Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Kodiaq

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobra Pany nie wieszajcie na Marleju psów
    Marlej musisz zrozumieć, że tu nie kupujemy Twoich racji, bo lubisz z założenia najsłabsze auta. I to kumam, ok, a Ty skumaj nas do Twego stylu jazdy, głównie po trójmieście wystarczy, do turlania się od świateł do świateł zapewne najsłabsze mpi nawet. Jak ktoś dużo po trasie lata, to przyda się więcej momentu i mocy.
    Co do sporych suvów, rzeczywiście normalnie jeżdzą mniej więcej z mocą od 150 w górę dopiero, bo masy i oporu powietrza się nie pokona byle czym, a porównywanie do 1.4 tsi z płaskich, lżejszych osobówek nie ma sensu...

    Komentarz


    • Dokładnie nie da się tym jechać . Marlej nie pisze czym kto co tam ma jeździć bo mam to w d..ie. Jako że często jeżdżę z wypakowanym samochodem więc dla mnie liczy się elastyczność i tu jej przy pełnym samochodzie brakuje. Może tobie taka popierdułka starcza mi nie. Dla mnie liczyć się bezpieczne wyprzedzanie i przyjemność z jazdy.
      To nie oznacza że jeżdżę jak wariat, ja poprostu szybciej osiągam setkę i tyle.
      To że mam ponad 200 koni nie znaczy że je ciągle wykorzystuje, mam zapas mocy i czasami z niego korzystam. Zrozumiał byś to po paru tyś po niemieckich autostradach, ale tu trza trochę szerszych horyzontów. W Danii łatwo stracić prawko mimo to jakoś od ponad 15 lat je mam.
      Tu nie ma nic do żeczy moc silnika do stylu jazdy. Ta rs na filmie pokazuje dokładnie że idiota w rs chce udowodnić nie wiadomo co a gość w panamerze pokazuje klasę i zwalnia., O christianii to nawet się nie wypowiadaj bo nie wiesz o czym mówisz. Tak UP najlepiej się tu sprzedaje ale jak byś znał Duńskie realia to byś wiedział że zastąpił skutery oraz rowery i jest kupowany jako drugi samochód, u mnie w pracy uczniowie takimi jeżdżą.
      Ostatnio edytowany przez PiotrekDK; 1814.
      ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
      mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

      Komentarz


      • PiotrekDK, nie wiem ile lat mieszkasz w Danii, ale ciesze sie ze w koncu napisales jak sie tam jezdzi - SPOKOJNIE.
        Co do Christianii to nie bardzo wiem czemu cytujue: "O christianii to nawet się nie wypowiadaj bo nie wiesz o czym mówisz". Podejrzewam, ze niestety mam o tej watpliwej jakosci dzielnicy nieco wiecej informacji od Ciebie - przynajmniej jak chodzi o prawo karne, bo zajmuje sie tym zawodowo i informacje mam z pierwszej reki - wlasnie od kolegi naukowca karnisty, ktory bazuje na danych policyjnych.
        W sumie to troche dziwne ze mieszkasz w cywilizowanym kraju a gustow motoryzacyjnych sobie nie zmieniles.bo tu masz np. 10 najbardziej popularnych aut w Danii za 2015 r. (rozumiem, ze po prostu potrzebujesz auta z mocnym silnikiem do pokonywania niemieckich autostrad, jak teraz napisales, bo wczesniej tego nie pisales a przeciez po samej Danii to niby gdzie ten silnik mialby Ci sie przydac, co? Chyba tylko po to zeby dostac absurdalnie wysoki mandat...).
        1. Volkswagon Up!
        2. Peugeot 208
        3. Toyota Aygo
        4. Peugot 108
        5. Peugeot 308
        6. Kia Picanto
        7. Volkswagon Polo
        8. Volkswagon Golf
        9. Toyota Yaris
        10. Ford Feista

        Co do VW up! to NIE JEST TO auto kupowane glownie jako auto drugie w rodzinie. Coraz czesciej jest to JEDYNY samochod. To z kolei twierdzenie mojego kolegi Dunczyka (bardzo mu sie podobalo jak kupowalem up! te dwa lata temu swoja droga), i tutaj mamy Twoje slowo przeciw jego slowu, ale jego slowo jest wsparte danymi statystycznymi dotyczacymi sprzedazy aut...
        I na koniec - ciesze sie ze jezdzisz spokojnie a nie jak wariat. I o to chodzi :-)

        Ps. a co do uwagi kolegi Sew to ja nikogo nie chce przekonywac bo jak napisalem - nie sposob przekonac przekonanych. Ale mnie tez nikt nie przekona ze silnik 1.4 tsi 125 koni w Superbie II nie daje rady i sie tym prawie nie da jechac, a 10,5 sekundy do setki to za wolno - co przeciez wprost napisal forumowicz feels3, ktory splodzil teskt (cytuje): "10.5s do 100 to wolno, bo to jest najlepszy mozliwy czas uzyskany z gazem w podłodze, kręcony pod czerwone pole i oczywiście na pusto. Załaduj tam rodzinkę, bagaże, pełny bak i wykorzystuj średni zakres obrotów, typowy dla codziennej jazdy a wtedy 125KM okaże się b. słabe.". I od tego cala dyskusja sie zaczela... a dyskusja jest w sumie o dupie Maryni obecnie.
        Jeszcze raz napisze - dla NORMALNEJ RODZINY, ktora wykorzystuje auto do jazdy po miescie oraz raz - dwa razy w roku na wakacyjny wyjazd a w weekend na wycieczke w okolice miejscowosci gdzie mieszka - silnik 1.4 tsi 125 kucy w Superbie II JEST CAŁKOWICIE WYSTARCZAJĄCY. Nic mu nie brakuje. Spala malo, mocy ma tyle ile trzeba. Jak jedziesz z rodzina to jedziesz przeciez bezpiecznie a bezpiecznie oznacza ze nie pedzisz jak wariat, tylko jedziesz rozwaznie. Wieziesz swoje najwieksze skarby - Zone, Dziecko (Dzieci).
        Natomiast jak masz prace w transporcie, jestes kurierem, przewozisz probki z labolatorium, nie wiem co innego jeszcze i MUSISZ szybko jezdzic to wtedy 1.4 tsi bedzie za slaby skoro np. ktos jezdzi przez Niemcy gdzie pedzi ile sie da, jesli mozna. Ale wiecej jest normalnych - przecietnych uzytkownikow aut niz tych ktorzy z racji zawodu musza pedzic. A to ze ktos nie musi pedzic, ale lubi to prosze bardzo ale niech nie wmawia bzdur ze 10,5 sekundy do setki to za wolno - za wolno dla NORMALNEGO uzytkownika drogi??? Serio??? to ile ma byc 8,6 sekundy co mialem w Audi? i co z tego? przy normalnej jezdzie w ogole z tego nie korzystalem. A ja jezdze normalnie. Mi sie bardzo podoba styl jazdy Amerykanow czy Skandynawow, Niemcow (ktorzy pedza ale NA AUTOSTRADACH a nie na bocznych drozkach jak u nas), Holendrow czy nawet Czechow (o dziwo i Polacy w Czechach bardzo grzecznie jezdza, choc nie jest to dziwne bo mandaty sa bardzo wysokie). Ale to widac mamy inne podejscie do stylu jazdy. Pewnie mam inne podejscie niz spora czesc uzytkownikow polskich drog, ktorzy za kazdym razem musza byc pierwsi i wyprzedzaja mnie np. tylko po to, zeby po 600 metrach zachamowac ostro i skrecic nagle w prawo.

        Kazdy kto jezdzi po polskich drogach widzi przeciez jak to wyglada. Kazdy kto jezdzi po europejskich drogach widzi jak to moze wygladac. Nie musi byc dzicz na drodze, moze byc spokoj. A to ze komus sie spokoj nie podoba - coz jego problem. Nie wiem czy styl szwedzki jest w porzadku - ze Szwed dzwoni na policje bo jego zdaniem jedzie wariat drogowy, ale statystyka wypadkow w Polsce i Szwecji mowi sama za siebie - jestesmy pod wzgledem kultury jazdy i liczby rannych oraz zabitych - krajem Trzeciego Swiata w Europie... a w Szwecji wypadkow jest o wiele, wiele mniej niz w Polsce, a gdyby nie mieli tylu "gosci" (czytaj - nachodzcow) to te statystyki mieliby jeszcze nizsze.

        Jesli znajde w ten weekend na ulicy, czy na spacerze w parku reklamowke z Biedronki a w niej ok. 100.000 zlotych to w poniedzialek kupie Wam na zlosc u Jarka Kodiaqa w NAJLEPSZEJ wersji silnikowej - czyli 125 koni... i bede tu wypisywal ze to najlepszy silnik pod sloncem i niech sie piekla awanturnicy. Wiecej - podjade to zakladu Tune up do Roberta ktory tez sie tu wypowiadal i poprosze o OBNIZENIE mocy do 108 koni... zeby jezdzic bardziej rozwaznie i zeby nie kusilo mnie wyprzedzac tira a grzecznie za nim jechac... ;-)
        (oczywiscie zartuje - dla mnie (powtarzam - dla mnie - niekoniecznie dla Ciebie) w Kodiaqu najlepszy silnik to bylby prawde mowiac najslabszy diesel (zeby mniej palil), ale doplata w stosunku do 1.4 tsi jest tak duza, ze ostateczenie pewnie bralbym 1.4 tsi 150 koni + dsg dla wygody, wersja Ambition z dodatkowymi moimi ulubionymi chromami wokol szyb i relingami w takim kolorze, a lakier oczywiscie czerwony, ze niby taki szybki woz... ;-)

        W Gdansku u Plichty na Grunwaldzkiej jest ten Kodiaq ktorego ogladalem - szary z bezowa tapicerka, ale u Plichty przy obwodnicy maja bialego z czarna tapicerka bodajze alkantarą. Mi sie bardziej podoba ta bezowa, choc przy malym dziecku i piesku to utrzymanie jej w czystosci to chyba fikcja...

        Udanego weekendu ;-)
        Nie mam juz tu nic wiecej do powiedzenia. Amen.
        A teraz drodzy fanatycy jak najwiekszej ilosci koni mechanicznych pod maską mozecie mnie ukrzyzowac... ;-P
        Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • marlej108 tej twojej na siłę wciskanej "filozofii minimalizmu" już się nie chce czytać...
          Maciek
          terminarz trójmiejskich spotów klubowych
          Zapraszamy....

          Komentarz


          • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
            marlej108 tej twojej na siłę wciskanej "filozofii minimalizmu" już się nie chce czytać...
            Oho, ukrzyzowanie juz sie zaczyna...

            ps. swoja droga - filozofia minimalizmu... to nawet ladnie brzmi... Hmm.
            Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • Chłopie nie spinaj tak się bo ci żyłka pęknie
              Na rozmowy o bezpiecznej jeździe masz inny temat.
              Tu rozmawiamy o Kodiaqu i jak widzisz większość ludzi się z tobą nie zgadza co do tego słabego silniczka.
              O Danii nawet nie będę z tobą dyskutować bo po twojej wypowiedzi widać że g.... wiesz o tym kraju.



              Ja się dziwię że nie pokazali hybrydy bo to by było idealne rozwiązanie dla tej lodówki. Diesel będzie pozwoli wycofywany z aut osobowych, ta tendencja już się zaczęła i powinni coś pokazać w tym kierunku.
              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

              Komentarz


              • Spoko.

                Co do hybrydy to sie zgadzam z Toba na 108%. Zreszta mam wrazenie ze predzej czy pozniej znikna diesle zupelnie i zastapia je wlasnie w UE hybrydy.

                Jednak slabo mi ten minimalizm o ktorym wczesniej wspomnial kolega Klarus wychodzi przy Kodiaqu... zrobilem sobie wlasnie konfiguracje taka pod siebie.... wychodzi mi 121.400 zł, a silnik ten 1.4 z automatem... czyli pewnie realnie mozna odjac jakies max. 10% (a moze mniej i wcale nie 10%???) to bedzie ok. 109.000 zl. I to za ten silnik co to dla wiekszosci bedzie za slaby niby. I to za wersje Ambition.
                Link

                Znajac zycie pewnie jednak w tej cenie skusilbym sie raczej na to - Mercedes C klasa (tak wiem zupelnie rozne auta, ale ceny podobne). Wychodzi mi niecale 137.000 zl i to tez za podstawowy silnik i tutaj manualna skrzynie (ale za to piekne skorzane wnetrze, drewno (pewnie plastikowe?), ah i oh...), w Mercu rabat na C jest 15% (przynajmniej mi tyle Pan zaproponowal jakis czas temu), czyli realnie byloby ok. 117.000 zl czyli o 8k wiecej od Kodiaqa.
                kod tej konfiguracji to M4316865

                PS. ale nie ukrywam, ze w tej chwili z oferty Skody to Kodiaq to moj nr 1 :-)
                Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • Fajny ten Kodiaq,szkoda że dali 1.4tsi zamiast chociżby 1.8.Wtedy miało by to większy sens.
                  Kondziu

                  OCP

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez lu5asz Zobacz wpis
                    Fajny ten Kodiaq,szkoda że dali 1.4tsi zamiast chociżby 1.8.Wtedy miało by to większy sens.
                    ale to chyba dlatego, ze docelowo maja zniknac silniki 1.4 i 1.8 i ma je zastapic 1.5 (oraz ma zostac 2.0 tsi) w calej gamie VAG.

                    Ja to sie boje co bedzie za rok jak te silniki tsi dostana ten filtr gpf (o ile dobrze pamietam nazwe) i czy beda z nim takie problemy jak poczatkowo z dpf (bo chyba juz sie ten dpf nauczycli robic dobrze?).
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez lu5asz Zobacz wpis
                      Fajny ten Kodiaq,szkoda że dali 1.4tsi zamiast chociżby 1.8.Wtedy miało by to większy sens.
                      Pewnie po przerwie sierpniowej wejdzie 1.5tsi, moc i moment jak w 1.4 150 ale przebieg zupełnie inny, ma sporo wcześniej wstawać czyli elastyczność będzie lepsza.
                      A co do 1.8 to coś mi się zdaje, że VW nie będzie kontynuował tego projektu. Wprowadzają 1.5 150km i potem 130km i mają 2.0 od 180km do +300km. Brak tu miejsca na 1.8.

                      ps. A dla marleya i minimalistow brakuje w Kodiaqu 2.0 tdi 110km, manual, fwd. Ale myślę że taka wersja będzie. Ideał do taxi ! :-)
                      Ostatnio edytowany przez perfex; 197.
                      Pozdrawiam
                      perfex

                      Octavia HTP

                      Komentarz


                      • No tak,patrze w cennik i dopłata z 1.4 do 2.0 to ,,tylko,, 8tys zł.Co przy ogolnej kwocie za auto nie razi jakoś.Czyli taki 2.0tsi Ambition z DSG i 4x4 to gdzieś 130.000.
                        Kondziu

                        OCP

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis

                          Pewnie po przerwie sierpniowej wejdzie 1.5tsi, moc i moment jak w 1.4 150 ale przebieg zupełnie inny, ma sporo wcześniej wstawać czyli elastyczność będzie lepsza.
                          A co do 1.8 to coś mi się zdaje, że VW nie będzie kontynuował tego projektu. Wprowadzają 1.5 150km i potem 130km i mają 2.0 od 180km do +300km. Brak tu miejsca na 1.8.

                          ps. A dla marleya i minimalistow brakuje w Kodiaqu 2.0 tdi 110km, manual, fwd. Ale myślę że taka wersja będzie. Ideał do taxi ! :-)

                          święta racja!
                          2.0 tdi 110 kucy to byłby mój ideal.
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • Ta dyskusja zbłądziła w niewłaściwych rewirach
                            Ostatnio edytowany przez himi; 31983.

                            Komentarz


                            • Slucham tak tych waszych wypowiedzi i mysle sobie: skoro producent przewidzial do Kodiaqa taki silnik 125 KM to napewno ten samochod z ta moca poradzi sobie z pelnym kompletem pasazerow i bagazami do normalnej jazdy, bo nie wydaje mi sie ze takim samochodem mialbym sie z kims scigac bo nie dla osiagow i predkosci max. kupowalbym taki samochod (to juz wolalbym octawie RS np.) a jesli juz wiecej koni to np. zeby ciagnac przyczepke to jeszcze 4*4 by sie przydalo i moze byc te 190 km... Tyle roznych wersji ze kazdy znajdzie dla siebie cos co zechce na kazda kieszen , tyle ze w mentalnosci mamy ze czym mocniejszy silnik tym ja bede lepszy od innych bo moge cie wyprzedzic ale przeciez wcale nie musisz , bez obrazy ale sam tak myslalem jak bylem mlodszym kierowca i tak tez jezdzilem ze sie ciagle spieszylem , mialem frajde ze bylem szybszy od innych ale za kazdym razem byly to niestety "nieprzepisowe" manewry i dzieki Bogu nigdy nie spowodowalem wypadku ale jezdzac okolo 40 tys. km rocznie zdarzylo sie kilka razy ze "malo brakowalo" bo nawet jezdzac szybko mozna myslec ze sie jezdzi dobrze ale nie zawsze przewidzisz reakcje innych. Z biegiem lat czlowiek nabiera doswiadczenia i staje sie bardziej stateczny zaklada rodzine ma dzieci i zmienia sie rowniez mentalnosc za kolkiem a poza tym wystarczy sie spotkac z ofiarami wypadkow drogowych lub nie zycze nikomu doswiadczyc w najblizszym gronie gwarantuje ze taka terapia szokowa zmieni twoje podejscie do stylu jazdy ( chyba ze ktos jest wyzuty z wszelkich uczuc)... Reasumujac z wlasnego doswiadczenia: nie jestem kierowca zawodowym , majac 2 samochody i ten sam kierowca czyli ja jadac pierwszym octavia (180km) chcac nawet jechac spokojnie czasami latwo jest "sprowokowac" do tego zeby przycisnac bo masz ten zapas i szczerze powiedziawszy masz swiadomosc ze mozesz skorzystac to korzystasz bo inaczej po co mi te konie i tak jak mi ktos mrugnie z tylu na autostradzie bo wyprzedzam "przepisowo" czy na 2 pasmowce czy na drodze powiatowej to twoje ego nie kaze ci zjechac tylko cisniesz gaz do dechy "bo masz moc"... ta sama sytuacja z drugim samochodem wysluzony diesel (ponad 400 tys. km) jade przepisowo 140 na auto, 120 i 90 i nawet mi sie nie sni zeby gdzies tam sie spieszyc bo moge wreszcie jezdzic przepisowo (chociaz samochod sprawia wrazenie sportowego) bo "nie mam mocy" ale moge jezdzic plynnie , nie jestem zawalidroga i przede wszystkim bezpiecznie... Ten sam kierowca i dwa rozne style jazdy bo umowmy sie ale jestemy tylko ludzmi i bedac nawet dobrymi kierowcam zdarza nam sie naciagac przepisy a szegolnie co do predkosci a co do kultury jazdy to czy u nas czy na zachodzie wszystko zalezy od nas samych jak "my" a nie inni zachowuja sie na drodze... Troche odszedlem od tematu ale chodzi mi o ta krytyke co do marleja , kazdy ma swoje zdanie i w palecie silnikow czy to 125 KM czy 190KM kazdy zrobi co zechce ale czym wiecej masz tym czesciej bedziesz chcial z tego skorzystac (oby w dobrym celu) a wg mnie najoptymalniejszy wybor to te 150 KM, ja z doswiadzcenia powiem ze wolalbym nawet mniej niz wiecej (prawo jazdy od 94 roku, niedlugo prawie milion km za kolkiem)... Pozdrawiam wszystkich.

                              Komentarz


                              • No właśnie ,nikt nikomu nie narzuca swoich racji chodziło o to ,że 10,5s do setki to dużo i to jest fakt (w dzisiejszych czasach) ,co nie oznacza ,ze tym silnikiem nie da się tego osiągnąć ,ja np. lubię mocniejsze i bardziej elastyczne auta ,co nie oznacza ,ze jestem złym kierowcą czyt. piratem ,jednak w w awaryjnych sytuacjach mogę wykorzystać moc i moment. Nie można mówić ,że ten samochód będzie żwawy ,bo nie będzie ,za to będzie po prostu jeździł ,nie chodzi tu o to kto ma rację ,trzeba stwierdzić fakty ,a nie do nich przekonywać. Myślę też ,że z tym silnikiem i z tą wagą spalanie będzie nie najmniejsze ,podzielam również zdanie ,że 150KM jest optymalne
                                Sebastian
                                Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                Wczasy nad morzem - klik

                                Komentarz


                                • To mówicie, że boczki z tyłu twarde...
                                  Maciek
                                  terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                  Zapraszamy....

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez sebastian7905 Zobacz wpis
                                    Nie można mówić ,że ten samochód będzie żwawy ,bo nie będzie ,za to będzie po prostu jeździł ,nie chodzi tu o to kto ma rację ,trzeba stwierdzić fakty ,a nie do nich przekonywać.
                                    Ale to jest Oczywiste przecież, Kodiaq 125km Nie Bedzie Żwawy, kropka. Co nie znaczy, że dla wielu, Bardzo Wielu kierowców będzie wystarczajacy.

                                    ps. Fabia 1.4tdi, biała, kombi z logo Żywiec lub Maspex również nie jest żwawa a mimo to jest królem lewego pasa. Wszystko zależy od kierowcy i jego rajdowych zapędów.
                                    Kieeeedyś czasem jeździłem Fabią I 1.4 80km, to gówno wg mnie nie posiadało silnika a i tak na trasie Warszawa Kraków wyprzedzały mnie moooże ze 2 auta.... Jak ktoś ma chęć na jazdę ostrą to może to robić prawie wszystkim, jak ktoś się boi adrenaliny to nie ważne czy ma 125km czy 250km: będzie jeździł po skandynawsku.
                                    Pozdrawiam
                                    perfex

                                    Octavia HTP

                                    Komentarz


                                    • Co do 1.5 tsi to ten pajac z Motojazdy testowal ostatnio nowego Golfa z 1.5 i stwierdzil ze to nie jedzie, trzeba redukowac a i tak nic sie nie dzieje i duzo lepsze w bezposrednm porownaniu jest 1.4 tsi 150KM.

                                      Komentarz


                                      • Ciekawe... czyżby dpf go zdławił?
                                        Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                        https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                        https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                        https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                        Komentarz


                                        • Wchodzę tu żeby poczytać odczucia innych odnośnie Kodiaqa i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Zamiast tego znowu muszę przebrnąć przez gąszcz glupot pisanych przez Marleja. Na prawdę żaden z adminów/moderatorów nie może uspokoić tego erudyty/filozofa/idealisty/komunisty? EOT.

                                          Co do Kodiaqa- rozczarował mnie. Samochód za 178kpln i w środku wygląda jak najuboższy superb. Plastiku od groma, tapicerka okropna, fotele w trzecim rzędzie to nieporozumienie. Scenic poprzedniej generacji ma tam więcej miejsca i wygodniejsze stołki. W Octavii III RS człowiek bardziej czuje wydane pieniądze niż w Kodiaqu.

                                          Szwagier się na niego napalił i od 2 miesięcy żył tym, by go zobaczyć i zamówić i... po obdukcji, poszedł do Forda i zamówił Mondeo Vignale.

                                          Ode mnie tyle.
                                          "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis
                                            poszedł do Forda i zamówił Mondeo Vignale.
                                            dobra opcja ,biorąc pod uwagę ,prawdziwą skórę na stołkach ,konsoli ,doskonałe wyciszenie ,obsługa jak w Maybachu ,dopracowane szczegóły w stosunku do zwykłego Mondeo ,no i wyposażenie ,jednak cena dość wysoka ,ciekawe jak będzie ze stratą w porównaniu ze zwykłym dobrze wyposażonym Mondeo ,bo o komforcie względem innych aut wypada bardzo dobrze
                                            Sebastian
                                            Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                            Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                            Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                            Wczasy nad morzem - klik

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis
                                              Na prawdę żaden z adminów/moderatorów nie może uspokoić tego erudyty/filozofa/idealisty/komunisty? EOT.

                                              Co do Kodiaqa- rozczarował mnie. Samochód za 178kpln i w środku wygląda jak najuboższy superb.
                                              Tylko nie komunista! poza tym "na prawdę" pisze się razem...

                                              A mowiac serio - mnie Kodiaq nie rozczarowal, ale zgadzam sie ze za kwote 178k zl (na Jowisza, co to za konfiguracja?!?!?) to mozna sie spodziewac jednak czegos wiecej niz plastiki w tylnej czesci auta rodem z najtanszej Fabki III.
                                              Co do tapicerki to szczegolnej roznicy do Superba nie zauwazylem jesli chodzi o tapicerke materialowa.
                                              Natomiast z tego co pamietam, w Superbie jest chyba miekki plastik tzw. parapetow z tylu (??? a moze zle pamietam?) a w Kodiaqu skorupa fabkopodobna. No chyba ze i w Superbie jest tam fabkopodobnie.
                                              Co do Mondeo to spadek wartosci jest kolosalny - wystarczy rzucic okiem na otomoto. Nie sadze zeby wersja Vignale byla tu wyjatkiem.
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                                Tylko nie komunista!
                                                Chcesz, żeby wszyscy mieli tak samo, takie samo i tak samo jeździli, z tego co pamiętam to takie farmazony pieprzyli "komuchy"

                                                Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                                poza tym "na prawdę" pisze się razem
                                                I co jeszcze? Wpłynęło to na zrozumienie zdania? Nie.

                                                Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                                Co do Mondeo to spadek wartosci jest kolosalny - wystarczy rzucic okiem na otomoto. Nie sadze zeby wersja Vignale byla tu wyjatkiem.
                                                Są na tym świecie ludzie, którzy kupują samochody mając w dupie "rankingi spadku wartości". I znam ich sporo

                                                Dziękuję. Dobranoc.
                                                "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                                                Komentarz



                                                • A ja myślałem że to ja już się starzeje i zacząłem być drażliwy. Ale widzę że nie jeste jedyny który ma tu dosyć pewnej osoby.
                                                  JacekRS najlepiej ignorować
                                                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez JacekRS Zobacz wpis

                                                    Chcesz, żeby wszyscy mieli tak samo, takie samo i tak samo jeździli, z tego co pamiętam to takie farmazony pieprzyli "komuchy"
                                                    Co za fantazja


                                                    A wracajac do tematu Kodiaqa i Superba to jest w sieci takie moze malo profesjonalne, ale zawsze jakies porownanie Kodiaqa i Superba:

                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X