Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty od Skody... :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezenty od Skody... :-)

    PAOLO ESCO :hammer :hammer :hammer :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
    mario

  • #2
    Prezenty od Skody... :-)

    Ahoj :-)

    Skoda przyslala mi w tym roku juz dwa razy kupony ze znizka na zakup samochodu - albo przedluzona gwarancja o kolejne dwa lata, albo dodatkowy upust, albo za darmo alufelgi do Superba - milo.

    Nie wiem - moze im sie cos pomylilo... ale dzis mi przyslali ksiazke :-) Polska na weekend z wyd. Pascal z O3 kombi na okladce.

    To sie nazywa dbalosc o klienta... a wlasciwie w moim przypadku exklienta jak na razie :-)
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      mi to k...a nikt nic nie przyśle :evil:

      Komentarz


      • #4
        Może ktoś z 'góry" czyta OCP, widzi że się udzielasz, o Skodzie piszesz dobrze to Cię giftami chcą urobić jeszcze bardziej :P No i żebyś się w końcu na tego Superba zdecydował :szeroki_usmiech Chociaż teraz OIII tak urosła, że też się wydaje dla Ciebie dobrą opcją

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez marlej108
          Skoda przyslala mi w tym roku juz dwa razy kupony ze znizka na zakup samochodu
          też dostaję co chwila kupony, ba nawet dostaję kupony zniżkowe za poprzedniego właściciela mieszkania - też miał Skode - i się nie chwalę :P
          tylko to strasznie śliski papier :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mrfazi
            tylko to strasznie śliski papier
            i ciężko go wykorzystać
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              .... choć nie powiem, plakat nowego skodolota zachowałem, wisi w piwnicy

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez mrfazi
                .... choć nie powiem, plakat nowego skodolota zachowałem, wisi w piwnicy
                a tak - plakat O3 tez przyslali razem z kuponem - zapomnialem :-)
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez piotrek_os
                  i ciężko go wykorzystać
                  w kominku też ciężko się nim rozpala :diabelski_usmiech
                  też już 2 takie dostałem

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez słoń
                    mi to k...a nikt nic nie przyśle :evil:
                    zamów nową edycje kaledarza OCP to przyślą :wink:
                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja G*o dostałem bo nie wyraziłem zgody pewnie, a kupon by się przydał

                      Komentarz


                      • #12
                        A ja zgodę wyrażałem, i to nie raz, a i tak c..ja przychodzi

                        Komentarz


                        • #13
                          sluchajcie jak to jest z tymi kuponami? Kupuje teraz fabie dla lubej i przydalby sie jakis kupon. Macie cos? Ja dostawalem tylko na rapida i octavie. Te kupony sa przypisane do osoby czy moze go wykorzystac ktos inny w tym przypadku moja luba ?
                          Zostały mi czesci, po szkodniku:
                          VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                          Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                          Komentarz


                          • #14
                            heretyk, Kupon przypisany jest do osoby.
                            OIII 1.2 TSI 105 KM

                            Komentarz


                            • #15
                              Przed moja obecna O1 Tour kupiona jako trzylatek , kupiłem z rodzicami dwie nowe Fabie II teraz na adres przychodzą dwie przesyłki z reklamami ze SKODY , dostaje tez maile ...nawet raz były jaja bo wypełniłem ankietę w której mozna było wygrac O3 na weekend i po jakims czasie matka dostała telefon ze Skody ze wygrała tą O3 na ten weekend ...wszyscy sie w domu napalili i potem dostalismy telefon ze to pomyłka :lol: ...parodia...
                              Skoda Octavia I Tour 1.6 Twin Power

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69409

                              Komentarz


                              • #16
                                a ktos dostal ksiazke "Polska na Weekend"?
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  ja dostałem w prezencie O3 HB w skali 1:50 szła chyba 3 m-c i przyszła w rozwalanym plastiku bo poczta się z nią nie obchodziła spokojnie siedzi na szafie
                                  Foty ze Spotu http://forum.octaviaclub.pl/album_cat.php?cat_id=33

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    matrix_pl, farciarz :P , też bym chciał dostać O3 :wink:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      matrix_pl, chyba chcą Cię skusić na wymiane auta mnie przysłali narazie breloczek do nowego auta


                                      Mariusz
                                      Spoty Tarnowskie

                                      Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ja też breloczek tylko, widocznie jak już się kupi to nie warto takiemu dawać prezentu już.

                                        Jakiś czas po zamówieniu dostałem też list oraz telefon namawiający do zakupu przedłużonej gwarancji.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ja dostałem breloczek, 2 pendrive 4Gb oraz szampana

                                          List też przyszedł....
                                          Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Ja też tylko breloczek.
                                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                            ​​​
                                            Grzegorz

                                            Moja Ambitna Czarnula

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              skoro takie zainteresowanie moją O3 to mała sesyjka
                                              Załączone pliki
                                              Foty ze Spotu http://forum.octaviaclub.pl/album_cat.php?cat_id=33

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez marlej108
                                                To sie nazywa dbalosc o klienta...
                                                Ta! Wpychają gówniane breloczki, a jak chcesz na gwarancji aby Ci sprężyny wymienili to mają klienta w dupie...

                                                Ja też dostałem znizki na zakup nowej Skody, Przewodnik Pascal'a i breloczek, skrobaczkę do szyb i qrwa zaproszenie na warsztaty na temat ergonomicznego rozmieszczania bagażu w samochodzie... :haha: myślałem że jebnę na łupież jak mi to gość przez telefon mówił! Warsztaty, wykład na temat przewożenia walizek, nie no qrwa nie mogę...
                                                Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                                http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                                Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Mój model OIII też przyszedł w pękniętym pudełku, skoda słabo pakuje paczki
                                                  Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X