Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez marcin607
    9j et 35 18 205/40 jest szansa żeby to upchnąć ?
    mam 7,5x16 et 35 z oponą 205/55 i jest na styk, przy max obciążeniu nic nie ociera jest OK, natomiast ty chcesz wstawić po prawie 2cm na stronę wg wejść wejdzie ale będzie wystawać, pomijając już fakt ze opona 205 będzie miała potworny odwrotny naciąg
    http://carsdetailing.blogspot.com/

    Komentarz


    • Znalazłem chyba ostatecznie 8j/18 et 47 i na to 205/40/18 tylko właśnie jeszcze nad opona myślę. Mała podpowiedź.
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • Zastanawiam się nad kupnem felg do O2 1.6 FSI. Myślę nad rozmiarem 16". Jakie powinienem szukać ET itp?

        [ Dodano: Czw 12 Maj, 16 22:18 ]
        Zastanawiam się nad kupnem felg do O2 1.6 FSI. Myślę nad rozmiarem 16". Jakie powinienem szukać ET itp?

        Komentarz


        • kolega z Superbclub chce się pozbyć takich kółek (samych felg) - cena 3500 - może komuś podpasują?

          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • Warto kupci te felgi Link ?

            Komentarz


            • Gbyby ktoś akurat poszukiwał to mam komplet nowych oryginalnych felg 17 + opony -całość bez przebiegu

              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

              Komentarz


              • Zamieszczone przez omega2010
                Warto kupci te felgi Link ?
                po mojemu to kupa z włosem...
                odpuść
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • Panowie, szybkie pytanie, bo na 131 stronach ciężko znaleźć odpowiedź.
                  Ostatnio przyjąłem pod swoje skrzydła O2. Nic nie.zmienia auta jak koła, więc zacząłem poszukiwania. Mam okazję kupić w dobrej kasie 18x8 et50 i właśnie o et mi chodzi. Koło będzie bardzo schowane?

                  Komentarz


                  • Krótkie pytanie mam. Jakie alufelgi 15'' polecacie i które wyglądają względnie dobrze na oponach 195/65/15. Póki co mam kapsle takie:



                    i opony letnie i zimowe prawie nowe po 7mm a funduszy mało koło 800pln, więc zostaje przy 15.

                    Wstępnie wybrałem takie:
                    Link

                    oraz używane:

                    Link
                    Link

                    przy tych:
                    Link
                    jedna felga wygląda tak reszta ok:
                    Załączone pliki
                    blade232

                    Komentarz


                    • blade232, nie wolisz ORI :roll: :?:
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • blade232, za 8 paczek idzie wyrwać w miarę fajne

                        alumy oryginały PYXIS 6,5J 15"

                        u mnie z oponami 195/60/R15

                        tak wygląda

                        ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                        pozdrawiam Adam
                        Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                        Spontany Katowickie

                        Komentarz


                        • mam podobne nówki 16tki na aledrogo za 1400 wyrwałem
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • No a te co podałem
                            Link
                            to nie właśnie PYXIS 15'' ? Właśnie te mi się najbardziej podobają z używek co podałem a z nowych w zasięgu cenowym te democar.

                            Tylko tak jak pisałem jedna felga ma odprysk tak jak na zdjęciu co podałem i nie wiem czy przejmować się tym czy brać je ?
                            Z przesyłką 8 paczek będzie.

                            [ Dodano: Nie 11 Wrz, 16 11:54 ]
                            Jeszcze takie mogę w dobrym stanie kupić od ręki
                            Link

                            i mam możliwość taniej w dobrym stanie kupić takie:
                            Hurtownia Felg Aluminiowych Sklep Przymierzalnia Felgeo.pl

                            co myślicie ?
                            blade232

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez omega2010
                              Warto kupci te felgi
                              mnie się podobają , tylko w innej kolorystyce
                              "Na pewnym etapie wszystko się wyciąga gazem."(Krzysztof Hołowczyc)

                              Komentarz


                              • zakupiłem jednak w dobrej cenie felgi vw oem, tylko czekam na dekielki skodowskie bo zamówiłem i tak to wygląda póki co:
                                Załączone pliki
                                blade232

                                Komentarz


                                • Dla pewności Felgi z Superba 3 pasują do Octavii?
                                  Kondziu

                                  OCP

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez lu5asz
                                    Dla pewności Felgi z Superba 3 pasują do Octavii?
                                    Tak, koła z S3 będą pasowały.
                                    O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                    Maciej
                                    Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                    Komentarz


                                    • Witam,

                                      Mam takie pytanie odnośnie zmiany felg w mojej O2 1.9 Tdi 105KM kombi. Aktualnie jeździ na orginalnych 16"/205/55 ET50, szerokość 6,5 cala. Upatrzyłem sobie ładne nowo pomalowane felgi od Golfa 6 GTD, 18" ET 52, szerokość 7,5 cala. Do tego oponki 225/40/18.

                                      Moje pytanie jest następujące, czy nowe felgi nie będą przycierać bo w sumie ET duże, ewentualnie czy po założeniu dystansu coś pomoże? Ma ktoś własne doświadczenia z zakładaniem 18 cali?

                                      Pozdrawiam,
                                      Piotrek

                                      edit:

                                      Według http://uniwers.vot.pl/et/ felga będzie bardziej do środka o 15mm od obecnej.

                                      Komentarz


                                      • mackowski, dzięki
                                        Kondziu

                                        OCP

                                        Komentarz


                                        • hej w temacie dotyczącego obuwia do O2 fl 1.6 mpi zastanawiam się bo naczytałem się różnych postów o felgach 17' do tegoż auta że strasznie zmieniają dynamikę i spalanie . Właśnie mam 15' z oponami 195/65 a muszę zmienić opony i myślę żeby kupić jakieś 17" et35 z oponami 205/50. Co o tym koledzy myślą ??

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Piotrekb96
                                            Upatrzyłem sobie ładne nowo pomalowane felgi od Golfa 6 GTD, 18" ET 52, szerokość 7,5 cala. Do tego oponki 225/40/18.
                                            oem ET w felgach GTD to 51

                                            Zamieszczone przez Piotrekb96
                                            Moje pytanie jest następujące, czy nowe felgi nie będą przycierać bo w sumie ET duże, ewentualnie czy po założeniu dystansu coś pomoże? Ma ktoś własne doświadczenia z zakładaniem 18 cali?
                                            nic nie będzie przycierać/ocierać/wystawać

                                            będziesz zadowolony
                                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                            Komentarz


                                            • Szukałem zawsze tych felg,poprostu mi sie podobają .

                                              Beda pasowały?
                                              koła zimowe aluminiowe 5x112 Rial 215/50/17 jak Nowe Audi vw Skoda
                                              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                                              Kondziu

                                              OCP

                                              Komentarz


                                              • Moje 16x7 z ET 42 byly na styk z blotnikami. Tu bedzie 2mm dalej Tak wiec powinno pasowac.
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • lu5asz,

                                                  w lecie latam na 16/7,5 ET 35 na oponie 205 i nic nie wystaje nic nie ociera nawet jak było w bagażniku 10m2 terakoty i zaprawa do tego więc i u Ciebie nie powinno być problemu
                                                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy dla 17 i 18 w octavi standardowo jest:
                                                    7,0J x 17", ET 54, opona 225/45 R17
                                                    7,5J x 18", ET 51, opona 225/40 R18
                                                    na jakie J" i ET" dla 17 i 18 można sobie pozwolić aby były na równo z obrysem auta ew minimalnie schowane?
                                                    Zastanawiam sie na jakie felgi w ogóle patrzeć.
                                                    Obecnie mam Craterisy 16" 6.5J ET50
                                                    na razie znalazlem na FB takie odpowiedzi:
                                                    "17x7 et 37 tył wchodzi idealnie, a przód równo lub leciuuutko wystaje" +19mm
                                                    "17x8 i et35... Tył jest na równo, przód lekko wystaje" +34mm - tu wydaje mi sie dosyc sporo...
                                                    ale przód jakoś mi nie pasuje za bardzo wystaje jaki byłby złoty środek?
                                                    Załączone pliki
                                                    Spalanie - Motostat.pl
                                                    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                                    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                                    Sprzedam na OLX!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X