Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dystanse Skoda OIII RS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylko, ze wtedy RS bedzie nadal jak niedorobiony....

    Straszna kupa w tej kwestii w O3, wysokosc dupna, szerokosc dupna i twardosc z ktorej nic nie wynika...
    Moja RS Combi

    Komentarz


    • W sumie rozstaw kół przednich jest standardowo większy o 29mm więc problemu raczej nie będzie.

      Komentarz


      • Dla pewności, do o3 rs, na seryjnych 18" zamawiać z Eibacha taki zestaw tak?
        przód: S90-9-15-005-B
        tył: S90-9-20-004-B
        O3 RS
        EVO IX

        Komentarz


        • Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Jestem tutaj "nowy" więc z góry przepraszam za jakieś wpadki. Napisałem Posta w temacie dystansów do O3 VRS, gdyż sam chwilę się zastanawiałem, korzystając z Waszych uwag opinii jakie wybrać. Ostatecznie postawiłem na 17mm przód/ 25mm tył. Wg mnie wygląd auta znacznie się zmienił, wygląda masywniej i po prostu lepiej niż to uczyniła fabryka. Koła 225/40/18, ET 51, 7,5J. Mam nadzieje, że komuś moje doświadczenie się przyda pozdrawiam

          Załączone pliki

          Komentarz


          • Nie wiem czy wiecie, ale OCTAVIA FL wyjeżdża już fabrycznie z szerszymi osiami, tak jakby miała założone dystanse. W necie są zdjęcia, szersza piasta. Także ten mod fabryka wprowadziła do standardu.
            Mam i ja i uważam, że jest to jeden z modów must have.

            Komentarz


            • Tak, ale zmiana objęła tylko tylną oś, 19 mm na stronę. Przód z tego co wiem pozostał bez zmian tj. 1535 mm.... tył sprzed FL 1506 mm wobec obecnych 1544 mm. Tył wyglądał pokracznie, jednak te + 19mm to jeszcze nadal mało, ale olbrzymia poprawa względem roczników -13 -16r.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X