Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakich nawigacji używacie,jakich map i co polecacie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fajna darmowa i offline navi na Polskę to Panorama Firm.
    Kondziu

    OCP

    Komentarz


    • Voit, PL 149/24=6,2 Ok może lekko przesadziłem choć ja tankuję 100 na Shellu
      EU 249/24=10,37 więc tu nie jestem w stanie nawet kupić 2x :kufel w byle jakiej mordowni bo te 5,5 muszę minimum dać :!: A witaminizowanie (bo oszczędniej) mnie tak samo śmieszy jak jak targanie z PL xx :kufel na Bałkany
      NaviExperta nie znam ale AM też omija korki :!:



      CB Harry II ASC + Triflex

      Pozdrawiam Mirek!!

      Komentarz


      • ...Teraz rozumiem, ja przeliczałem według ceny za kwartał, a przecież roczna subskrypcja wychodzi taniej. :wink:
        NaviExspert to bardzo ciekawy program, wypróbuj kiedyś darmową wersję jak będziesz wybierał się kiedyś do jakiegoś zatłoczonego, nieznanego miasta...
        Tylko zasada jest jedna - z NaviExpertem się nie dyskutuje. Jak każe zjechać z głównej ulicy w osiedlową uliczkę to trzeba zjechać...
        Kumpel kiedyś przez miesiąc musiał przejeżdżać całą Warszawę w poprzek. Nigdy nie jechał dwa razy tą samą trasą, ale zawsze jechał do celu, sprawnie i szybko.
        Ja w zeszłe wakacje przejechałem przez Polskę z Gdańska do Żywca omijając Łódź. Kawał przed Łodzią nawigacja kazała zjechać z autostrady i potem z daleka oglądałem kilometry korka na bramkach. A Łódź ominęliśmy bokiem, fajną pusta drogą.
        Dla mnie NaviExpert z Yanosikiem w tle to idealna nawigacja on-line.
        Ale za granicą musi być off-line... Tu mam Sygica. Legalnego i z aktualnymi mapami...
        Co do kradzieży aktualizacji do navi, to mam dokładnie takie samo zdanie.

        Komentarz


        • No no ... w ubiegłym roku - jadąc w okolice Karwi - dzięki AutoMapie (z podłączeniem do Internetu), ominąłem w spektakularny sposób gigantyczny korek ciągnący się z Obwodnicy Trójmiasta aż po Redę (rozwidlenie na Wejherowo i Władysławowo).
          Nawet już sam zjazd z S7 na obwodnicę, odbył się nietypowo - inni czekali w ok. 1 km korku na zjazd (w prawo) a mnie "Marzenka" poprowadziła dalej prosto, potem skręciłem w lewo i objazdem dostałem się na obwodnicę - cały czas jadąc.
          Potem przed Gdynią, wytyczyła drogę (jak patrzę na mapie) Trasą Kwiatkowskiego a potem poprowadziła mnie w większości 'równolegle' do korka - jeden raz przeciąłem prostopadle ul. Morską, wjeżdżając po kilku kilometrach na drogę do Władka ale od strony Wejherowa.
          W sumie, nadrabiając 7 km zaoszczędziłem jednak kupę czasu - o paliwie już nie wspomnę.

          Aktualne informacje o przejezdności dróg, szczególnie w miastach spełniają swoją rolę.
          Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

          Komentarz


          • Witam ja używm navi Sygic na antka i jestem mega zadowolony z niego. Jest dokładny (bazuje na mapach TomTom) posiada dużo dodatkowych funkcji. Można go zainstalowac na 3 urzadzeniach z systemem android na jednym kluczu. Aktualizacje ma dożwotnie i w miare często, wiec baza nowych dróg i fotoradarów jest dokładna. Polecam
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

            Komentarz


            • bazuje na mapach TomTom
              - i nie tylko. Mapy od HERE są również dostępne i osobiście uważam że zdecydowanie dokładniejsze. Same mapy TomTom to nic innego jak TeleAtlas (kupiony przez Tomka) .

              Osobiście mogę polecić darmową mapę od HERE maps - dotychczas zajmowali się opracowywaniem samych map, później pojawiła się wersja BETA programu do nawigacji. Od jakiegoś czasu jest oficjalna wersja. Wystarczy się zarejestrować. Można pobrać mapy na kartę i pracować w trybie offline, ale można też w online i zawsze mamy najaktualniejszą mapę. Bezpłatna licencja na całą europę

              Komentarz


              • biegan84, miałem wlasnie pisać o mapach Herę.na szczescie jest wersja na Iphona i swietnie dziala(co najważniejsze ściągasz sobie mapę Europy i działa offline).
                Kondziu

                OCP

                Komentarz


                • Właśnie zapomniałem dodać ze mapy działaja offline.
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                  Komentarz


                  • Co polecacie tablet z mapą czy nawigacja ?
                    Pozdrawiam.
                    Zainteresowany !

                    Komentarz


                    • kleszek3, Zależy gdzie chcesz go używać. W większym aucie tablet w mniejszym nawigacja (telefon)
                      "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                      ----------------------------------------------------

                      !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                      Komentarz


                      • Mapy Google też można obecnie zainstalować i używać off-line. Niedawno korzystałem z AM na androidzie w chińskiej nawigacji podczas wyjazdu do Austrii. W PL trzeba mieć podpięty internet aby korzystała z informacji drogowych on-line. A u naszych południowych bliższych i dalszych sąsiadów miła niespodzianka - AM korzystała chyba z sygnału TMC, bo netu na pewno nie miałem. Po powrocie do PL zasygnalizowała utratę informacji drogowych - dopiero po podpięciu modemu pojawił się ponownie niebieski znaczek. W Austrii miałem też mapy Googla off-line, które wcześniej sobie ściągnąłem.

                        Komentarz


                        • Ja jak ostatnio używałem tableta jako nawigacji (10,1 cala), to mi Pan Policjant zwrócił uwagę, że moje urządzenie jest za duże na szybę, bo zasłania widoczność. Skończyło się na pouczeniu
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                          Komentarz


                          • Czy jest jakaś specjalna procedura ściągania map Google ? Czy można tak zrobić z określonym obszarem w określonej dokładności ?
                            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                            Komentarz


                            • Gregor7, chyba w Niemczech jest ograniczenie do 7". Powyżej mandat
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez looker
                                Czy jest jakaś specjalna procedura ściągania map Google ? Czy można tak zrobić z określonym obszarem w określonej dokładności ?
                                wchodzisz w mapy Googla, w rozwijanym menu masz Obszary offline i ściągasz mapy

                                Komentarz


                                • http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                                  Komentarz


                                  • Gregor7, jak szukałem tableta to nie słyszałem o 7" w PL
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • Ja używam w dłuższych trasach TomTom (obecnie najnowszy 50 Start) a na szybko mapy Google/Apple/Here w telefonie. Nie polecam korzystać wyłącznie ze smartfonów, już 2 Samsungi Galaxy Sx usmażyłem podczas dłuższych tras w czasie upałów. Normalne nawigacje są w takich warunkach najlepsze (najtańsze jak się coś sp.....li).


                                      Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Reidak
                                        już 2 Samsungi Galaxy Sx usmażyłem podczas dłuższych tras w czasie upałów.
                                        Umieszczam smartfona nad wylotem powietrza z klimy i jest zimny jak pivo z lodówki mimo upału.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Reidak
                                          (...) już 2 Samsungi Galaxy Sx usmażyłem podczas dłuższych tras w czasie upałów. (...)
                                          ...Obstawiam problem z ładowarką.

                                          Też raz o mało co nie usmażyłem telefonu (SG3) i to przed samym wyjazdem do Chorwacji. Problemem była oryginalna ładowarka samochodowa Samsunga.
                                          Na szczęście zdążyłem odłączyć ładowanie. Telefon ocalał, chociaż był taki gorący, że parzył ręce, a ja w chwili wyjazdu za granicę zostałem bez navi...
                                          Po drodze zajechałem do Media Markt i kupiłem ładowarkę Hama, z którą nie mam żadnych problemów.
                                          Reidak, prawdopodobnie pierdoła za kilkanaście złotych ubiła Ci dwa telefony...

                                          Komentarz


                                          • Aplikacja Here Maps na androidzie - takie pytanie mam. Czy orientujecie się może, jak zainstaluję dajmy na to mapę Polski jako offline, a potem podczas nawigowania przestawię Here Maps on line, żeby być informowanym o korkach, objazdach, itp. to czy zasysane będą tylko te informacje, a mapa będzie z pamięci urządzenia pobierana, czy też mapę też będzie zasysał na bieżąco przed dane pakietowe?

                                            Komentarz


                                            • Panowie, jak się ma to radio do Columbusa? Jakieś dodatkowe funkcje, bajery itd? Zastanawiam się, czy gra warta świeczki.. Mam Columbusa z PL, DVD free itd.., ale zawsze możnaby coś zmienić, pytanie tylko czy warto..?

                                              ]"]Photo Storage

                                              ]"]Photo Storage

                                              ]"]Photo Storage

                                              ]"]Photo Storage
                                              O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                              Maciej
                                              Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                              Komentarz


                                              • Pany co kupić tomtoma czy mio? Tak do 500 zl.
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez piotrek_os Zobacz wpis
                                                  Pany co kupić tomtoma czy mio? Tak do 500 zl.
                                                  A nie lepiej aplikację na telefon? Ja od paru lat jeżdżę na aplikacjjach tom tom i jestem zadowolony.
                                                  Po co masz płacić za dodatkową maszynę jak już bazę nosisz w kieszeni.
                                                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                  Komentarz


                                                  • myslicie że za tą cene to bedzie dobrze dziłac...?Link
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X