Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakich nawigacji używacie,jakich map i co polecacie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co sądzicie o GoClever 505 lub Modecom MX3?
    Może coś innego polecicie żeby dobrze chodziło z AutoMapa ?


    OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

    Komentarz


    • AM chodzi dobrze niezaleznie od urzadzenie,czy to jest nawigacja samochodowa czy smarftfon.
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • a co powiecie o tym
        Link

        Link

        może polecicie coś innego


        Moja Octavia 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • Od 2 lat jeżdze na Modecom freeway mx 2 i polecam, teraz wyszła mx 3 i pewnie jest tak samo dobra jak mx2 więc można śmiało kupować, oczywiście tylko z Automapą

          Komentarz


          • A może ktoś poleci optymalne ustawienia AM co by po polach nie prowadziła czy tez inne ustawienia które zazwyczaj zostawiamy defaultowo ?
            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

            Komentarz


            • Zamieszczone przez looker
              A może ktoś poleci optymalne ustawienia AM co by po polach nie prowadziła czy tez inne ustawienia które zazwyczaj zostawiamy defaultowo ?
              Napewno unikaj ustawienia najkrotszej drogi,musi byc przynajmniej optymalna.Chyba mozna ustawic rodzaj drog,wiec daj glowne
              Kondziu

              OCP

              Komentarz


              • Takie podstawowe rzeczy już wiem. Chodzi mi o bardziej zaawansowane rzeczy jak np. sekwencja manewru, ETA czy unikanie zawracania.
                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                Komentarz


                • looker - poczytaj (ewentualnie zarejestruj się i zadaj pytanie) tutaj: 403 Forbidden

                  Użytkownik Bilunia ma ogromną wiedzę na temat AM, więc na pewno Ci pomoże.
                  Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                  MOJA FURKA

                  Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                  Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                  Komentarz


                  • Opowiem swoje doświadczenia!!!

                    Rozpoczęło się od SPV M3000 plus blut zewnętrzny + AutoMapa 3.5 czyli początki!!!
                    Dawało radę ale utrudnieniem był zewnętrzny blut!!!
                    Okazyjnie nabyłem Mio C520!!! Odblokowałem i wpakowałem AM 5. .... i iGO8 latało to fajnie z kolejnymi wydaniami AM i iGO8, iGO Primo i iGO Primo II (mały problem miałem w Wiedniu z którąś AM gdzie musiałem skorzystać z Igo8).
                    Po latach świetności Mio poszło na emeryturę i kilka miesięcy temu przesiadłem się na MODECOM MX2 HD!!!
                    Zainstalowałem AutoMape (dziś 6.12. mapy 1212) oraz na karcie iGO Primo II z mapami z grudnia 2012r.
                    Śmigamy sobie po drogach bez żadnych zawieszek czy gubienia sygnału!!!
                    Modecom prowadzi świetnie bez przestawiania szczegółowych ustawień!!!
                    Godne polecenia urządzenie z odblokowanym Win CE6.0 i ostrym wyświetlaczem HD!!!
                    Skoda Octavia II combi 1,9 TDI BKC 77kW 105KM

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53228

                    >>>>>JohnBv<<<<<
                    mailto: [email protected]

                    Komentarz


                    • Ja mam Larka 35.0 - kupiony chyba ze 4-5 lat temu.
                      Nawigacja świetnie się sprawuje - pokazuje drogę i jest mała - przy wysiadaniu z auta wrzucasz do kieszeni i tyle - nie musisz się martwić gdzie ją schować.
                      Powiem tak - możesz mieć nawigację 5 czy 7 czy 10 cali - tylko po co? żeby zasłaniała pół szyby? nawigacja wg mnie ma być mała, nie patrzysz na nią tylko na drogę, a nawigacji słuchasz i tylko czasami zerkasz.

                      Idąc dalej powiem, że wg mnie nie ma sensu kupować nawigacji za 800 czy 1000zł - wystarczy taka za 200-300zł - sprzęt to sprzęt najważniejsze jest jaka mapa jest wgrana - nawet najtańszy sprzęt jest w stanie dobrze przekazać aktualną pozycję do softu, a jak masz gó...ną mapę to i nawet nawigacja za 1000zł nic nie pomoże

                      Osobiście używam AM (na Polskę) i iGO(za granicą) - osobiście wolę iGO, ze względu na to, że można wgrać mapy różnych dostawców - osobiście zawsze szukam map lokalnych dostawców.

                      To chyba tyle...
                      Moja Skodzina

                      Skoda Octavia II -
                      Opel Astra III -

                      Komentarz


                      • krzygaj, daj namiary na te nowe mapy do AM i iGO jeśli to nie problem (może być PW). :diabelski_usmiech
                        OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                        SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                        Komentarz


                        • looker, poza forum podanym przez Eidos71 możesz też zajrzeć na forum AM
                          Dla mnie to główne miejsce zdobywania wiedzy o AM bo w supporcie to na problemy radzą reinstalację. Gdy narobiłem sobie problemów poprzez zmianę w ustawieniach na forum błyskawicznie dostałem poradę na rozwiązanie problemu. Jeden warunek - trzeba poszukać czy już nie było wcześniej opisane, bo można dostać po łapach.

                          Komentarz


                          • Podziękował za porady koledzy :-)
                            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                            Komentarz


                            • AutoMapa hm jeli dobrze rozumiem jest to dostawca map do navi. troche pogrzebalem i zauwazylem ze mozna do roznych urzadzen te mapy "wgrac".Wszyscy tak zachwalaja hm. ja w moim Becker'e mam lifetim map updates mapy od Navteq sprawdzalem znajduje nawet najmniejsze wioski w Polsce hm. Ma ktos moze jakies porownanie?
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                              http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                              Komentarz


                              • likoss, Znalezienie najmniejszej wioski w PL to jedno a znalezienie adresu w tej wiosce do drugie :!:



                                CB Harry II ASC + Triflex

                                Pozdrawiam Mirek!!

                                Komentarz


                                • ... no i aktualne drogi z nowymi adresami.
                                  Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                  Komentarz


                                  • mam mam wszystko sprawdone
                                    PS. sprawdzam na sucho bo jeszcze nie jestem w Polsce ale zauwazylem ze faktycznie nie wszystkie numery sa ale do przezycia
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                                    http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez KrzysiekW
                                      Po 2 latach używania nawigacji NavRoad NR460 (...) Uchwyt oryginalny od tej nawigacji to była jakaś kompletna porażka. Miał jedno bardzo delikatne miejsce przy dźwigni przyssawki i było bardzo łatwo ten uchwyt zepsuć poprzez nawet dość lekkie naciśnięcie dźwigni przyssawki w niewłaściwą stronę. Zatem uchwyt dołączony do nawigacji zepsuł mi się już przy drugiej jeździe (...)
                                      Hmm... ja jezdze juz z ta nawigacja 4 rok i uwazam zgola odmiennie, ze jej uchwyt jest jednym z lepszych (chocby dlatego ze jest aktywny), i nie mam z nim zadnych problemow, a co jakis czas przepinam go z auta do auta i wciaz jest ok.

                                      Nawigacja bez aktualizacji od roku niestety już tak dobrze nie spełnia swojej funkcji, ale jeszcze daje radę. Powstało całkiem sporo nowych dróg i szkoda, że ich nie mam w swojej nawigacji. Będę musiał wykupić aktualizację, a na szczęście te od AutoMapy są tańsze niż np. do TomToma.
                                      No i nie wiem czy bardziej nie bedzie Ci sie oplacalo kupic nowej licencji (chyba), bo jak wykupisz aktualizacje, to bedziesz musial zaplacic od momentu wygasniecia starej az do teraz.
                                      Mój "Batmobil"

                                      Komentarz


                                      • Problem z ANS-510 i AM'traffic

                                        Witam.
                                        Mam pytanie. Może któryś z kolegów juz się z tym problemem spotkał i wie jak go rozwiązać.
                                        Mam radio ANS-510 (chińska kopia columbusa) na którym mam uruchomioną automapę (oczywiście oryginał) wraz z włączoną funkcją AM'Traffic. I chodzi o to że niestety to ze sobą nie współgra. Wg. mnie problem leży w tym że w radiu nie ma DUN'a a przynajmniej ja nie widzę gdzie go można włączyć. BT działa bez problemu więc mój telefon widzi i działa z radiem. Telefon jest na pewno kompatybilny z AM'Traffic ale niestety nie działa to prawidłowo. Czy któryś z kolegów lub koleżanek wiedzą jak rozwiązać ten problem. Sprawdzałem na BlackBerry, SE K800i oraz iPhone 3G i na żadnym nie działa, przy czym jak testowałem to na AM w nawidacji przenośnej to SE i iPhone działały bez problemu oczywiście po wcześniejszym sparowaniu i połączeniu z DUN.
                                        Z gory dziękuje za wszelką pomoc i podpowiedzi.

                                        Komentarz


                                        • Telefon musi obsługiwać DUN - np. kupisz już za grosiki Samsung C050, B2100 itp.
                                          Ale jeżeli radio (nawigacja) nie umożliwia korzystanie z Internetu, to nic nie zrobisz.

                                          Dla wszystkiego zagadaj jeszcze tutaj - 403 Forbidden
                                          Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                          Komentarz


                                          • Mam podobny problem. Przeniosłem AM z telefonu z WM na radio Erisin ES1099S z WinCE i AM'Traffic nie działa. Opera zainstalowana fabrycznie w systemie działa - mogę przeglądać www ale AM nie ma dostępu do internetu.
                                            Mogę tylko włączyć/wyłączyć (ptaszek) Live Drive ale pozostałe opcje (np. "Rozłączaj po zakończeniu") są wyszarzone - tak jakby AM stwierdzała, że urządzenie nie udostępnia internetu.
                                            zborciu, a jak u Ciebie jest z ustawieniami?

                                            Komentarz


                                            • Alternatywa do RNS 510

                                              Witam
                                              Mam znajomka w UK który handluje najnowszymi kombajnami multimedialnymi tzn gps dvd dvb-t gps do 16 gb a sd do 32 gb 2din nawet 8 cali - do naszych szkodników jak znalazł . Ceny ma ciut wyższe niż w Chinach ale odpada u nas cło 8% i vat 23 % oraz bieganie po urzędach.
                                              Kolega daje 2 lata gwarancji - wysyłka z Polski do Polski nie do UK !!
                                              Macie maila
                                              [email protected]
                                              a tu link jego do aukcji Aledrogo
                                              Link
                                              Jak z Nim pogadacie na necie na pewno uda się Wan zejsc z ceny proponowanej przez Niego - aha dysponuje stacjami multimedialnymi nie tylko do skody !!
                                              Naprawdę nic z tego nie mam - gość solidny konkretny sprawdzony a ceny atrakcyjne !!!
                                              Przy kontakcie powołacie się na Leszka - dostaniecie rabat
                                              Pozdrawiam
                                              Jak mogę to pomogę
                                              L.Jarosz

                                              Komentarz


                                              • polecam navi skody....amundsen daje rade, a tak dodatkowo to na system w telefonie "androida" automapa 2012
                                                Było miło

                                                Komentarz


                                                • Navi na Polskę to AutoMapa jeśli na Europę to tylko TomTom lub Navigon Nie ma lepszych opcji. Przetestowałem wszystkie mapy więc wiem co piszę. Oczywiście TT w urządzeniu alternatywnym czyli z winCe5 i pozostałe też. Chyba że ktoś chce mieć informację o ruchu drogowym to tylko zostaje w opakowanie TT. AM wiadomo działa prawie na wszystkim.
                                                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                  ----------------------------------------------------

                                                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez krissos
                                                    jeśli na Europę to tylko TomTom
                                                    mogę tylko potwierdzić. Zeszłoroczna podróż do Włoch z navi TomTom - idealna.
                                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X