Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zasilanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zasilanie

    ja w swojej o1 miaelm problem z tym, ze auto na wolnych obrotach jak chodzilo to klima nie chlodzila. Raz sie wiatrak wlaczal a raz nie. Wymienilem za rada fachowca filtr kabinowy i bylo lepiej, ale najlepszym okazalo sie wyczyszczenie karcherem chlodnicy, gdyz byla zawalona brudem i muszkami od zewnatrz i niestety jak mi to wytlumaczyl gosc nie mogla dac z siebie wszystkiego i komp wylaczal na postoju klime, bo jakos czynnik sie cofal, bo nie mogla oddac ciepla przez chlodnice. Wyczyscilem od zewnatrz chlodnice i smiga w kazdych warunakch, a dwa lepiej grzeje teraz ogrzewanie. Moze troche zagmatwalem, ale u mnie pomoglo.

  • #2
    zasilanie

    witam mam pytanko. czy mase do wzmacniacza trzeba ciagnac besposrednie z aku czy mozna polaczyc z blachami w bagazniku.

    Komentarz


    • #3
      daber85, można wziąć z blachy, ale bezpośrednio z aku będzie dużo lepsza.
      Alfee
      Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
      Kawasaki ER5 :-)

      Komentarz


      • #4
        ogolnie to nie mam pojecia jaka moze byc roznica mam juz zamontowany sprzet ale mam za cienkie kable i teraz w weekend bede je wymienial i koles powiedzial ze pod zadnym pozorem nie wolno podlaczac do blachy a dotychczas tak gralo i bylo ok.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez daber85
          ogolnie to nie mam pojecia jaka moze byc roznica
          Ja też, ale tak mówią wszyscy elektrycy/elektronicy i ja im wierzę.
          Alfee
          Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
          Kawasaki ER5 :-)

          Komentarz


          • #6
            Nie musisz dawac bezposrednio z aku. Daj po prostu grubsze kable. Pamietaj zeby dac odpowiedni bezpiecznik do przekroju kabli.
            Pozdr.
            Bartek
            Radio: C90r+XDP210EQ
            Kable:Opt,Skyline,50 mm
            Wzm:XES M1+FP 1.800
            Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

            Komentarz


            • #7
              dziekuje. pozdrawiam i wesolych swiat

              Komentarz


              • #8
                wzajemnie
                Radio: C90r+XDP210EQ
                Kable:Opt,Skyline,50 mm
                Wzm:XES M1+FP 1.800
                Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

                Komentarz


                • #9
                  a ja ma pytanie...ile metrów kabla idzie bezpośrednio z aku do bagażnika ? mierzac auto wyszło ok 6 metrów ale jak macie pociągniete to pytam ile...pzdr dzieki
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez karlito1982
                    a ja ma pytanie...ile metrów kabla idzie bezpośrednio z aku do bagażnika ? mierzac auto wyszło ok 6 metrów ale jak macie pociągniete to pytam ile...pzdr dzieki
                    Mi 5 metrów starczyło
                    Octavia ASZ/RS
                    Jetta A5

                    Komentarz


                    • #11
                      kamil92x, to chyba tak na styk 5 metrów....pytam bo nie wiem czy gotowy zestaw kupic czy na metry
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                      Komentarz


                      • #12
                        kamil92x, to chyba tak na styk 5 metrów....pytam bo nie wiem czy gotowy zestaw kupic czy na metry
                        No dużego zapasu nie było. Jak masz obawy że Ci zbraknie to lepiej sobie kup więcej metrów. Lepiej jak zostanie niż ma zbraknąć
                        Octavia ASZ/RS
                        Jetta A5

                        Komentarz


                        • #13
                          no myślałem kupic nawet 7 metrów ale mówie najpierw zapytam ile tak naprawde wchodzi od aku przez przegrode lewym progiem do bagażnika po lewej stronie...a czy ktoś ma zainstalowane kable do spawarki bo takie mi polecono na forum car-audio że są nawet lepsze od tzw markowych bo tam 100% miedzi siedzi
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                          Komentarz


                          • #14
                            karlito1982, porównaj oba kable i weź te które lepiej dają się zginać i formować (oczywiście przy założeniu takiego samego przekroju wewnętrznego kabla) :diabelski_usmiech
                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                            Komentarz


                            • #15
                              Nexus6, mam kawałek kabla 10mm2 od kolegi i jest on twardawy a ten od spawarki gnie się we wszystkie strony i jest bardzo elastyczny i podatny na wyginanie tylko nie wiem czy jak sie go wygnie czy zostanie na pozycji
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez karlito1982
                                a ten od spawarki gnie się we wszystkie strony i jest bardzo elastyczny i podatny na wyginanie tylko nie wiem czy jak sie go wygnie czy zostanie na pozycji
                                Przewody do spawarek są w innej izolacji (np. gumowej) po wygięciu nie zostaje w pozycji wygiętej tylko się prostuje.
                                Taki typ wykorzystuje się do robienia przewodów rozruchowych, ładnie się zwija w kółko i np w koło zapasowe można włożyć, tylko cenowo jest droższy.
                                A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
                                AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
                                O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
                                -------------------------------------------------
                                Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X