Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Car Audio] montaz kabli od aku...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Car Audio] montaz kabli od aku...

    a ile Ty chcesz tej zaliczki ? :roll:
    RS BLUE

  • #2
    [Car Audio] montaz kabli od aku...

    Chcialbym pociagnac sobie kabelki od akumulatora do bagaznika.
    W stepnie wiem ze trzeba szukac przejscia z pod maski od strony kierowcy w nogach ,ale dalej sie glowie bo nie wiem jak :roll: . Jak juz przeciagne je do kabiny, to dalej sobie poradze
    Klad ktos te kabelki samemu ? jesli tak , to moze by ktos opisal gdzie co i jak ,jakies foto story :wink: itp.
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      ja byłem jaki mikładli
      zdejmujesz wszystkie osłony plsatikowe i pozdieciu osłon powienno wyłonic ci sie wiązka którą przepchasz kabel do komory silnika wszystko rób od storny silnika

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez djczas
        zdejmujesz wszystkie osłony plsatikowe i pozdieciu osłon powienno wyłonic ci sie wiązka którą przepchasz kabel do komory silnika wszystko rób od storny silnika
        A pod maska co trzeba rozkrecac/rozmontowywac ? :roll:

        Panowie jak cos to wszystkie porady beda przydatne :wink:
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          musisz dobrze sie przyjżec jak ida przewody one wskaża ci cała drogę
          patrz na przewody grube od listwy bezpieczników
          powinny tam iśc dwa grube czerwone kable one idą wprost do akumulatora do nich sie możesz podłączyć

          Komentarz


          • #6
            wyjmowalm cala puszke z dolotem i wtedy masz tyle miejsca ze tanczyc mozna.

            reszta pod listawami progowymi

            mam gdzies fotki z mojej operacji ale na tradycyjnym papierze wiec musial bym zeskanowac

            wieczorem moge zapodac jeli gdzies z domu nie wypale hahahaha

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez danielpoz
              wyjmowalm cala puszke z dolotem i wtedy masz tyle miejsca ze tanczyc mozna.
              mam gdzies fotki z mojej operacji ale na tradycyjnym papierze wiec musial bym zeskanowac
              wieczorem moge zapodac
              No to juz jasniej ,tak cos czulem ze trzeba wywalic obudowe filtra na bok
              Zapodaj fotki ,napewno beda pomocne k
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz


              • #8
                fotki jutro bo teraz mam urwanie glowy hahahaha

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez danielpoz
                  fotki jutro bo teraz mam urwanie glowy hahahaha
                  Spoko ,ja dopiero kable kombinuje :roll:
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    403 Forbidden

                    troche pozno ale jest choc powiem szczerze ze za wiele nie widac na tych fotkach bo to skany z zakurzonych zdjec hahaha

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzieki k fotki sie przydadza ,moze nie sa az tak wyrazne ,ale jak sie rozbieze auto to bedzie wiadomo co i jak :diabelski_usmiech .
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz


                      • #12
                        Zasilanie POD samochodem

                        Zamieszczone przez djczas
                        ja byłem jaki mikładli
                        zdejmujesz wszystkie osłony plsatikowe i pozdieciu osłon powienno wyłonic ci sie wiązka którą przepchasz kabel do komory silnika wszystko rób od storny silnika
                        A nie lepiej i przy okazji łatwiej puscic zasilenie POD samochodem ? W rurce pcv przymocowanej do podlogi. Tak jest prosciej, profesjonalniej, mniej zabawy, nie ma zaklocen itd itp. Robilem tak w jednym aucie i bylo k W Octavii chyba tez tak zrobie.
                        Pozdrawiam
                        perfex

                        Octavia HTP

                        Komentarz


                        • #13
                          Ale, potem zeby wejsc z pradem do srodka musisz wiecic nadwozie i to dodatkowo uszczelniac. Po drugie ja bym sie bal tak jezdzic w zimie. Stawiam auto w roznych miejscach czasem w glebokim sniegu, a takie wezyki nie sa szczelne.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            A nie lepiej i przy okazji łatwiej puscic zasilenie POD samochodem ? W rurce pcv przymocowanej do podlogi. Tak jest prosciej, profesjonalniej, mniej zabawy, nie ma zaklocen itd itp. Robilem tak w jednym aucie i bylo W Octavii chyba tez tak zrobie.
                            :shock: :shock: :shock:

                            [ Dodano: Pią 08 Lip, 05 09:22 ]
                            Ale, potem zeby wejsc z pradem do srodka musisz wiecic nadwozie i to dodatkowo uszczelniac. Po drugie ja bym sie bal tak jezdzic w zimie. Stawiam auto w roznych miejscach czasem w glebokim sniegu, a takie wezyki nie sa szczelne.
                            No właśnie, trzeba gdzieś wywalić dziury a potem je uszczelnić.
                            Power is nothing without control !
                            "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Maicroft
                              Ale, potem zeby wejsc z pradem do srodka musisz wiecic nadwozie i to dodatkowo uszczelniac. Po drugie ja bym sie bal tak jezdzic w zimie. Stawiam auto w roznych miejscach czasem w glebokim sniegu, a takie wezyki nie sa szczelne.
                              Nie sprawdzalem jak w Octavii jest ale wiekszosc aut posiada jakies dziury technologiczne w podlodze bagaznika.
                              A ten wezyk wcale nie musi byc szczelny, on jest tylko ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami kabla. A kablowi zimno czy wilgoc nie przeszkadzaja (no ile nie jest jakis najtanszy w promocji kupiony )

                              [ Dodano: Pon 11 Lip, 05 12:48 ]
                              Zamieszczone przez LIFE
                              A nie lepiej i przy okazji łatwiej puscic zasilenie POD samochodem ? W rurce pcv przymocowanej do podlogi. Tak jest prosciej, profesjonalniej, mniej zabawy, nie ma zaklocen itd itp. Robilem tak w jednym aucie i bylo W Octavii chyba tez tak zrobie.
                              :shock: :shock: :shock:
                              Nie ma co sie szokowac, to calkiem normalne w profesjonalnych instalacjach
                              Pozdrawiam
                              perfex

                              Octavia HTP

                              Komentarz


                              • #16
                                Jako ze poradzilem sobie sam z przeciagnieciem kabli ,to jak cos sluze infem zeby ktos nie bladzil jak ja :wink: Moze jak znajde czas to zamieszcze mala foto relacje :diabelski_usmiech
                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                Komentarz


                                • #17
                                  Podłącze się do tematu.
                                  Czy przewód masowy od wzmacniacza też trzeba podłączyć do akumulatora, czy można go przykręcić do karoseri w bagażniku ?

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez greszczyn
                                    Czy przewód masowy od wzmacniacza też trzeba podłączyć do akumulatora, czy można go przykręcić do karoseri w bagażniku ?
                                    Mozna i tak i tak. Ja mam do karoserii i jest dobrze.
                                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                    STOP ECO-TERRORISM!

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Purchawa
                                      Mozna i tak i tak. Ja mam do karoserii i jest dobrze.
                                      Ja mam do aku :diabelski_usmiech i tez jest dobrze k
                                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X