Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Stream Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Andrev3, czy w każdym nie wiem, u mnie było. Ja mam chyba zwykłe, najprostsze Stream z 2005r. Więc jest duże prawdopodobieństwo, że w każdym. Naciśnij dwa razy CD i zobacz czy pokazuje. A najlepiej, to wyjmij radio - za pierwszym razem zajęło mi 10 min (szczegóły: Forum - Octavia Club Polska ) i zobacz czy jest wtyk. U mnie jest jeszcze drugi do telefonu.

    Co do wielkości to jest malutkie - minimalnie większe od paczki 10 chusteczek higienicznych. Kabel od urządzenia nie jest wyciągany.
    Ja zamontowałem pod schowkiem po prawej stronie, na stripa - przyczepiłem do otworków nawiewów.
    Troszkę mi wystaje pen wsadzony do zmieniarki, ale docelowo będę używał karty SD i wtedy będzie gitara.

    Do przeciągnięcia kabla musiałem zdjąć panel climatronika - 4 torxy.

    Jak na razie (mam 2 dni) mogę tylko polecić.
    Jestem wdzięczny - wdzięczność i podziękowania w sieci - za co być wdzięcznym

    Komentarz


    • #77
      goraceusta, dzięki wielkie, będę musiał o tym pomyśleć, narazie mam podpięty wzmacniacz i skrzynkę
      RENT COMPLEX

      DACAR.team

      Komentarz


      • #78
        A ja znalazłem chyba alternatywę
        dla moich potrzeb



        NADAJNIKI FM Z MP3
        Trzymajcie się drogi i poręczy ======RMF FM

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez Alen
          A ja znalazłem chyba alternatywę
          dla moich potrzeb



          NADAJNIKI FM Z MP3
          Mam podobny gadżet w szufladzie schowany. Działa to co najwyżej dostatecznie.
          Zmieniłem teraz układ na podłączyłenie MP3 przez wiązkę i jakimś układem który "naśladuje" pracę zmieniarki CD.
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #80
            Witam.

            Miałem problem z odtwarzaniem CD MP3 w streamie, tzn. po prostu nie czytał tychże plików.
            Po powyższych opisach co i jak nagrywać na CD - czyli prędkość zapisu i ustawienia w NERO - teraz wszystko gra i bucy jak kapela w Kampucy! - Wszystkim Wielkie Dzięki!!
            Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

            Był Rapid 1.4 TDI-CR

            Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

            Komentarz


            • #81
              Odpusciłem sobie temat z wejściem AUX bo wystarczyło, ze kabelek podłaczyłem to buczało w głosnikach. Ostatnio podlaczyłem mp3 AdamaB i niby grało ale chyba tylko na głośniki po stronie kierowcy......
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #82
                Czy radio stream pasuje do skody octavii 2 po liftingu rocznik 2009

                Komentarz


                • #83
                  Witam

                  odkopuję stary temat - jeżeli komuś to przeszkadza to przepraszam

                  w tym tygodniu będę kupował OCII bez radia i właśnie się zastanawiam co najlepiej kupić w chwili obecnej...

                  Czym się różni AUDIENCE od STREAM ? (jedynie tym, że audience ma magazynek na 6 cd ?) a i czy STREAM też pokazuje parktronika na wyświetlaczu ? jak oryginalnie jest parktronik, ale nie ma radia to po podłączeniu będzie pokazywało czujniki, czy trzeba coś kombinować ?

                  a może iść w rafia od FL ? np. Swing ? pasują p&p ?

                  Komentarz


                  • #84
                    Tak Stream nie ma zmieniarki, a Audience ma. W momencie kiedy do mojego auta zamawiany byl Audience, Stream nie czytal MP3 bo nie bylo jeszcze takiej wersji

                    Wejsc wejdzie, ale nie bedzie wyswietlal tych komunikatow itd, bo zmienil sie gateway. Dlatego wlozenie Swinga albo Bolero w autach przed liftem nie jest takie proste.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #85
                      czyli jeżeli chce dołożyć pełen fis (w skodzie to się chyba nazywa maxi dot, czy jakoś tak) oraz kierownice multifunkcje a nie zależy mi na zmieniarce to lepiej pójść w stream z mp3 i finito ?

                      Komentarz


                      • #86
                        Witam,
                        czas jakiś temu poczytałem powyższy wątek i udało mi się rozwiązać problem z nieczytaniem plikó mp3 w STERAM'e (patrz parę postów powyżej).
                        Teraz ostatnio zaczęły sie dziać dziwne rzeczy, tzn. jednym razem płytkę czyta innym już nie (płyta jest sama wysuwana lub na ekranie pokazuje się text: CD ERROR) :|

                        Testowałem płytki firmowene przez TDK, Verbatim, EMTec i na wszystkich mam podobne chece.
                        Płytki nagrywam na max. 600MB za pomocą NERO z odpowiednimi ustawieniami ISO i prędkości nagrywania 8x.
                        Szybkośc transmisji bitów to 256kb/s
                        System: Vista :roll:

                        Czy moze ktoś mi powiedzieć czy ew. jakoś się np. "mechanizmu" nie czyści.

                        Mogę dodać, że płytki w formacie AUDIO czyta bez żadnego zająknięcia...

                        Przy okazji, na innych odtwarzaczach marki SONY czy JVC wypalone płytki z mp3 są wielokrotnie odtwarzane bez kłopotów.

                        [ Dodano: Czw 13 Maj, 10 10:06 ]
                        ... czy ma ktoś jakiś pomysł na te "niespodzianki"... :?:
                        Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

                        Był Rapid 1.4 TDI-CR

                        Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

                        Komentarz


                        • #87
                          Zamieszczone przez Maicroft
                          Tak Stream nie ma zmieniarki, a Audience ma. W momencie kiedy do mojego auta zamawiany byl Audience, Stream nie czytal MP3 bo nie bylo jeszcze takiej wersji

                          Wejsc wejdzie, ale nie bedzie wyswietlal tych komunikatow itd, bo zmienil sie gateway. Dlatego wlozenie Swinga albo Bolero w autach przed liftem nie jest takie proste.
                          Jeśli mam O2 ad. 2007 i Streama MP3 który czyta mp3, ma aux, wyświetla PDC, wyświetla funkcje klimatronica itd. to jest sznasa, ze Bolero od O2 FL będzie działać z tymi wszystkimi funkcjami p&p?
                          O2 skradziona - szukam nowej

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez Hiv
                            Zamieszczone przez Maicroft
                            Tak Stream nie ma zmieniarki, a Audience ma. W momencie kiedy do mojego auta zamawiany byl Audience, Stream nie czytal MP3 bo nie bylo jeszcze takiej wersji

                            Wejsc wejdzie, ale nie bedzie wyswietlal tych komunikatow itd, bo zmienil sie gateway. Dlatego wlozenie Swinga albo Bolero w autach przed liftem nie jest takie proste.
                            Jeśli mam O2 ad. 2007 i Streama MP3 który czyta mp3, ma aux, wyświetla PDC, wyświetla funkcje klimatronica itd. to jest sznasa, ze Bolero od O2 FL będzie działać z tymi wszystkimi funkcjami p&p?
                            Nie.

                            HIV. Otrzymasz ode mnie na PW informacje na tematy, które Cie interesują. Przestań proszę dublować posty w różnych wątkach.
                            Pozdrawiam,
                            Michał

                            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                            Komentarz


                            • #89
                              Przeniosłem się tutaj bo temat bezpośrednio dotyczy Streama
                              O2 skradziona - szukam nowej

                              Komentarz


                              • #90
                                Witam

                                podlacze sie tutaj, od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem octavki
                                u mnie radio opisane jest jako "stream" bez mp3, po przeczytaniu tego watku moja nadzieja na mp3 oraz na dzialanie aux polegly czy dobrze rozumiem?
                                mam aux w podlokietniku ale nie dziala tzn po kilkakrotnym wcisnieciu przycisku cd pokazuje sie jak by menu od zmieniarki ale nie przelancza na aux
                                czy w takim razie mam sie szykowac do zakupy czegos takiego http://allegro.pl/aux-in-audi-vw-sko...530640052.html
                                czy szukac innego radia??

                                dokladam moj odczyt z vin moze komus sie przyda w ustaleniu jakie konkretnie mam radio
                                moj odczyt vinu

                                Pozdrawiam
                                Juras

                                Komentarz


                                • #91
                                  Cześć juras,
                                  Ja nie miałem tego wejścia, ale czy czasem to się nie uaktywnia dopiero po podłączeniu urządzenia do tego AUX'a :-) ??
                                  Spróbuj, bądź niech ktoś potwierdzi na forum, że wystarczy tylko wybranie tego przycisku CD
                                  Pozdrawiam,
                                  Michał

                                  Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    kropeck, U mnie próbowaliśmy na wszelkie możliwe sposoby i kiszka. :|
                                    mkII 20VT (600h worked)
                                    Roooooomster

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Zamieszczone przez blind_walker
                                      kropeck, U mnie próbowaliśmy na wszelkie możliwe sposoby i kiszka. :|
                                      Pamiętam Pawle, ale też nie wiem czy kolega miał ten AUX od nowości, czy sam dokładał...
                                      Pozdrawiam,
                                      Michał

                                      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        kropeck, Nie wiem, czy stream bez mp3 wychodził z możliwością podłączenia AUXa.
                                        juras, najlepiej, jakbyś wyciągnął radio i chyba w prawym górnym rogu górnej obudowy jest wlepka z układem pinów. Możliwe, że ktoś miał jakieś lepsze radio/navi i zabrał sprzęt ze sobą, a AUX został.
                                        mkII 20VT (600h worked)
                                        Roooooomster

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          blind_walker, tak zrobie w weekend wyjme radio bo to wszystko to jakos dziwnie wyglada
                                          wedlug odczytu nr vinu dane sa takie:
                                          Kod:
                                          7A0 Without CD changer/CD player
                                          7Q0 Without navigation device
                                          7QA Without CD/DVD for navigation
                                          8YH Radio, version 1
                                          czyli wychodzi ze nie bylo navki a radio jest takie jak bylo
                                          na obudowie radia nie ma slowa o mp3
                                          w instrukcji obslugi pisza ze jest obsluga mp3 oraz o gniezdzie aux jak wlaczyc i jak wybrac to dostrajanie na trzech poziomach itd.

                                          kropeck, jak kupilem tydzien temu tak bylo w schowku, wyglada na oryginal

                                          oto pogladaowe fotki na moje radio oraz wejsci aux w schowku:

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl


                                          chcialbem jeszcze sie dostac pod podlokietnik rozumiem ze musze wyjac caly tunel tak??
                                          bo chce sprawdzic kabel od auxa czy wszystko z nim ok

                                          Pozdrawiam
                                          Juras

                                          [ Dodano: Nie 10 Kwi, 11 20:27 ]
                                          Witam ponownie...

                                          wyciagnolem dzisiaj radio i oto co mam na wlepie oraz jakie kable mam z tylu
                                          juz nic z tego nie wiem... ta niebieska kostwa wyglada mi na ta od aux ale pewnosci nie mam na shcemacie nie ma wzmianki o auxie to po co go montowali w podlokietniku?
                                          w przyszly weekend wyciagam podlokietnik i sprawdze polaczenia na aux
                                          czy moze ktos to potwierdzic?jaki powinien byc uklad kabli przy aux?jakis schemat ktos ma?

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez AdamB
                                            PCet, a masz podłączony aux in? w Streamie bez mp3 ?
                                            AUX dodatkowo włącza i wyłącza się w menu radia
                                            O2 skradziona - szukam nowej

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X