Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki moduł bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez kosinskp
    Osobiście mogę polecić moduły:
    - 3C8-035-730-D
    - 5N0-035-730-D
    tylko dla O2FL
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • a więc..
      dostałem właśnie nowy moduł od sprzedawcy z allegro ,podłączyłem i śmiga aż miło , podobno maja na nim chodzić również najnowsze telefony z androidem 5,0 i wyżej . coś wspomniał mi że chodzi na nim apple 6 czy ajfon 6 .
      numer modułu 7P6 035 730 M .
      poza tym pozwolę sobie bardzo pochwalić sprzedawce , firma TEST MOBILE, p. Paweł , mimo że to ja kupiłem , z mojej winy , na początku zły moduł bez żadnych problemów mi go wymieniono , doradzano itd. naprawdę z pełnym zaangażowaniem co się coraz rzadziej spotyka..
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz


      • też u nich kupowałem swój 3C8 035 730 i zamiast C dostałem full wypas D w tej samej cenie!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ducker
          Właśnie skombinowałem na testy moduł bluetooth 1K8 035 730D i podłączyłem go u siebie.
          Zakodowałem go: 412120 i adaptacjach ustawiłem widoczność bluetooth.
          Czy coś jeszcze trzeba robić ? Bo niestety nie pojawił mi się na MaxiDocie i RNSie.
          no to słabo bo powinien być widoczny, czy poprawnie masz zakodowane czy nie
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • Kodowanie ustawiłem mu takie jak podałem. BT jest widoczny i da się z nim sparować. Rozmowa idzie przez głośniki i to byłoby na tyle. Zero info na MaxiDocie i RNSie.
            ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

            JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
            JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

            OCP Poznań -> Mapa Spotów

            Komentarz


            • ducker, tak działają moduły standard w trybie HFP
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • ducker, miałem Ci odpisywać ale napisze tutaj.
                ten mój moduł nie pokazuje sie na maxidocie jakby co. za to obsługuje również rsap więc podłączałem sobie pod niego obydwa telefony :szeroki_usmiech .
                na dziesięć prób za każdym razem łączy sie z samsungiem , może dlatego że jego jako pierwszy zainstalowałem/sparowałem z zestawem.
                nie odbiera tez sms co akurat jest dla mnie wygodne , nie pisze ich tylko odbieram jakieś reklamy a najgorzej jest jak sie granicę przekracza.to tle chyba , jakby co to pytajcie..

                [ Dodano: Pią 27 Lut, 15 13:49 ]
                nie wiem tylko dlaczego mam w telefonie kaska szkocja a na rns w książce szkojca Kaśka.. :? to sie tyczy samsunga smarona.
                książki ze starej nokii jeszcze nie sprawdzałem bo klient przyjechał..
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • Zamieszczone przez krzynol
                  ducker, tak działają moduły standard w trybie HFP
                  5P0862335D też jest standardem i jest info na MaxiDocie i RNSie.

                  Czyli wychodzi na to, że pełną zgodność zachowuje 5P0 ... D i 1Z0 ... B (mówiąc o modułach z HFP i przy gratach w przed FL).
                  ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                  JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                  JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                  OCP Poznań -> Mapa Spotów

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ducker
                    Czyli wychodzi na to, że pełną zgodność zachowuje 5P0 ... D
                    CZYLI ZE JAKBYM MIAL TAKI MODUŁ TO WTEDY BY ByŁY I SMS na maxidocie ?
                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                    GVI 1.4TSI
                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez leszekmw
                      Zamieszczone przez ducker
                      Czyli wychodzi na to, że pełną zgodność zachowuje 5P0 ... D
                      CZYLI ZE JAKBYM MIAL TAKI MODUŁ TO WTEDY BY ByŁY I SMS na maxidocie ?
                      Książka i rejestr połączeń oraz info o dzwoniącym na MaxiDocie. SMSy tylko moduły Premium.
                      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                      OCP Poznań -> Mapa Spotów

                      Komentarz


                      • 5P0862335D ma drobny problem - przynajmniej u mnie. Nie da się zadzwonić ani odebrać połączenia z poziomu maxi. Na wyświetlaczu widać połączenie, ale brak reakcji na przycisk akceptacji w prawej wajszce. Nie da się wejść w książkę tel, rejestr połączeń, itp... Nie ma problemu za to z obsługą z poziomu RNSa
                        Aktualne zużycie paliwa

                        Komentarz


                        • mój moduł jest na giełdzie do kupienia . nie wiem tylko do czego on podchodzi ..,czy do aut po lifcie bedzie ok ?
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez majonezz
                            5P0862335D ma drobny problem - przynajmniej u mnie. Nie da się zadzwonić ani odebrać połączenia z poziomu maxi. Na wyświetlaczu widać połączenie, ale brak reakcji na przycisk akceptacji w prawej wajszce. Nie da się wejść w książkę tel, rejestr połączeń, itp... Nie ma problemu za to z obsługą z poziomu RNSa
                            Menu na MaxiDocie obsługiwane jest z poziomu kierownicy. Słuchawką od odbierania wchodzisz do menu lub wybierasz pozycję w książce. Kołyskowym w górę (na prawej manetce) przytrzymanym dłużej wychodzisz do głównego menu. Wynika to z tego faktu, że w VW masz na kierownicy przycisk opisany jako OK i tylko jedna słuchawkę do obsługi połączeń. W 100% działa 1Z0.... B
                            ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                            JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                            JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                            OCP Poznań -> Mapa Spotów

                            Komentarz


                            • mam od dzisiaj karę TANDEM w timobajlu , jakby ktoś chciał wiedzieć jak to naprawdę działa to zapraszam.
                              pisze "naprawdę" ponieważ w timobajlu gówno wiedzą.
                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                              GVI 1.4TSI
                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                              Komentarz


                              • Leszek udało się wszystko ogarnąć ?
                                ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                Komentarz


                                • Witam mam radio swing plus maxi-dot ale niestety kierownice bez multifunkcji jaki moduł będzie dla mnie odpowiedni ?
                                  OCTA

                                  Komentarz


                                  • kerajnt, może być taki 3C8035730, najtańszy i ubogi zarazem
                                    Link
                                    lub coś lepszego 3C8035730D
                                    Link
                                    do tego STYROPIAN BLUETOOTH
                                    Link

                                    w między czasie poczytaj ten wątek, jest w nim sporo konkretnych informacji, oraz
                                    Telephone Retrofitting - Ross-Tech Wiki

                                    Komentarz


                                    • leszekmw, Po co Ci to ?? Pytam serio, bo wiem jak to dziala i majac normalny telefon z BT to nie ma zadnego uzasadnienia. To oddawanie karty z telefonu w aucie do telefonu w spodniach to tak srednio dzialalo, te kilka lat temu
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez mrfazi
                                        do tego STYROPIAN BLUETOOTH
                                        Link
                                        styropian musi być z Golfa 6 a nie z Passata!
                                        Z Passata nie pasuje do Octavii.
                                        Pozdrawiam
                                        Marcin

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez ducker
                                          Leszek udało się wszystko ogarnąć ?
                                          tak , ale zrobiłem to "ręcznie" :szeroki_usmiech . przy okazji pousuwałem kupę nieaktywnych kontaktów . zajęło to w sumie z 1godz.
                                          ale jeszcze raz dziękuję za pomoc i w dalszym ciągu jestem pełen podziwu dla Twojej wiedzy

                                          Zamieszczone przez kerajnt
                                          Witam mam radio swing plus maxi-dot ale niestety kierownice bez multifunkcji jaki moduł będzie dla mnie odpowiedni ?
                                          ja mam jakiś zestaw do sprzedania , jest na giełdzie , cena do duuużej negocjacji bo jak poleży jeszcze na biurku z 2 tygodnie to go wywalę do śmieci po prostu..

                                          Zamieszczone przez Maicroft
                                          leszekmw, Po co Ci to ?? Pytam serio, bo wiem jak to dziala i majac normalny telefon z BT to nie ma zadnego uzasadnienia. To oddawanie karty z telefonu w aucie do telefonu w spodniach to tak srednio dzialalo, te kilka lat temu
                                          nie wiem jak działało pare lat temu ale teraz jest to naprawdę proste.
                                          a ja nie potrzebuję drugiego telefonu do auta tylko do pracy gdzie smartfon miałby dość ciężko , więc jeden mam do pracy a drugi jak idę na podryw..


                                          właśnie powiedzieli w radiu że Clarksona raczej wypierdzielą .., wzięli przykład z TVNnu :diabelski_usmiech

                                          [ Dodano: Sob 14 Mar, 15 14:21 ]
                                          5N0 035 730 B taki mam moduł
                                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                          GVI 1.4TSI
                                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Enriquez
                                            styropian musi być z Golfa 6 a nie z Passata!
                                            Fakt, zapomniałem

                                            Komentarz


                                            • Witam tu jest ciekawie zrobiony :



                                              ktoś może tak ma ?
                                              OCTA

                                              Komentarz


                                              • kerajnt, jak dla mnie to trochę za bardzo skomplikowane , poza tym na początku filmu widać ze chcąc uruchomić jakąś funkjcę trzeba długo przyciskać przycisk /z lewej strony kierownicy / co nie zawsze jest możliwe podczas jazdy.
                                                osobiście wolał bym ori zestaw bez kombinacji.
                                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                GVI 1.4TSI
                                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                Komentarz


                                                • No możliwe ciekawi mnie jednak jak to zrobił że na liczniku mu się wyświetla wszystko mam zamiar założyć Parrota mki 9100 mma maxi dota i nie obraziłbym się gdyby wyświetlał mi tam komunikaty .

                                                  [ Dodano: Nie 22 Mar, 15 22:08 ]
                                                  Witam , może się to komuś przyda jestem po instalacji zestawu Parrot MKI 9100 w zestawieniu z radiem swing , wszystko działa super radio się wycisza smaczkiem w mojej ocenie jest to że mikrofon z tego zestawu ( choć podwójny ) ładnie pasuje w miejsce oryginalnego w lampce sufitowej więc go nie widać a działa wyśmienicie co do wiązki multimedialnej ( można podłączyć pendriva , ipod itp ) wyprowadziłem go w schowku nad radiem zamknięty ładnie nie widać a działa świetnie plus łatwy dostęp w razie potrzeby wymiany nośnika usb jednym słowem mogę polecić każdemu miałem zamiar wkładać oryginał ale nie mam kierownicy multi i wybrałem taką opcję .
                                                  OCTA

                                                  Komentarz


                                                  • Witam posiadam octavie II combi tour z listopada 2011 szukam modułu Bluetooth by sparować z RCD 510 nie posiadam maxi dota znalazłem coś takiego 5K0 035 730 B dzwoniłem do ASO ALE TAM nie maja wiedzy i nie są w stanie mi pomóc
                                                    Czy posiadacie wiedzę czy ten moduł pasuje a jak nie ten, to jaki moduł można podłączenia do mej wersji

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X