Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CB mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • turbo_diesel, już po temacie, na dachu wylądowała sirio turbo coś tam przykręcona na stałe do nowo nawierconego otworu, poprzez przekręcenie można ja pochylic do poziomu więc w razie czego bedę ją kładł. Radio wyladowało w schowku więc zrobił sie porządek w środku i nie walają sie niepotrzebne kable.
    Fotka w opisie mojej padliny: :wink:

    Forum - Octavia Club Polska

    Sirio twin car jednk odpadł ze względu na kiepski zasięg, jednak 2km w mieście to trochę mało, obecna antena podobnie zbiera jak president na magnesie.

    Jak bym miał pod ręka trifleksa to pewnie bym go założył a tak to jest jak jest, nie jestem maniakiem wyglądu wiec niezbyt długi bat na dachu mi nie przeszkadza.
    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

    Komentarz


    • PRESIDENT JOHNSON II co powiecie na to widzę za 380 zl ... ?
      Wolał bym żeby miało FM.

      Komentarz


      • Nowe radio to Yosan PRO120, zbiera dobre opinie, z używanych to Uniden (tu są zawsze są zwolennicy i przeciwnicy ) a najlepiej Alan 18 (bajkowo byłoby znaleźć Alana 28).

        Komentarz


        • Silut, z czystym sumieniem mogę polecić Yosan CB-300, mam takie na pokładzie, dobrze zestrojony ładnie działa, mieści się w popielniczce, także z maskowaniem tez problemu nie ma. Jak chcesz schować to musisz pomyśleć o zewnętrznym głośniczku, ale to ani problem ani koszt. Więcej masz w moim wątku nt. działania radia. A cena? ja dałem równe 300 zł za nówkę.
          Pozdrawiam
          Wodan

          Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

          Komentarz


          • Nad 18 i 28 się zastanawiałem ale jeszcze widzę presidenta wilsona na licytacji co wy na to ? Tak żeby pasowało do triflexa, no i przy okazji jaki wzmacniacz fm macie ? Separator do tego ?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Silut
              presidenta wilsona na licytacji co wy na to ?
              Mam takowe. Dobre radio (zakładając, że dany egzemplarz nie jest uszkodzony albo kombinowany) - tylko, że dość duże - nie wszędzie da się upchnąć.
              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • Po 3 latach Focusowania wracam do Octavii - odbiór w lutym. Oczywiście pierwsza myśl - znowu kupić sobie Triflexa. Obawiam się tylko czy będę mógł wyrzucić standardową antenę, czy nie siedzi w niej jakieś navi czy GSM. GSM może dałoby radę wziąć z Triflexa, ale GPS-a już nie. Może mnie ktoś oświecić? Będzie to OII Kombi Elegance z Amundsen+ i przygotowaniem pod GSMII.

                Kolejna kwestia - najchętniej wrzuciłbym radio w miejsce zapalniczki. Już wiem, że będzie zbyt wąsko bo od 7 lat mam Presidenta III ASC i jestem zadowolony. A może idzie zdemontować też klapkę i dzięki temu będzie szerzej? Ile jest miejsca na głębokość, zakładając ingerencję z wyrzynaniem czegoś nie potrzebnego, ale bez psucia jakichś kanałów nawiewnych czy co tam może być z tyłu.
                Kiedyś OI Liftback
                Potem OII Kombi Elegance 1.4 TSI DSG
                Potem OII 1.9 TDI
                Wkrótce OIII Liftback

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Krokiet
                  od 7 lat mam Presidenta III ASC
                  Już III jest tyle lat :?: ja mam II od 2 lat i wydaje mi się że właśnie wtedy III dopiero wchodziły. Ja koniecznie szukałem II właśnie na miejsce popiołki



                  CB Harry II ASC + Triflex

                  Pozdrawiam Mirek!!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez eaglemirek
                    Zamieszczone przez Krokiet
                    od 7 lat mam Presidenta III ASC
                    Już III jest tyle lat :?: ja mam II od 2 lat i wydaje mi się że właśnie wtedy III dopiero wchodziły. Ja koniecznie szukałem II właśnie na miejsce popiołki
                    II to classic a III to ASC.

                    Dane z zakupu w dniu 2006.01.08:
                    Radiotelefon NEW TAYLOR ASC 531,00 435,25 1 531,00 435,25



                    A wracając do mojego pytania - czy jest szansa wcisnąć tam moje, za mniejszą kasę (plastik będę musiał odkupić jak powyrzynam) niż nowe, przyzwoite małe radio?

                    No i co z tym Triflexem versus nawigacja?
                    Kiedyś OI Liftback
                    Potem OII Kombi Elegance 1.4 TSI DSG
                    Potem OII 1.9 TDI
                    Wkrótce OIII Liftback

                    Komentarz


                    • GSM masz w Triflexie, a z GPSem kompletnie nie wiem jak Skoda ma to rozwiązane.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Krokiet
                        II to classic a III to ASC.
                        Ja mam II z ASC :szeroki_usmiech



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • No i jest Alan28 co powiecie ?? Próby po odebraniu paczki od kuriera
                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Silut
                            o i jest Alan28 co powiecie ?
                            Jak sprawny, to "będzie pan zadowolony".

                            Jaką do tego dajesz antenę?
                            Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                            FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                            Komentarz


                            • Rezygnuje z triflexa i poszukuje Sirio as-100 ml-145 lub turbo 1000

                              Komentarz


                              • Silut,
                                polecam Sirio SNAKE 27 black mam taka i jest zajefajna :szeroki_usmiech


                                Mariusz
                                Spoty Tarnowskie

                                Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                Komentarz


                                • Właśnie dostałem cynk ,że znajomy ma as 100 za 70 zł. (nie trafiony prezent) ma ktoś ?? Chodzi mi konkretnie o magnes jak się trzyma ?

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Silut
                                    magnes
                                    nie polecam magnesów porysujesz dach lepiej juz jak masz relingi przykrecić do relingów a najlepiej na stałe


                                    Mariusz
                                    Spoty Tarnowskie

                                    Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Prezes52
                                      Zamieszczone przez Silut
                                      magnes
                                      nie polecam magnesów porysujesz dach lepiej juz jak masz relingi przykrecić do relingów a najlepiej na stałe
                                      Nalepić dobrą folię (np. Orcale)i zmieniać profilaktycznie raz na rok. Co do relingów to jest to złe miejsce jeżeli chodzi o kierunek - tylko umieszczenie w osi pojazdu gwarantuje, że najlepiej ściągany jest sygnał sprzed i zza auta. Z lewego relinga antena będzie słuchała pola po prawej stronie i odwrotnie. Co do poprawności przytwierdzenia do masy, reling nie jest idealny. Ale to nie z własnej praktyki.
                                      Kiedyś OI Liftback
                                      Potem OII Kombi Elegance 1.4 TSI DSG
                                      Potem OII 1.9 TDI
                                      Wkrótce OIII Liftback

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Silut
                                        Właśnie dostałem cynk ,że znajomy ma as 100 za 70 zł. (nie trafiony prezent) ma ktoś ?? Chodzi mi konkretnie o magnes jak się trzyma ?
                                        Zależy, jaki to jest magnes. Czy oryginał SIRIO (też kwestia, który - średnica), czy może jakaś podróba. Tak samo antena - w komplecie jest zdrapka z kodem?

                                        Od paru lat używam SIRIO ML-145 (magnes 12cm) - nigdy nie zleciała
                                        Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                        FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Andrzej.P
                                          nigdy nie zleciała
                                          zlecieć raczej nie powinna też testowalem takową i przy 200 trzymała się na dachu ale jeździ po dachu widac to służbowych autach dachy są porysowane mimo że jest guma pod magnesem dlatego do nowych staramy się montować juz na stałe


                                          Mariusz
                                          Spoty Tarnowskie

                                          Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                          Komentarz


                                          • Dotychczas przesuwania się nie zaobserwowałem, choć więcej czasu ta antena spędziła na dachu Favoritki niż Octy (a wiadomo, że Fav to dużych prędkości się nie rozwija ). Jedynie, jak miałem antenę na środku dachu (Fav), to kabel latając po dachu min. go zmatowił. Potem już stawiałem antenę w narożniku, blisko drzwi. Tak samo w O2.

                                            Jakbym miał kombicę z relingiem, to pewnie tam bym przykręcił. A tak to zbytniego wyboru nie mam (póki co "w dziurę" nie zakładam).
                                            Tu już każdy musi sobie sam odpowiedzieć, jak mu wygodniej - magnes, uchwyt, montaż w otwór.
                                            Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                            FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                            Komentarz


                                            • Kiedyś widziałem patent zamontowany w mocowaniu od bagaznika ale w O1
                                              Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
                                              Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
                                              Wersja na lato - SUZUKI Intruder

                                              Komentarz


                                              • niedziela67, Ja mam dorobiony uchwyt zamontowany pod odbojem przy klapie bagaznika całkiem fajnie to wygląda ( mam liftbecka) teraz kolega chce dorobić taki do Combi być może pochwali się swoim wynalazkiem :szeroki_usmiech


                                                Mariusz
                                                Spoty Tarnowskie

                                                Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                                Komentarz


                                                • W kombi mam tak
                                                  Załączone pliki
                                                  Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
                                                  Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
                                                  Wersja na lato - SUZUKI Intruder

                                                  Komentarz


                                                  • niedziela67, a co z masą? jakis dodatkowy kabelek?
                                                    kiedyś była seria TSI : 135KM/217Nm a potem było 156KM/267Nm
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=57585&start=0

                                                    teraz 240KM 4x4 Boxer turbo mruczek.
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...350597#1350597

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X