Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki moduł bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Licznik w sensie ze maxi dot? To oznaczenie Q. Rozmów mi nie tnie. Ani na motoroli na androidzie bez rsap, bo moja moto g nie ma rsapa, ani na lg l9 (android) żony - tu za to rsap hula i śmiga, aż miło.

    Wszystko ogólnie działa, na wsi wiadomo, że czasem szatkuje jak jest słaby zasięg, ale nigdy mi nie zrzuciło połączenia, chyba, że całkiem zasięg padł.
    Moje 1.6 MPI BSE

    Komentarz


    • Tak o tą literę mi chodziło. Sam instalowałeś bluetooth'a czy ktoś ci to instalował. Chodzi mi o podłączenie zasilania V+ i przewodów od CAN'a bluetooth'a do quadlock'a zarabiałeś wtyczki od nowa czy wbijałeś się do istniejących przewodów?

      Komentarz


      • Ja poszedłem na łatwiznę, kupiłem wiązkę z przejściówką plug and play, także kostkę do radia podpiąłem pod wiązkę i wiązkę od radia i to było tyle. Nie miałem wiązki do lutowania.
        Moje 1.6 MPI BSE

        Komentarz


        • Też się zastanawiałem nad przejściówką ale trafił mi się oryginalny kabelek, który kupiłem razem z kablami antenowymi od gsm i gps pod triflexa i mikrofonem wyszło w cenie kabelka plug and play. Natomiast na tą chwilę prowizorycznie podłączyłem się do quadlock'a i chyba złączę odpowiednie kabelki razem i od nowa zarobię wtyczki aby nie trzeba było się martwić, że coś się popsuje.

          Komentarz


          • Ja sam bym się pewnie w elektrykę nie wpiął, dlatego najłatwiej było załatwić to przejściówką. Modułu nie wkładałem pod fotel tylko wepchnąłem go za panel od klimatronica, a kostkę od przejściówki umieściliśmy w wolnym miejscu obok zegarów, bo mi przy montażu pomagał mackowski. Kodowanie później ogarnąłem sobie, żeby nie sypało błędami.
            Moje 1.6 MPI BSE

            Komentarz


            • Hej!
              Wczoraj odkryłem że mam wszystko do BT (wszystko się sparowało w czasie dzwonienia słychać w głośnikkach zaimportowała się ks tel itp) oprócz mikrofonu w podsufitce - (sprawdzone przez VCDSa (open circuit i potem wizualnie). Oczywiści wiązka z wtyczką jest i czeka na micro...
              Pytanie: gdzie i za ile można kupić - może ktoś poda nr katalogowy mikrofoniku - zxakładam że nie ma chyba róznych mikrofonów?
              Pacjentka to: OII FL Elegance produkcja: 11.2008
              dzięx!
              Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

              Komentarz


              • Link

                powinien grać
                Moje 1.6 MPI BSE

                Komentarz


                • naver, ale express - dzięx! - mam nadzieję, że że moja wtyczka spasuje z tym gniazdem od mikro...
                  w wolnej chwili pstryknę fotkę mojej wtyczki i porównam.
                  Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                  Komentarz


                  • Link
                    tu jest caly zestaw i mikrofon z innym numerem 3B0 035 711B, ale wydaje mi sie, ze oba spasuja i tak
                    Moje 1.6 MPI BSE

                    Komentarz


                    • właśnie też znalazłem sam micro 3B0035711B:
                      Link
                      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                      Komentarz


                      • Bedzie gralo :wink:
                        Moje 1.6 MPI BSE

                        Komentarz


                        • naver, Oki Wielkie Dzięki!!!
                          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                          Komentarz


                          • Przegladam teraz aukcje to wiekszosc zestawow jest oferowana z mikro z koncowka B, wiec kup ten. Ale nie wydaje mi sie, zeby ten z A czyms sie wiele roznil, pewnie tez by dzialal.

                            Ja niestety nie pamietam jaki mialem wlozony do siebie - mialem go od razu z wiazka, ktora kupilem na aliexpress, modul kupilem u nas na allegro, a antene w carsystems (maja tez nowice mikrofony tu link do mikro ) - calosc zamontowana za klimatronikiem, a nie pod fotelem, bo nie kupilem "wypelnienia" na modul.
                            Moje 1.6 MPI BSE

                            Komentarz


                            • Czy dziala komus jakis modul z telefonem dual sim?

                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Tak, z takim 3C8 035 730 A, działa jak zawyły zestaw słuchawkowy. na Columbusie wyświetla książkę telefoniczną i rejestr połączeń, z radia realizuje połączenia z pierwszej karty sim.

                                Komentarz


                                • Witam, panowie kupiłem zestaw wypruty z VW Sharan z 2011r. z modułem 3C80350730B. Chciałbym go wsadzić do O2fl z 2009r. Pytanie:
                                  -czy te przyciski które są w lampce podsufitki a co za tym idzie wiązkę do nich mogę usunąć?
                                  -czy antena musi być, czy może chodzić na samym kablu, czy dokupić wewnętrzną lub jak któryś z kolegów mogę podpiąć pod triflexa (końcówkę GSM)????
                                  Dzięki za pomoc.
                                  Załączone pliki
                                  Kubala
                                  ------------------------------------
                                  było 139 KM i 310 Nm
                                  jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

                                  Komentarz


                                  • Witam, wrzucilem do swojej o2 przed fl columbusa mam moduł bluetooth 5P086233 nie łączy mi się z columbusem. Ogólnie połączenia ida po glosnikach ale chciał bym na columbusie widzieć książkę i moc wykonać połączenie klikając w navi. Czy będzie taka opcja jedli wymienię moduł na inny?

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X