrozumiałości słowa, stwierdziła, ze do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były cena 600 Euro. Na to rzekłem, ze, oczywiście, ma racje. Następnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuteria. Żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentowa kolia. Gdybyście mogli Ja widzieć!!! Byłą wniebowzięta!!! Prawdopodobnie myślała, że nagle zwariowałem, ale to było Jej w gruncie rzeczy obojętne. Sądzę, że zniszczyłem wszelkie schematy myślenia filozoficznego na których się do tej pory opierała, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem "piękna kolia"... Teraz byłą wręcz seksualnie podniecona. Ludzie!!! Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem:
                              - Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić.
                              Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem:
                              - Nie, kochanie. Nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować...
                              Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem:
                              - Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona.
                              Gdy z wściekłości i nienawiści już prawie pękała, wbiłem ostatni gwóźdź:
                              -Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości mężczyzn.

                              [ Dodano: Nie 27 Sty, 08 23:49 ]


                              [ Dodano: Pon 28 Sty, 08 00:17 ]
                              Nauczyciel wchodzi do klasy drugoklasistów na lekcję. Widzi tablicę, całą pomazaną w wulgaryzmach: ch**, k****, p****, d*** etc. Przez chwilę zastanawia się jak powinien zareagować. Po chwili namysłu wraca się do dzieci:
                              - Moi kochani. Nie chcę nikogo posądzać ani oskarżać o to co tu widać. Nie będę również przeprowadzał żadnego dochodzenia. Umówmy się w ten sposób: wszyscy zamkniemy oczy i policzymy powoli do pięćdziesięciu. Osoba, która pomazała tablicę podejdzie w tym czasie do tablicy i ją wytrze. Gdy doliczę do pięćdziesięciu, wszyscy otworzymy oczy i będzie po sprawie. Nie będę wyciągał żadnych konsekwencji. A teraz wszyscy zamykamy oczy i liczymy, dobrze?
                              Wszyscy uczniowie z aprobatą i przejęciem kiwają głowami.
                              - No dobrze, to zacznijmy. Jeden, dwa, trzy...
                              Po doliczeniu do pięćdziesięciu wszyscy otworzyli oczy. Na tablicy wciąż były wulgaryzmy. Pod nimi ktoś dopisał: sp******J GOśCIU! FANTOM UDERZA PONOWNIE!
                              Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

                              Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

                              Komentarz


                              • Leci blondynka samolotem obok bardzo inteligentnego,wszystko wiedzącego biznesmena strasznie lubiącego hazard i po kilku minutach lotu:
                                -Zagra pani w coś ze mną
                                -Nie dziękuje
                                -A może jednak
                                -Nie,nie
                                -Nooo, bardzo panią proszę
                                -Ehhh, no dobra
                                -No to tak:
                                ja pani zadaje pytanie i jeżeli pani nie odpowie to daje mi pani 5 dolarów, a jeżeli ja nie odpowiem na pani pytanie to ja pani daje 5tys. dolarów
                                to jak ok?
                                -Ehhh, ok
                                No to biznesmen zadaje 1 pytanie:
                                -Jaka jest odległość miedzy słońcem a księżycem?
                                Blondynka myśli i myśli:
                                -Eeeee...mmmm...niestety nie wiem
                                Daje mu 5 dolców, po czym sama zadaje pytanie:
                                -Co to jest-wchodzi pod górkę na dwóch nogach a schodzi na trzech?
                                Wszystko wiedzący ciągle myśli i myśli i ciągle nie może znaleźć odpowiedzi, więc dzwoni do jednego kolegi, drugiego, trzeciego, żaden z nich nie wie, cały zdenerwowany że może przegrać pyta się jeszcze wszystkich pasażerów samolotu i nikt nie wiedział. Po kilku minutach nerwówki w końcu się poddał i dał blondynce to 5tysięcy dolarów i pyta się jej
                                -To co to jest to co wchodzi pod górę na 2 nogach a schodzi na trzech
                                Na to blondynka daje mu 5 dolarów.




                                Policjant zatrzymuje blondynkę za przekroczenie szybkości.
                                - Dzień dobry. Widzi pani co to jest? (tu pokazuje na radar)
                                - Dzień dobry. Nie. Co to?
                                - Suszareczka, he he he. Nie, proszę panią. To radar. I co my tu mamy?
                                Widzi pani te cyferki?
                                - 140. Widzę.
                                - No właśnie. Prawo jazdy proszę i dowód rejestracyjny samochodu.
                                - Nie mam.
                                - Jak to pani nie ma?
                                - No, bo widzi pan, to wszystko się tak szybko dzisiaj działo.... i ten
                                samochód nie jest mój.
                                - Jak to nie pani?
                                - No tak, ukradłam go. Bo jak zabilismy tamtą kobietę, to trzeba było jakoś
                                pozbyć się zwłok, a nie chciałam brudzić swojego, więc ukradłam ten i
                                zapakowałam zwłoki do tego bagażnika. I teraz tak szybko jadę, aby jak
                                najprędzej pozbyć się ciała.
                                - To ma pani na dodatek trupa w bagazniku. Proszę stać, ręce na maskę i nie
                                ruszać się!
                                Policjant dzwoni po wsparcie.
                                - Mam tu trupa w bagażniku, kradzież samochodu i przekroczenie prędkości.
                                Za chwilę na miejscu jest cała ekipa z ostrą bronią. Dowodzący podchodzi do
                                kobiety.
                                - Ma pani jakieś dokumenty?
                                - Mam, ale w samochodzie, w skrytce. Mogę wyciągnąć? - po czym sięga do
                                skrytki, podaje dokumenty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu.
                                Wszystko w największym porządku.
                                - Jak to, to samochód nie jest kradziony?
                                - Nie, oczywiście, że to mój samochód.
                                - To proszę otworzyć bagażnik.
                                Blondynka otwiera bagażnik, a tam porządek, trójkąt ostrzegawczy na miejscu,
                                gaśnica, koło zapasowe itp. Dowódca zdezorientowany:
                                - No jak to, mamy zgłoszenie, że samochód kradziony, w bagażniku trup....
                                - ...i co jeszcze naopowiadał, może, że niby prędkość przekroczyłam?

                                [ Dodano: Pon 28 Sty, 08 00:31 ]
                                No i rodzynek :


                                W klasie pani pyta dzieci:
                                - Co jest najszybsze na świecie?
                                - Nasz samochód - mówi Jacek.
                                - Pociąg - mówi Kasia.
                                - Rakieta - mówi Kazio.
                                - Myśl - mówi Bronek. - Ponieważ jak pomyślę o Paryżu, to jestem natychmiast w Paryżu. Nic, nie jest szybsze, jak myśl!
                                Pani jest zachwycona odpowiedzią Bronka, już chce go pochwalić, ale nagle wstaje Jasiu i mówi:
                                - Mój tata jest jeszcze szybszy! Wczoraj wieczorem podsłuchałem, jak mówił do mamy "Ach, dzisiaj doszedłem szybciej niż myślałem".
                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez misiek^wro
                                  Wczoraj wieczorem podsłuchałem, jak mówił do mamy "Ach, dzisiaj doszedłem szybciej niż myślałem".
                                  Za*****te, ale sie uśmialem :lol: :lol:

                                  Komentarz


                                  • Zima, stok. Na stoku narciarz w pełnym ekwipunku, gogle, kask, fajny kostium.
                                    Jedzie... nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wlatuje w drzewo....
                                    Wstaje... kijki zgniecione, narty połamane, strój rozjebany, gogle rozbite, cała twarz we krwi, parę zębów brakuje...
                                    Otrzepuje się, patrzy do góry i mówi:
                                    "Kurwa, i tak lepiej niż w pracy!!

                                    Komentarz


                                    • tomekjmopl, ad: :lol:
                                      były:
                                      L&K Combi 1.9 Ahf 2001r - ehhhhh
                                      Passat Combi highline 1.8T Awt 2001r
                                      jest:
                                      Golf highline 3d 1.9 Asz 2001r

                                      Komentarz


                                      • Bandyta wpada do tramwaju i krzyczy :
                                        - Nie ruszac sie , to jest napad !!
                                        Jakis pasazer z ulgą:
                                        - Kurwa ,ales mnie pan wystraszyl , juz myslalem ze to kanary ....
                                        Garret

                                        -----------
                                        Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                                        Komentarz


                                        • Kobieta urodziła dziecko. Przychodzi do niej lekarz, a ona nie samowicie płacze.
                                          -Co się stało?- pyta lekarz
                                          -No niech pan zobaczy rude dziecko mi się urodziło.
                                          -No i co z tego??
                                          -Pan nic nie rozumie, ja jestem brunetka, mąż brunet, pewnie pomyśli że go z kimś zdradziłam.
                                          -Niech się pani nie martwi, nie takie przypadki tu były, ja to zaraz załatwie.
                                          Lekarz wychodzi na korytarz i woła męża tej pani i mówi
                                          -Proszę pana, musimy odbyć szczerą rozmowę
                                          -No w porządku, słucham
                                          -Jak często kocha się pan z żoną??
                                          -Raz na tydzień
                                          -Ale proszę szczerze...
                                          -No dobra, raz na miesiąc
                                          -Panie... miało być szczerze..
                                          -No dobra, to raz na rok..
                                          -....Raz na rok ??!!! To teraz idź pan zobacz, coś pan tym zardzewiałym żelastwem zmajstrował ...!!!

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez greszczyn
                                            To teraz idź pan zobacz, coś pan tym zardzewiałym żelastwem zmajstrował ...!!!
                                            :haha:
                                            Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                            Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                            Jest O1 1.6 BFQ

                                            Komentarz


                                            • Link
                                              [scroll:d01e0e5c3d]Zapraszamy na Spoty na Podkarpaciu :spin: [/scroll:d01e0e5c3d]

                                              Komentarz


                                              • sebasuperb, eee nie ma klimy i DSG to nie biore :diabelski_usmiech
                                                Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                                Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                                Jest O1 1.6 BFQ

                                                Komentarz


                                                • sebasuperb, a może oryginał?
                                                  President Johnny II ASC + President Florida
                                                  _,.-*'`'*-.,_Dark side on the Octavia_,.-*'`'*-.,_

                                                  Komentarz


                                                  • Nowa moda - malowani chłopcy - Joe Monster
                                                    Piękne okazy :lol

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X