Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts




  • Pozdrawiam.
    Mobil.Ford Bus:SUPER STAR 3900 +KPO 531+KLS 120 +Performer5000
    Skoda Octavia:SUPER CHEETAH + KPO 452 + PERFORMER 5000
    [scroll:eeb0154ae9][/scroll:eeb0154ae9]

    Komentarz


    • [VIDEO] Szafa [Reklama C+] - Sadistic.pl ŚWIETNA REKLAMA

      Komentarz


      • norbi99, hahaha mocne :haha:

        w nawiązaniu:

        Kobieta zamówiła nową szafę. Przyjechała ekipa. Zamontowała wszystko i odjechała. Po pewnej chwili na dole na ulicy przejechał tramwaj, a tu nagle się szafa otwiera. I tak kilka razy. Kobieta zamyka szafę, jedzie tramwaj a szafa się otwiera. Zdesperowana wezwała montera. Opowiada mu wszystko. Zamykają razem szafę, jedzie tramwaj a szafa się otwiera i tak kilka razy pod rząd. W końcu fachowiec proponuje:

        - Wie Pani co? Ja wejdę do środka szafy, jak będzie jechał tramwaj i szafa się znowu otworzy to wtedy zobaczę to od wewnątrz i będę wiedział co się dzieje.

        Tak jak zaproponował, tak i zrobił. Kobieta poszła sobie w wolnej chwili pod prysznic. Tramwaj nie jechał, a w między czasie przyszedł mąż z pracy. Ściąga płaszcz. Myśli sobie:

        - O nowa szafa! Pewnie żona chciała mi zrobić prezent. Otwiera szafę i wryty ze zdziwienia mówi:

        - A Pan co tutaj robi?

        Gostek odpowiada:

        - I tak Pan nie uwierzy, że czekam na tramwaj!

        Komentarz


        • Jasiek zaprosił swoją mamę na obiad. W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanko razem z koleżanką Justyną.
          Jednak kiedy matka przyjechała do synka, nie mogła nie zauważyć, że współlokatorka syna jest wyjątkowo ładną i seksowną blondynką. Jak to każda matka zaczęła się zastanawiać, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy. Syn zobaczył, jak matka na nią patrzy i kiedy byli sami powiedział:
          - Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy. Tydzień później Justyna pyta się Jaśka:
          - Słuchaj, nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką, nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz?
          Jasiek zdecydował się napisał list do matki:
          " Droga mamo, nie piszę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny, nie piszę też, że jej nie wzięłaś. Fakt jednak pozostaje, od kiedy byłaś u nas na obiedzie tydzień temu, nie możemy jej znaleźć"
          Odpowiedź przyszła parę dni później.
          " Drogi Jasiu, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną, nie twierdzę też, że z nią nie sypiasz. Fakt jednak pozostaje, gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła.
          Buziaczki, mama"

          [ Dodano: Wto 06 Paź, 09 10:57 ]
          Uwaga! Męski humor...

          Życie mężczyzny komplikuje fakt, że po drugiej stronie cycków przyczepiona jest kobieta.

          Komentarz


          • Mąż został wezwany do szpitala, bo jego żona miała wypadek
            samochodowy.
            Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz się pojawia ze
            współczującą miną.
            - I co?! Co z nią, panie doktorze.
            - Cóż...Żyje. I to jest dobra wiadomość. Ale są i złe: żona,
            niestety
            będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie
            refunduje.
            Koszt: 25 tys. złotych.
            -Oczywiście, oczywiście - na to mąż.
            - Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt
            ok. 5 tys. miesięcznie.
            -Tak, tak... - kiwa głową mąż.
            - Konieczny będzie pobyt w sanatorium, który zajmuje się tego typu
            urazami, plus ta rehabilitacja cały czas. NFZ nie refunduje...Koszt
            sanatorium - 10 tysięcy...
            - Boże...
            - Tak mi przykro...To nie koniec złych wiadomości. NFZ nie refunduje
            również leków, które przepiszemy pańskiej żonie, a to bardzo drogie
            leki..
            - Ile? - blednie mąż.
            - Miesięcznie 12 - 15 tysięcy złotych.
            - Jezuu...
            - Plus pielęgniarka całą dobę. Na pana koszt. Tu już się może pan
            dogadać.
            Myślę, że znajdzie pan kogoś za 10 zł za godzinę...
            Cisza. Mąż chowa twarz w dłoniach. Nagle lekarz wybucha serdecznym
            śmiechem, klepie męża po ramieniu:

            - Żartowałem! Nie żyje ...

            ***********************

            Kowalski: Proszę wybaczyć panie kierowniku, ale w tym miesiącu nie dostałem premii...
            Kierownik: Wybaczam panu.
            Octavia 1,9 AHF L&K '02

            Uczyć się - Lenin; Lenić się - uczeń

            Komentarz


            • :diabelski_usmiech
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • pycho, jestes bez serca.
                PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

                Komentarz


                • pycho,
                  Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                  Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                  Komentarz




                  • Pozdrawiam. :lol:
                    Mobil.Ford Bus:SUPER STAR 3900 +KPO 531+KLS 120 +Performer5000
                    Skoda Octavia:SUPER CHEETAH + KPO 452 + PERFORMER 5000
                    [scroll:eeb0154ae9][/scroll:eeb0154ae9]

                    Komentarz




                    • moze bylo ??

                      Komentarz


                      • Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła
                        mała zielona żabka i mówi ludzkim głosem:
                        - Czym się tak martwisz ?
                        - A, bo życie jest do dupy. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce,
                        kasy brak... Ogólnie lipa.
                        - Nie martw się. Idź do domu a wszystko będzie OK.
                        Facet wraca, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy
                        Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach a w skrzynce na listy wyciąg z
                        konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie,
                        postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do
                        lasu . W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:
                        - Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce ?
                        - Nigdy nie kochałam się z nikim...
                        - Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to możemy zrobić ?
                        - Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam
                        na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13
                        letnią dziewczynkę.
                        - Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to
                        przeszkadzać.
                        - ... i tak to było , Wysoki Sądzie a nie tak, jak gada ta gówniara.

                        Żona do męża w czasie kłótni:
                        - Co ty sobie myślisz, ja też chcę mieć jakieś kieszonkowe! W związku z tym od dzisiaj za seks w pościeli płacisz mi 100 zł, a na dywanie 30 zł.
                        Na to mąż:
                        - A żeby cię babo szlag jasny strzelił... - po czym wyszedł z domu.
                        W celibacie wytrzymał tydzień, po tym czasie przychodzi w milczeniu do żony, kładzie stówkę na stół i patrzy na nią. Żona bez słowa zaczyna się rozbierać i kieruje się w stronę pościeli. Mąż widząc to odpowiada szybko:
                        - Nie, nie, nie, kochana, nie myśl sobie... trzy razy na dywanie i dycha z powrotem!
                        pozdrowienia

                        Komentarz


                        • pskosz,
                          1.
                          2. na JM
                          Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                          Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                          Komentarz


                          • Prawnicy nigdy nie powinni zadawać pytań babciom z Mississippi, jeśli naprawdę nie są gotowi na odpowiedź.

                            Podczas procesu, w małym miasteczku na południu stanu, pełnomocnik prokuratora wezwał swojego pierwszego świadka - starszą kobietę.

                            Zbliżył się do niej i zapytał: "Pani Jones, czy pani mnie zna ?".Kobieta odpowiedziała: "Tak, znam pana, panie Williams. Znam pana odkąd pan był małym chłopcem i szczerze, był pan dla mnie wielkim rozczarowaniem. Pan kłamie, zdradza żonę, manipuluje ludźmi i obgaduje ich za ich plecami. Myśli pan, że jest wielkim paniczem, jednak nie potrafi sobie zdać sprawy z tego, że nigdy nie będzie nikim więcej, niż marnym gryzipiórkiem. Tak, znam Pana."

                            Prawnik był zamurowany. Nie wiedząc co więcej począć, wskazał na drugą stronę sali, pytając: "Pani Jones, czy zna pani pełnomocnika obrony?"

                            Kobieta znów rozpoczęła tyradę: "Tak, również znam pana Bradleya odkąd był młodzieńcem. Jest leniwym bigotem z problemem alkoholowym. Nie potrafi zbudować normalnego związku z kimkolwiek a jego kancelaria prawna jest jedną z najgorszych w całym stanie. Nie wspominając już o tym, że zdradzał swoją żonę z trzema różnymi kobietami. Jedną z nich była pana żona. Tak, znam go."

                            Pełnomocnik obrony zamarł.
                            Sędzia poprosił obu pełnomocników do swej ławy i, stonowanym, cichym głosem, powiedział:

                            "Jeśli którykolwiek z was idiotów spyta ją czy mnie zna, wyślę was obu na krzesło elektryczne."

                            [ Dodano: Czw 08 Paź, 09 09:15 ]
                            Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
                            - Jak tam Twój wczorajszy sex? -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
                            - No u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!
                            W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
                            - Jak tam Twój wczorajszy sex?
                            - No zajebiście! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
                            - U mnie? Kurwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne było i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem zapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy kurwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak się wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem

                            [ Dodano: Czw 08 Paź, 09 09:16 ]
                            Żona do męża w czasie kłótni:
                            - Co ty sobie myślisz, ja też chcę mieć jakieś kieszonkowe! W związku z tym
                            od dzisiaj za seks w pościeli płacisz mi 100 zł, a na dywanie 30 zł.
                            Na to mąż:
                            - A żeby cię babo szlag jasny strzelił... - po czym wyszedł z domu.
                            W celibacie wytrzymał tydzień, po tym czasie przychodzi w milczeniu do żony,
                            kładzie stówkę na stół i patrzy na nią. Żona bez słowa zaczyna się rozbierać
                            i kieruje się w stronę pościeli. Mąż widząc to odpowiada szybko:
                            - Nie, nie, nie, kochana, nie myśl sobie... trzy razy na dywanie i dycha z
                            powrotem!

                            Komentarz


                            • Przyjaźń między kobietami:

                              Pewnego dnia kobieta nie wróciła na noc do domu. Następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki. Mąż zadzwonił do dziesięciu jej najlepszych przyjaciółek. Żadna nie potwierdziła wersji żony.

                              Przyjaźń między mężczyznami:

                              Pewnego dnia mąż nie wrócił do domu na noc. Następnego dnia powiedział żonie, że spał u kolegi. Żona zadzwoniła do dziesięciu jego najlepszych przyjaciół. Ośmiu potwiedziło, że spał, a dwóch, że jeszcze jest...
                              Była O1 która uratowała życie Silnik 2.0 APK - BRC Sequent 24
                              Była O1 Kombi 1.9 TDI AHF
                              President Johny II ASC + President
                              Jest Mondeo MK4 1.8 TDCI powered by HEKO

                              Komentarz


                              • Znalazł się jeden mężczyzna, któremu udało się zrozumieć kobietę. Niestety
                                umarł ze śmiechu zanim zdążył przekazać tę wiedzę innym.

                                Ze wszystkich dragów najbardziej kopie miłość. Po nim przeciętnie jesteś 7 lat
                                na haju, a przez następnych 15 masz doła. Odwyk kosztuje połowę majątku i
                                wymaga zgody sędziego.

                                Do pewnego kapitana statku, będącego już prawie na emeryturze, dorwała się
                                pewna dziennikarka. Przeprowadzając z nim wywiad zadała pytanie:
                                - Kiedy pan przeżył największą burzę?
                                Kapitan zamilkł, ale widać po oczach, że rozpamiętuje swoje życie wilka
                                morskiego. W końcu rzecze:
                                - To było zaraz po ślubie. Jak splunąłem w domu na dywan.

                                Czytajcie najnowszy numer "Cosmopolitan" - a w nim:
                                - jak poprawić humor szefowi,
                                - jak dumnie kroczyć ścieżką awansu,
                                - jak być najlepszą pracownicą, niewiele robiąc,

                                oraz pozostałe sekrety oralnego seksu...

                                o to są mieszane uczucia?
                                - Gdy teściowa spada w przepaść twoim samochodem.

                                Komentarz


                                • Tomaszek, :haha:
                                  RENT COMPLEX

                                  DACAR.team

                                  Komentarz


                                  • Demotywatory.pl :diabelski_usmiech

                                    Komentarz


                                    • umarłem tylu zaje$$! kawałów na raz nie czytałem :szeroki_usmiech

                                      Komentarz


                                      • Demotywatory.pl
                                        Płaska 17 – Demotywatory.pl

                                        Komentarz


                                        • a mnie rozwaliło to :
                                          Załączone pliki
                                          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                          Komentarz


                                          • Link
                                            Audi A4 1.8TFSI

                                            Komentarz


                                            • Link

                                              Komentarz


                                              • Ta Octavia co wyprzedziła tego gościa to chyba RS, bo moja aż tyle nie idzie.
                                                12-2000r. 1.9 TDI 110KM ASV SOLUTION
                                                FOTKI - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24820

                                                Komentarz


                                                • Arek, mistrzostwo... :szeroki_usmiech
                                                  Skoda Octavia I kombi, Laurin&Klement, 1.9TDi ASZ, 150KM. To już niestety przeszłość. Wygląda na to, że poszła w dobre ręce.

                                                  Komentarz


                                                  • może nie śmieszne ale ciekawe:

                                                    Ken Block po raz setny :szeroki_usmiech

                                                    Ken Block i Subaru w Top Gear

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X