Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dawcio
    odpowiedział(a)
    mentos2504 dobre
    a jest takie wejście w radyjkach od chinoli z tyłu bo nie pamiętam?
    Nie widzę u mnie...
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez dawcio; 39500.

    Zostaw komentarz:


  • mentos2504
    odpowiedział(a)
    Znalazłem taki kabelek na Ali. Tak myślę, że po przerobieniu wtyczki można go podłączyć do wyjścia usb w naszych radiach. Ja w moim radiu kabel z wyjściem usb przeciągłem pod nogi pasażera i żeby coś wpiąć muszę się trochę nagimnastykować.Page Not Found - Aliexpress.com

    Zostaw komentarz:


  • bogdans1
    odpowiedział(a)
    Ja miałem opcję automatycznego nagrywania w radiu z Androidem w wersji 4.4. W wersji 5.1 niestety aplikacja trochę się zmieniła i tej opcji nie ma

    Zostaw komentarz:


  • rezon
    odpowiedział(a)
    ja mam oddzielną kamerę z nagrywaniem i nie podpinałem do navi

    Zostaw komentarz:


  • mentos2504
    odpowiedział(a)
    U mnie w opcjach można ustawić automatyczne załączanie nagrywania. A z tego co widzę wszystkie te radia mają podobne aplikacje.

    Zostaw komentarz:


  • bogdans1
    odpowiedział(a)
    Macie może jakąś aplikację do nagrywania (przednia kamera), która w chińczyku startowałaby razem z uruchomieniem radia? Domyślnie zainstalowana wymaga włączenia za każdym razem

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    U mnie tez sie nie dalo, z tego co doczytywalem to raczej nie bedzie takiej opcji.

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Pany kombajn od skośnookiego,po podpięciu VCDS-a u Was też nie da się wejść w zakładkę radio?

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pawelci Zobacz wpis
    ja u siebie nie miałem żadnego problemu ze stronami otwartych drzwi
    ja też nie musiałem,ale zachciało mi się zmienić

    Zostaw komentarz:


  • pawelci
    odpowiedział(a)
    dawcio ja u siebie nie miałem żadnego problemu ze stronami otwartych drzwi, zmieniłem tylko logo i kolor wyświetlacza. W factory reset jest opcja na wybranie 'adaptera' komputera samochodu. U mnie PDC i tylna kamerka działają bez problemu. Nic nie musiałem zmieniać w radiu prócz logo i koloru.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    rezon dzięki,ale jakoś to ogarnąłem...nadmienię że po podpięciu nowego radia działało ok,ale zacząłem mieszać w ustawieniach i udało się to ogarnąć(tylko proszę nie pytajcie jak.... )
    Da się nawet podmienić działanie głośności z strojeniem fal.
    A więc mam ustawione i jest ok

    Zostaw komentarz:


  • rezon
    odpowiedział(a)
    teoretycznie możesz wybrać w ustawieniach profil samochodu - czyli różne modele z grupy VW i wtedy te drzwi się zmieniają. Ale mnie nie udało się trafić na ten właściwy model i odpuściłem sobie. Obecnie działają po przekątnej. Udało się np. ustawić aby sygnalizował otwarcie przednich - tyle, że prawych zamiast lewych i... dałem sobie spokój. ustawienia klimy wyświetla prawidłowo, a co najważniejsze obraz z kamery i wskazania czujników też są OK

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    dla znawców temamtów radia od braci czang...wyświetlanie na ekranie otwartych drzwi działa na odwrót tzn mam otwarte prawe drzwi a wyświetla lewe-czy to tak ma być czy coś skopane w ustawieniach jeśli tak poproszę o rady jak to zmienić?
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • DarekF
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez DarekF Zobacz wpis
    Link



    Ogarniał to ktoś do chinola?



    Pytanie

    moje radio ma wyjście na DVR - 5 pinów - płaska wtyczka - w tym trzy odpowiedzialne za zasilanie - czarny, żółty i czerwony - czyli tak jak ta kamerka.

    Dwa z wtyczki to zielony i niebieski - czy w wtyczce z chinchem z kamery też są dwa kabelki?

    Nie chciałbym eksperymentować i odcinać niepotrzebnie.

    Wtyczki mogę odpowiednio poprzerabiać - np. na ten zielony i niebeski założyć chincha żeńskiego, tylko który gdzie?



    KTOŚ COŚ ?

    sugestie mile widziane
    Kamerka ogarnięta zasilanie bez problemów, a obraz na dwa razy, ale działa - tak z doświadczenia dodam, że nagrywa dużo lepiej niż dwa poprzednie rejestratory.
    Minusem jest brak polskiego menu (do ogarnięcia), tyle, że nie wiem jak odtworzyć nagrany obraz bezpośrednio z kamery - wyjęcie karty i zainstalowanie i odtworzenie w radyjku to na razie metoda!

    Zostaw komentarz:


  • pawelci
    odpowiedział(a)
    Logo i kolor można zmienić w factory reset, hasło może być 123456. U mnie jest jeszcze możliwość zmiany częstotliwość stacji radiowych USA/EU/Chiny.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
    Jak logo zmieniłeś?
    w ukrytym meny jest.W ustawieniach na samym dole wchodzisz przez hasło 123456

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Jak logo zmieniłeś?

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
    Jak zmieniłeś logo? Czy chodzi o logo przy startującym radio?
    tak to przy starcie antka na skodowskie+kolor podświetlenia zielony

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
    więc mam i ja!
    Na pierwszy dzień super sprawa
    Page Not Found - Aliexpress.com
    zmienione już logo oraz kolor podświetlania.
    Dużo problemu z upchaniem kabli,seperator działa,ale muszę przyznać że radio słabiej łapie fale ale działa,
    Jakoś dzwięku...ja jestem zadowolony

    Jak zmieniłeś logo? Czy chodzi o logo przy startującym radio?
    W Adnroid 5,1 wiem trzeba zmienić ale w 6.0 nie mogę odszukać ustawień stawień fabrycznych

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    [QUOTE
    zmienione już logo oraz kolor podświetlania.

    [/QUOTE]

    Jak zmieniłeś logo? Czy chodzi o logo przy startującym radio?
    W Adnroid 5,1 wiem trzeba zmienić ale w 6.0 nie mogę odszukać ustawień stawień fabrycznych


    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    kurcze wyłączyłem sobie gdzieś w ustawieniach o otwartych drzwiach i teraz nie wiem gdzie to włączyć....?

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy mikrofon łapie lepiej (niby jest bliżej głowy, ust ), uwazam ze to miejsce w roku szuby jest wygodniejsze. nie uderzy sie przypadkowo nisko zamontowanego mikrofonu.
    Planuję jeszcze montaż kamerki w klamce klapy

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
    Czy nie brałeś pod uwagę innego miejsca montażu mikrofonu
    brałem ale najpierw się muszę pobawić a potem się pomyśli.A czy w innym miejscu
    Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
    w rogu szybu przy słupku?
    wyłapuje lepiej?
    Jedynie szkoda żeby coś zrobić musi być przekręcony kluczyk

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Czy nie brałeś pod uwagę innego miejsca montażu mikrofonu, np: w rogu szybu przy słupku?

    Mam takie samo radio od tego sprzedawcy. Jestem zadowolony

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    więc mam i ja!
    Na pierwszy dzień super sprawa
    Page Not Found - Aliexpress.com
    zmienione już logo oraz kolor podświetlania.
    Dużo problemu z upchaniem kabli,seperator działa,ale muszę przyznać że radio słabiej łapie fale ale działa,
    Jakoś dzwięku...ja jestem zadowolony
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X