Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BONROAD 2din android + kamera cofania + mikrofon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pager1 a podłączyłeś przez filtr czy na żywca pod wsteczny ?
    ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

    JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
    JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

    OCP Poznań -> Mapa Spotów

    Komentarz


    • U mnie w vehicle nie pokazuje zapięcia pasów cały czas czerwone reszta OK
      Skoda Octavia II FL
      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

      Komentarz


      • Bez filtrów nic takiego nie dostałem z kamerką.

        Komentarz


        • Potrzebuję pomocy w ogarnięciu modemu USB do radia ISUDAR.
          Modem Huawei E3372. Po podłączeniu pod USB modemu na ekranie radia pojawia pełny zasięg oraz logo operatora, w moim przypadku orange.
          Niestety ale odpalając YT lub wyszukiwarkę - brak internetu. Co może być nie tak ?
          Załączone pliki

          Komentarz


          • pager1 nie może być na żywca bo jest tak jak widzisz.
            masz wycieraczkę? Musisz dac na kamerę stały plus A zza radia prąd od przewodu opisanego reverse
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • Tzn, że muszą być jakieś filtry ?

              Komentarz


              • Jak ktoś kupował takie cudo to proszę aby podła aukcję

                Komentarz


                • fanatyk1982 sprawdź w ustawieniach czy masz włączoną transmisję danych i czy masz wprowadzony odpowiedni APN (punkt dostępu) dla Orange.
                  Upewnij się jeszcze czy Twój modem pracuje w trybie NonHiLink - może okazać się konieczne sflashowanie go.
                  ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                  JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                  JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                  OCP Poznań -> Mapa Spotów

                  Komentarz


                  • U mnie nie działa scrool od pogłaśniana z kierownicy.
                    Ale rozmawiałem z ludźmi z bonroad oraz isudar i oboje potwierdzili że z yeti mają problem z kodowaniem i nie wszystko chce działać.
                    MCU nie wgrałem jeszcze nie mam za bardzo czasu na razie na zabawę - nie wiem czy to coś zmieni. trochę mnie wko... wia to że nie mam głośności w kierownicy.


                    Jeszcze muszę ogarnąć modem bo mi zrywa połączanie jak włączę youtube, jak googlemaps mam to jest ok. Dziwne trochę, no ale.
                    Ja z moimi wszcząłem spór za to że mi przysłali dziady niedziałający canbox więc oddali 100$ + modem.

                    fanatyk1982 - Masz bezdotykowca?

                    pager1 - najlepiej puść przez przekaźnik w klapie, sterownie z lampy, stały ja wziąłem z gniazda w bagażniku, do tego dioda i kondensator 200uF i będzie git malina, przy radiu wepnij sie w pomarańczowy między canbox a wtykę do radia.
                    Fajnie działa trajektoria z kierownicy, a się zagapiłem i nie mam żyroskopu u mnie ale nie jest źle bo widać jak mam koła skręcone a jak stoję prosto więc wyszło lepiej
                    Ostatnio edytowany przez sebwiecz; 4195.

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                    Komentarz


                    • Sebwiecz tak bezdotykowe radio

                      Komentarz


                      • pager1 - najlepiej puść przez przekaźnik w klapie, sterownie z lampy, stały ja wziąłem z gniazda w bagażniku, do tego dioda i kondensator 200uF i będzie git malina, przy radiu wepnij sie w pomarańczowy między canbox a wtykę do radia.
                        Fajnie działa trajektoria z kierownicy, a się zagapiłem i nie mam żyroskopu u mnie ale nie jest źle bo widać jak mam koła skręcone a jak stoję prosto więc wyszło lepiej [/QUOTE]

                        A po cholerę tak kombinować jak radio ściąga sygnał wstecznego z CAN-a, z resztą jak masz trajektorię zmienną zależną od położonia kierownicy to masz sygnał właśnie z CAN... ja odpiąłem sygnał z lampy bo właśnie były jaja i dalej działa bezproblemowo...



                        Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
                        CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

                        Komentarz


                        • Ja mam pewną teorię ma temat modemów LTE - kilka już przerobiłem i występowały większe lub mniejsze problemy. Zastanawiam się czy czasem w przypadku modemów LTE nie opieramy się o wydajność prądową portów USB w chińskich radiach. Zauważyłem, że specyfikacja specyfikacją, a niektóre modemy przy niesprzyjających warunkach (np: słaby sygnał + zamknięte w schowku i problemy z odprowadzeniem ciepła) potrafią pobrać grubo ponad 500mA.

                          U siebie zrezygnowałem z LTE i mam sprawdzony 3G - problemy z zanikiem połączeń skończyły się. Oczywiście nie liczę sytuacji, gdzie przejeżdżając przez białą plamę, gdzie nawet telefony gubią zasięg, modem wymaga ponownego połączenia.

                          sebwiecz z tym wpinaniem się w "pomarańczowy" to lepiej uważać wszystko zależy od CAN decodera i chińskiego wykonania. Lepiej zawsze przeanalizować co masz u siebie zrobione z kabelkologią. U mnie np. pomarańczowy z CAN decodera steruje podświetleniem i nie jest to sygnał informujący o wstecznym. Nie mierzyłem wszystkich napięć na wyjściu z CAN decodera, ale u mnie kamerę aktywuje tylko podanie zasilania +12V na kabel opisany jako Reverse In. Samo wbicie wstecznego mimo, że kamera jest aktywowana w ustawieniach nie przełącza na podgląd.
                          Ostatnio edytowany przez ducker; 26064.
                          ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                          JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                          JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                          OCP Poznań -> Mapa Spotów

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                            +12V na kabel opisany jako Reverse In
                            U mnie teraz jest niebieski od wstecznego, był pomarańczowy i zielony w poprzednich.
                            Ale jest opisany jako REVERSE.
                            Zamieszczone przez pager1 Zobacz wpis
                            Jak ktoś kupował takie cudo to proszę aby podła aukcję
                            Albo spróbuj z zamka klapy bagażnika wziąć prąd.

                            U mnie problem z netem nie występuje przy hotspocie z telefonu, jedzie po WiFi aż miło.
                            Mam starego soniacza, który dzierży teraz miejsce w aucie.
                            Jak potrzebuję neta robię WiFi i po problemie.
                            Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                            To z uśpienia masz nie z całkowitego włączenia
                            jakby to uśpienie miało być to domniemam, że pobiera prąd bez przerwy a tak nie jest.
                            Przy odłączonym sprawdzaliśmy prąd w aucie i po podłączeniu się nie zmienił.
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • Ale w wbiciu wstecznego na kablu opisanym jako REVERSE pojawia Ci się 12V ?

                              A co do uśpienia to podobno pobiera ok. 60mA. Pełny - normalny start masz wtedy kiedy pojawiaś "Navigation Multimedia System.... " dopiero potem logo samochodu itd.
                              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                              OCP Poznań -> Mapa Spotów

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                Albo spróbuj z zamka klapy bagażnika wziąć prąd
                                a najlepiej z tylnej wycieraczki najłatwiej się dostać i działa
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                  A co do uśpienia to podobno pobiera ok. 60mA. Pełny - normalny start masz wtedy kiedy pojawiaś "Navigation Multimedia System.... " dopiero potem logo samochodu itd.
                                  w poprzednim radiu się tak pojawiało, najpierw logo, później co to za sprzęt.
                                  Teraz od razu startuje z ostatniej "zapamiętanej" opcji.
                                  Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                  a najlepiej z tylnej wycieraczki
                                  nie wszyscy takową posiadają, wręcz w of hb to rzadkość
                                  Zamieszczone przez ducker Zobacz wpis
                                  Ale w wbiciu wstecznego na kablu opisanym jako REVERSE pojawia Ci się 12V ?
                                  nie sprawdzałem.
                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                  Komentarz


                                  • Chodziło mi op podpięcie się w przewód z opisem rev, tam po wbiciu jest podawane napięcie aktywującą kamerę ale to jest oo stronie radia.
                                    A po stronie kamerki trzeba się w coś wpiąć, wiec moim zdaniem jako że jestem zawodowo robotykiem jest stworzenie osobnego odseparowanego zasilania z filtrem,
                                    dlatego tak a nie inaczej.
                                    Dzisiaj myfrendy wysłali mi inny canbox więc zobaczymy co będzie, mam nadzieję że będzie głośność z kierownicy

                                    Ja mam pewną teorię ma temat modemów LTE - kilka już przerobiłem i występowały większe lub mniejsze problemy. Zastanawiam się czy czasem w przypadku modemów LTE nie opieramy się o wydajność prądową portów USB w chińskich radiach. Zauważyłem, że specyfikacja specyfikacją, a niektóre modemy przy niesprzyjających warunkach (np: słaby sygnał + zamknięte w schowku i problemy z odprowadzeniem ciepła) potrafią pobrać grubo ponad 500mA.

                                    U siebie zrezygnowałem z LTE i mam sprawdzony 3G - problemy z zanikiem połączeń skończyły się. Oczywiście nie liczę sytuacji, gdzie przejeżdżając przez białą plamę, gdzie nawet telefony gubią zasięg, modem wymaga ponownego połączenia.
                                    Może coś w tym być, deraz mam go wpiętego w kompa i śmiga wszystko na LTE, przestawiłem na 3G i zobaczymy czy teoria się sprawdzi.
                                    Ja mam modem qualcomm

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez sebwiecz Zobacz wpis
                                      ako że jestem zawodowo robotykiem jest stworzenie osobnego odseparowanego zasilania z filtrem,
                                      haha no to wiadomo o co chodzi. u mnie może być na sketkę, aby działało
                                      Muszę wyczaić teraz kamerę na wąską wtyczkę żeby w klamkę podeszła.
                                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                      Komentarz


                                      • Ja zamówiłem tu z wąska wtyczka model LS8011

                                        Link
                                        na dniach piwinna być

                                        Komentarz


                                        • Ta z podanego linku ma szeroką wtyczkę.
                                          do przed fl na pewno nie będzie pasować
                                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                          Komentarz


                                          • Kolega zamówił LS8011 czyli wąską
                                            Skoda Octavia II FL
                                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                            Komentarz


                                            • oolsztyniak - poszukaj z żyroskopem sobie.

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                              Komentarz


                                              • sebwiecz tzn?
                                                Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                                Kolega zamówił LS8011 czyli wąską
                                                Jeśli tak, to poczekam na dostawę dla fanatyk1982 i również zamówię z podanego źródła.
                                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                Komentarz


                                                • Koledze chodzi o kamerę z wbudowanym czujnikiem żyroskopowym - u chińczyków to "Dynamic Trajectory Line" np: jak 8011 z tej aukcji:

                                                  Page Not Found - Aliexpress.com
                                                  ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                                  JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                                  JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                                  OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                                  Komentarz


                                                  • Tą funkcję można w radiu włączyć przecież
                                                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X