Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Kodiaq

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A czy to wazne gdzie produkowany ?? Peszek jest taki, ze mozliwe ze sa w nim dalej czesci z Polski ?? A czas oczekiwania taki sam jak na Kodiaqa wiec wychodzi na to samo.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
      A czy to wazne gdzie produkowany ??
      Dla mnie wazne, nawet jesli tylko na swietego spokoju jednak z uwagi na brak szacunku do VW i klamstwo to auto samo sie dyskwalifikuje. Niech "inzynier VW" pokaze mi 700l pojemnosci bagaznika w Allspace 5+2... tam jest gora 400-450l.

      Komentarz


      • Jetta tez od lat produkowana jest w Meksyku. Czy ona jest gorsza od Golfa ?? Smiem twierdzic ze nawet jakosc spasowania wyrobu jest lepsza

        Patrzac na normalnego Tiguana to tez nie widze tam gigantycznego bagaznika, ale jak wyjmie sie dolna deske z bagaznikami to nagle mamy dodatkowe 150l nawet majac tam wsadzony akumulator

        Zawsze mozna dolozyc 100tys i kupic w promocji wieksze X5, albo miec bardzo dobrego handlowca ktory chce zrobic target i ma jak zejsc z ceny i sprzedaje X5 w cenie wyposazonego Kodiaqa
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Škoda se chystá na příchod Kodiaqu GT. Nové SUV-kupé maskuje jako Mazdu | auto.cz
          OII 1,4 TSI Elegance

          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

          Komentarz


          • najpewniej widzialem w Pradze wlasnie Kodiaqa okljeonego identycznie jak na tym zdjeciu. Prze sciety tyl myslalem, ze to moze Porsche Macan po fl czy cos takiego. Mam zrobione zdjecie, jak znajde to tu wkleje, choc przez to maskowanie niewiele widac.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • tutaj "filmowa" zapowiedz wersji RS

              Skoda Kodiaq RS Flashes “Crystalline-Effect” Full-LED Headlights In New Teaser | Carscoops
              OII 1,4 TSI Elegance

              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

              Komentarz


              • The video below also reveals an exclusive exterior color the Kodiaq RS will offer. It’s called Race Blue and it’s available for the first time for a Skoda SUV.


                Wymyślili..

                Komentarz


                • brzydactwo....

                  Komentarz



                  • nie gustuje w takich autach ale Seat jednak ładniejszy od Skody


                    CarTests - YouTube
                    OII 1,4 TSI Elegance

                    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                    Komentarz


                    • Ciekawe czy RS będzie w wersji benzynowej? Takie skromne 280KM powinno się już sensownie „odpychać”
                      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                      @ by Tune-up Gdańsk
                      TDI VP++ i jeszcze rośnie
                      Antek

                      Komentarz


                      • RS można juz konfigurować w CZ

                        Link
                        Ostatnio edytowany przez OrsonTSI; 15094.
                        OII 1,4 TSI Elegance

                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                        Komentarz


                        • Skoda Kodiaq RS i przymiarki cenowe | www.samar.pl
                          OII 1,4 TSI Elegance

                          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                          Komentarz


                          • Robiłem przymiarkę wg cennika czeskiego i wyszło mi z kilkoma bajerami ~202k zł. U Niemców cena zaczyna się od 215k... Ciekawe jak będzie u nas?
                            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                            @ by Tune-up Gdańsk
                            TDI VP++ i jeszcze rośnie
                            Antek

                            Komentarz


                            • Skoda Kodiaq GT Officially Revealed Ahead Of Guangzhou Auto Show Debut | Carscoops
                              OII 1,4 TSI Elegance

                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                              Komentarz


                              • W jednym z opisów podano że RS ma być wyposażony w hample z tarczami 17 cali. Łomatko toż to ponad 43cm... Chyba że to chodzi o coś innego?
                                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                @ by Tune-up Gdańsk
                                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                Antek

                                Komentarz


                                • Tez się tak dziwiłem w opisie jakiegoś opla i doszedłem do wniosku, że to jednak felga tego rozmiaru jest minimalna na takie hamulce.

                                  Komentarz


                                  • Wczoraj karnąłem się Sportline’m 2,0 TSI. W porównaniu do mułowatego 2,2 CRDI 6 AT wypada jakoś średnio... Na szczęście Zimny ma dobre układy z centralą i nowości dostaje w pierwszej kolejności, wiec na początku przyszłego roku może będzie okazja do jazdy jakimś mocniejszym silnikiem. Oczywiście o ile to co mówił handlowiec się potwierdzi.
                                    Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                    @ by Tune-up Gdańsk
                                    TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                    Antek

                                    Komentarz


                                    • A skad ten 2.0TSI jak one zniknely z cennika i teraz tylko 1.5TSI zostal ??

                                      A 2.0TDI 240KM to wcale nie jest taki demon. Jest mocny, ale to sa ciezkie kioski te SUVy.
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Jechałem demo, którego mają już jakiś czas, dlatego siedział tam 2,0.
                                        Ciekawostka: relingi są za 0zł i facet z salonu, zamawiając zapomniał to zaznaczyć. Cx zmniejszył się o całe 0,001
                                        Obecnie mam porównanie do auta ważącego na pusto ponad 1,9t z silnikiem 2,2 crdi 200KM/440Nm i skrzynią 6AT. Kodżak jest nieco lżejszy, ale jednak czegoś mi brakowało w dynamice.
                                        Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                        @ by Tune-up Gdańsk
                                        TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                        Antek

                                        Komentarz


                                        • Zauważyłem, że w DEMO zawsze dają trochę lepsze silniki, są to bardziej dynamiczne samochody. Tak wynika z moich obserwacji.

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X