Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana wtryskiwaczy MED na Barracuda

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez krzys301 Zobacz wpis
    potrzebuję kontaktu do warsztatu ( okolice Elbląga , Gdańska , a może i dalej ) , który zmieniłby med na barakuda( z tego co czytałem to chyba najtrafniejsze ) , w Octavii I 1.6 BFQ Landi Renzo
    Sam dasz radę zrobić mechanikę, strojenie można zrobić zdalnie.

Mechanika to ok 300 pln, strojenie to ok 50-60 km.

Ja sam robiłem. Wtryskiwacze nasze polskie AC-W02, kawałek węża, tester szczelności, wtyczki do przerobienia lub przejściówki z BOSCH na SUPERSEAL oczywiście wszystko sprawdzone testerem szczelności. Czas ok 1,5 godziny w zimie w ciemnym garażu
    Strojenie z Sympatycznym Kolegą z Forum LPG zdalnie - ja z komputerem w aucie a on w domu przed kompem.
    Ostatnio edytowany przez Przemek_i; [ARG:4 UNDEFINED].

...Moje Cappuccino MPi...

jest FABIA 2FL 1.2 12V+ LPG
    właśnie sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

Komentarz

• Witam wszystkich.
      Potrzebuję kontaktu do warsztatu w Lublinie i okolicach który podejmie się zmiany wtryskiwaczy MED na Barracuda wraz ze strojeniem w Skodzie Octavii 2 Tour 1.6 BSE MPI 102KM Landi Renzo (instalacja dokładana przez ASO)
      Z polecanych warsztatów na forum większość wpisów dotyczy warsztatu Pana Rogowskiego który w instalacjach ze sterownikami Landi Renzo nie działa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej1706 Zobacz wpis
        Potrzebuję kontaktu do warsztatu w Lublinie i okolicach który podejmie się zmiany wtryskiwaczy MED na Barracuda wraz ze strojeniem w Skodzie Octavii 2 Tour 1.6 BSE MPI 102KM Landi Renzo (instalacja dokładana przez ASO)
        Z polecanych warsztatów na forum większość wpisów dotyczy warsztatu Pana Rogowskiego który w instalacjach ze sterownikami Landi Renzo nie działa.
        Nie możliwe że nie działa, sam dzwoniłem i pytałem czy przekłada i powiedzieli że tak.

Komentarz

• Przepraszam, źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że Pan Rogowski nie podejmuje się robót naprawczych w samochodach ze sterownikami Landi Renzo tak mi przynajmniej powiedział w ubiegłym tygodniu i potwierdził w rozmowie telefonicznej wczoraj. Z tego co doczytałem w tym wątku i na forum lpg najbliżej robią tą przekładkę w Warszawie. Jeśli ktoś robi bliżej to proszę dać znać, chętnie skorzystam.

Komentarz

• A sam sie boisz?

Nie jest to takie straszne. Ja robiłem sam.

Komentarz

• Potwierdzam słowa przedmówcy, ja co prawda nie robiłem tego sam ale byłem przy robocie, którą robił znajomy i lot w kosmos to to nie jest

Komentarz

• Zrób sam, zapisz się na forum omegasreader.pl i właściciel cubik2k CI pomoże przy strojeniu jego autorskim programem. A jak poczytasz instrukcję to sam wystroisz tylko trzeba zmienić dane prądowe w pliku konfiguracyjnym w centralce LR.

Komentarz

• Witam, ogrzeję kotleta i zapytam może czy w krakowie i najbliższych okolicach robił ktoś u jakiegoś speca wymianę Medów na Stagowe AC W02/03 do sterownika Omegas? Niestety nie mam ani interfejsów ani do czynienia z gazem dla tego wydaje mi się że najlepiej by było aby ktoś to ogarnął łącznie z wsadem do kompa aby dostosować opory wtryskiwaczy itp. Będę też poszukiwał na forum lgp ale może ktoś już miał w moich okolicach ten temat ogarnięty. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez MatKrk Zobacz wpis
                    Będę też poszukiwał na forum lgp ale może ktoś już miał w moich okolicach ten temat ogarnięty.
                    Napisz posta na forum lpg w wątku o wymianie medów i Koledzy z forum CI się zgłoszą i pomogą.

Komentarz

• panowie wrzuciłby ktoś pliki po zmianie dla wtryskiwaczy barracuda i acw02
                      stare linki wygasły. Z góry dziękuję

Komentarz

• na LPG forum są w wątku

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X