Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Akinator, the mind reading genie
    Fajna sprawa
    www.batlodz.pl

    Komentarz


    • rosa, no to już jest parę latek wykorzystuje to sieci neuronowe - fajna sprawa
      Skoda Octavia II Elegance BKC 1.9 77kW 105KM/240Nm
      Skoda Octavia I Celebrate ASV 1.9 VP 81kW 110KM/235 Nm

      Komentarz


      • Witaj na końcu świata!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez bradley
          Stuk puk

          Dwa złomy mniej k
          .

          Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

          Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

          Komentarz


          • rosa, lonerr, nie czaję. Co w tym jest takiego fajnego ? Coś źle robię ? Postać z animacji po prostu "odgadła", że to mój przyjaciel i tyle.
            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

            Komentarz


            • Zamieszczone przez looker
              rosa, lonerr, nie czaję. Co w tym jest takiego fajnego ? Coś źle robię ? Postać z animacji po prostu "odgadła", że to mój przyjaciel i tyle.
              No bo to tak dziala. Myslisz o kimkolwiek i w 90% przypadkow odgaduje o kim myslales
              VW Vento 1.9TDI 1Z ++
              Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
              Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

              Komentarz


              • w czasach studiów bawiliśmy się z sieciami neuronowymi i m.in. te programiki poszły pod testy The Billy Project
                ...nie ma to jak Octavia :drive:
                >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                Komentarz


                • Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl
                  I co sądzicie o tym ? Ja twierdze, że to pic na wodę fotomontarz!!!
                  Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                  Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                  A mówiła mama -
                  "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                  http://campaign.scania.com/v8/

                  Komentarz


                  • looker, nic nie sądzimy ale fajnie, że taka maszyna się po prostu uczy
                    Skoda Octavia II Elegance BKC 1.9 77kW 105KM/240Nm
                    Skoda Octavia I Celebrate ASV 1.9 VP 81kW 110KM/235 Nm

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Romekm76
                      Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl
                      I co sądzicie o tym ? Ja twierdze, że to pic na wodę fotomontarz!!!
                      Zbliżenie było ze to gwoździe ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Ale jesli to jest na prawde to SZACUN


                      Moja Octavia 1.9 TDI AGR

                      Komentarz


                      • Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez przemek88
                          Zamieszczone przez Romekm76
                          Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl
                          I co sądzicie o tym ? Ja twierdze, że to pic na wodę fotomontarz!!!
                          Zbliżenie było ze to gwoździe ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Ale jesli to jest na prawde to SZACUN
                          Fotomontaż moim zdaniem.Zwróć uwage na szybkość druku a szykbosc naciskania spustu.Jeden nacisk jeden gwóżdz.No i magazynek powinien byc conajmniej raz uzupełniony Tak jak w filmach gość strzela po 15 razy na jednym magazynku

                          Komentarz


                          • tak się śmiga autobusem:
                            Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl

                            [ Dodano: Wto 16 Lut, 10 13:06 ]
                            egzamin na prawko:
                            Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl
                            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                            Komentarz


                            • [youtube] [/youtube][/youtube]

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez daneczek76
                                stare, i fake :diabelski_usmiech

                                Komentarz


                                • Pamiętacie filmik w którym dziewczyna opowiada o stosunku z chłopakiem ? On się zabił przez ten filmik.
                                  Link
                                  Wiem że to nie o humoże ale wybaczcie szkoda mi chłopaka.

                                  Komentarz


                                  • Mobil.Ford Bus:SUPER STAR 3900 +KPO 531+KLS 120 +Performer5000
                                    Skoda Octavia:SUPER CHEETAH + KPO 452 + PERFORMER 5000
                                    [scroll:eeb0154ae9][/scroll:eeb0154ae9]

                                    Komentarz


                                    • [youtube] [/youtube]

                                      i

                                      [youtube] [/youtube]
                                      ...nie ma to jak Octavia :drive:
                                      >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                                      Komentarz


                                      • Dobry i szybki bankomat
                                        Polonez1,3>Tico0,8>Fiat126p0,65>Fabia1,4>OctaviaTourPlus1,9TDI>VWGolf41,9TDI>SeatCordoba1,4>OctaviaTour1,8T20V by Ali

                                        Komentarz










                                        • :diabelski_usmiech

                                          Komentarz


                                          • oglądając dziś serial 07 nie mogę sobie jednego tekstu przypomnieć

                                            "nic tak życia nie umili ...... " i jakoś coś tak nowa dziewczyna

                                            podrzucie jak ktoś zapamiętał
                                            Spieprzać z drogi chamy !!! Bo z Moskwy jadę Wyje....

                                            Komentarz


                                            • Policjant samobójca? - Motoryzacja w INTERIA.PL
                                              O ortografie dba FF.
                                              Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                                              http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                                              Skoda Octavia & Audi A6

                                              Komentarz


                                              • przeczytajcie dygresję o zimie.

                                                + 20°C Grecy zakladaja swetry (jesli je tylko moga znalezc).

                                                + 15°C Jamajczycy wlaczaja ogrzewanie (oczywiscie, jesli je maja).

                                                + 10°C Amerykanie zaczynaja sie trzasc z zimna. Rosjanie na daczach sadza
                                                ogorki.

                                                + 5°C Mozna zobaczyc swoj oddech. Wloskie samochody odmawiaja posluszenstwa.
                                                Norwedzy ida sie kapac do jeziora.

                                                0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gestnieje.

                                                - 5°C Francuskie samochody odmawiaja posluszenstwa

                                                - 15°C Kot upiera sie, ze bedzie spal z toba w lozku. Norwedzy zakladaja
                                                swetry.

                                                - 17.9°C W Oslo wlasciciele domow wlaczaja ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz
                                                w sezonie wyjezdzaja na dacze.

                                                - 20°C Amerykanskie samochody nie zapalaja.

                                                - 25°C Niemieckie samochody nie zapalaja. Wygineli Jamajczycy.

                                                - 30°C Wladze podejmuja temat bezdomnych. Kot spi w twojej pizamie

                                                - 35°C Zbyt zimno, zeby myslec. Nie zapalaja japonskie samochody.

                                                - 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzic z goracej kapieli.
                                                Szwedzkie samochody odmawiaja posluszenstwa.

                                                - 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedza lody na ulicy.

                                                - 45°C Wygineli Grecy. Wladze rzeczywiscie zaczynaja robic cos dla
                                                bezdomnych.

                                                - 50°C Powieki zamarzaja w trakcie mrugania. Na Alasce zamykaja lufcik
                                                podczas kapieli.

                                                - 60°C Biale niedzwiedzie ruszyly na poludnie.

                                                - 70°C Zamarzlo pieklo.

                                                - 73°C Finskie sluzby specjalne ewakuuja swietego Mikolaja z Laponii.
                                                Rosjanie zakladaja uszanki.

                                                - 80°C Rosjanie nie zdejmuja rekawic nawet przy nalewaniu wodki.

                                                - 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie sa wkurwieni.

                                                [ Dodano: Sro 17 Lut, 10 09:17 ]
                                                Nie wiem czy było ale godne !!




                                                Komentarz




                                                • było ? :lol:

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Zapata
                                                    - 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie sa wkurwieni.
                                                    najlepsze :diabelski_usmiech
                                                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X