Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Britos, dzięki
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    Które będa bardziej pasowały do Octavii II?
    Kondziu

    OCP

    Komentarz


    • lu5asz wiesz że to kwestia bardzo indywidualna...
      dla mnie żadne
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • lu5asz, to jednak sprzedajesz swoje :?:
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • Zamieszczone przez LUKI
          lu5asz wiesz że to kwestia bardzo indywidualna...
          dla mnie żadne
          Troche racji w tym jest, ale jak juz, to te na zdjeciu z kombi, lzejsze optycznie.
          Bardziej istotne jest to, ze jak masz 1.6tdi to troszke ci go zamuli takie ciezkie kolo :?

          Komentarz


          • No to możne i ja się pochwalę zakup padł na te oto fele ori z audi 17x225/45 et 35 bodajże jak dobrze pamiętam. Zastanawiam się tylko czy nie będą one za duże do mojej octavii



            ]"]404 Not Found

            ]"]404 Not Found

            Komentarz


            • Zamieszczone przez marcedes95
              oto fele ori z audi
              zmartwię Cię...
              obok oryginału to chyba nawet nie stały

              Zamieszczone przez marcedes95
              Zastanawiam się tylko czy nie będą one za duże do mojej octavii
              będą dobre
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • Zamieszczone przez marcedes95
                17x225/45 et 35
                Też pomykam w lato na takim rozmiarze i jest OK



                CB Harry II ASC + Triflex

                Pozdrawiam Mirek!!

                Komentarz


                • po nr seryjnym z felgi wynika że są one oryginalne OEM

                  Komentarz


                  • Gdzie znajdę oryginalne felgi do mojej czarnuli?
                    Allegro znam

                    Komentarz


                    • karolsky, wysil się trochę i poszperaj po forum.
                      Paweł

                      Komentarz


                      • Szperam w temacie no i chyba przegapiłem.

                        Komentarz


                        • karolsky, ostatnio tutaj cos bylo Forum - Octavia Club Polska widac sie sprzedaly
                          Tutaj pytałeś ? Forum - Octavia Club Polska
                          Kto pyta - nie bladzi Forum - Octavia Club Polska
                          Próbuj a znajdziesz. W ostatecznosci zostaje Ci ASO tam na pewno dostaniesz to co chcesz ale pewnie w innych pieniadzach niz oczekujesz.
                          Paweł

                          Komentarz


                          • Ja się długo zastanawiałem nad wyborem felgi, wybrałem Dezent TD grafitowe - zaprzyjaźniony wulkanizator polecał też tą firmę jak najbardziej - jak ktoś wcześniej wspomniał producent jest niemiecki i każda felga spełnia normy TUV, nie przewiduje więc mieć z nią problemów. Jednakże coś więcej o nich będę mógł napisać dopiero w sezonie letnim, bo już czekają z kapciami na wymianę.
                            Moje 1.6 MPI BSE

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez naver
                              wybrałem Dezent
                              Oryginał to nie jest (tak jak pyta karolsky ale sam ich używam z oponami zimowymi i nie narzekam. Nic nie bije, nie krzywią się na pierwszej dziurze a i cenowo są ok.
                              Paweł

                              Komentarz


                              • karolsky, jak chcesz to będę miał na zbyciu ori 17" Zenith
                                Pozdrawiam,
                                Grzesiek


                                Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                Komentarz


                                • Deo, a jak cenowo z opona czy bez moglbys podeslac jakies foto na pw bo szukam na lato 17 do mojej O2

                                  Komentarz


                                  • Ogólnie polecam tez takie portal jak olx nie dość że są niskie ceny to można fajne lalunie wychaczyć a na dodatek coś jeszcze po negocjować


                                    Przykład:

                                    http://olx.pl/oferta/crateris-skoda-...tml#3959a16c6c

                                    http://olx.pl/oferta/skoda-octavia-f...tml#3959a16c6c

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez marcedes95
                                      Ups, mamy problem..html#3959a16c6c
                                      ja taki zestaw mam upatrzony,ale nowy i z gumiaczkami 205/55R16 GOODYEAR EFFIGRIP PERF za 2400zł :wink:
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • może moja oferta kogoś zainteresuje?

                                        zestaw w stanie IGŁA - nie znajdziesz 1mm ryski :-)
                                        koła nie jeździły po drodze publicznej a tylko parę km po placu fabrycznym

                                        4 oryginalne nowe felgi Skoda ILIAS (16”, 5x112, szer 6.5”, ET46) + 4 opony letnie klasy PREMIUM Continental ContiPremiumContact5 205/55/16 91V, prod 0915

                                        całość zmontowana, wyważona tylko zakładać i jeździć (odpada koszt ok 100zł za założenie opon na felgi, wyważenie w przypadku zakupu opon i felg oddzielnie)

                                        Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                                        Komentarz


                                        • Deo, napisz coś więcej, może być na priv. Rocznik, ile km przeleciały, jaki stan wizualny i czy proste.
                                          KasiaB, nie wiem jak te ET ma się do octavi RS, czy podchodzą?

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez karolsky
                                            KasiaB, nie wiem jak te ET ma się do octavi RS, czy podchodzą?
                                            Spokojnie "wchodzą", jak się podoba - brać :wink:

                                            Komentarz


                                            • a śruby ze stalówek pasują do alusów oryginalnych SKODA?
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • dawcio, generalnie wszystko zależy od otworów w feldze, są dwa rodzaje, stożkowe i kuliste. Osobiście zanim bym wkręcił śrubę do jakiejkolwiek felgi to sprawdziłbym z czym mam do czynienia.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez mrfazi
                                                  Osobiście zanim bym wkręcił śrubę do jakiejkolwiek felgi to sprawdziłbym z czym mam do czynienia.
                                                  napewno sprawdzę wcześniej,dzieki za info mrfazi,
                                                  Dawid
                                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez dawcio
                                                    a śruby ze stalówek pasują do alusów oryginalnych SKODA?
                                                    U mnie pasują... mowie o ory stal ory alu ... jak zakładam Allessio to mam dłuższe ale tu powinny podpasować
                                                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X