Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VW GOLF VII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wwf123, jeśli chodzi o kompakty, to zastanów się nad ... najnowszym Seatem Leonem. Stylistyka o niebo lepsza od Golfa. Na żywo prezentuje się naprawdę fajnie, zwłaszcza na ładnych felgach. Wnętrze tez o niebo ładniejsze od Golfa VII, a wykonane tak samo dobrze. Nie wiem tylko jak z jego dostępnością u polskich dealerów Seata.
    No chyb że potrzebujesz większego auta, wtedy faktycznie warto skierować się do salonu Skody po OIII.
    Czarny Elegance

    Komentarz


    • Zamieszczone przez wwf123
      Ja się tak załatwiłem że najpierw chciałem kupić coś taniego do 60 000zł no i zaczeło się ogladanie.
      Sorry za OT, ale jeśli coś "taniego" to coś za 60 kawałków, to chyba buty by mi spadły z nóg po usłyszeniu ile to jest "drogo" :szeroki_usmiech
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Agamek12
        to chyba buty by mi spadły z nóg po usłyszeniu ile to jest "drogo"
        Zwiąż mocniej sznurówki :twisted:

        Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jeden kupi używany 8 letni samochód za 60tys, a drugi tani nowy za 60tys, a 3 powie ze 35800 za nowy z klima i 500l bagażnika to dużo za dużo. :twisted:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Ja osobiści uważam że 55 tyś to można na coś takiego jak Octavia wydać ale więcej NIE. Moim zdaniem nie ma co iść w jakieś wypasy aby klimę abs i wspomaganie miało i pakowne było i dlatego kupując nową OI kiedyś sie zdecydowałem i zapłaciłem wtedy coś koło 45 tyś. I nie wiem czemu teraz trzeba płacić dużo więcej.
          [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

          Komentarz


          • Też uważam, że ceny Octavii są 30% przesadzone
            Niezależnie od marki i modelu - Forum OCP - najlepsze forum samochodowe w Polsce.

            Komentarz


            • A Golfa nie laob Jetty - przeciez to jest to samo :lol:

              Zauwazcie ze te auta kosztuja w calej europie tyle samo, koreance tez kosztuja wszedzie tyle samo. Roznica jest jedynie ile pensji minimalnych trzeba wydac na taki zakup. :diabelski_usmiech
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Maicroft
                oznica jest jedynie ile pensji minimalnych trzeba wydac na taki zakup.
                Dokładnie !! Zobaczcie że O III jest w Polsce tańsza w podstawowej wersji o ok. 6-7 tys zl niż identyczna wersja w Niemieckim salonie. Na polskim rynku zaś O III ma ceny takie same jak jej konkurenci i wcale nie jest za droga (Focus, Auris, Golf VII, Civic kosztują podobnie). Po prostu nasze zarobki są zbyt niskie.
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • Zamieszczone przez daneczek76
                  Ja osobiści uważam że 55 tyś to można na coś takiego jak Octavia wydać ale więcej NIE. Moim zdaniem nie ma co iść w jakieś wypasy aby klimę abs i wspomaganie miało i pakowne było i dlatego kupując nową OI kiedyś sie zdecydowałem i zapłaciłem wtedy coś koło 45 tyś. I nie wiem czemu teraz trzeba płacić dużo więcej.
                  Inflacja - w 97 benzyna kosztowała 1.8-2zł a teraz 5.5-6, płaca minimalna 406-450 a teraz 1600, nowy polonez w 97' kosztował ok 23k. a używane renault 19 coś ok 17-19k. To twoja OI po uwzględnieniu inflacji to ile by obecnie kosztowała 90-120k?

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez sunwire
                    Inflacja - w 97 benzyna kosztowała 1.8-2zł a teraz 5.5-6, płaca minimalna 406-450 a teraz 1600, nowy polonez w 97' kosztował ok 23k. a używane renault 19 coś ok 17-19k. To twoja OI po uwzględnieniu inflacji to ile by obecnie kosztowała 90-120k?
                    Albo jeszcze inaczej, ile pensji miesięcznych było wtedy potrzebnych na zakup tej O I.
                    Pomnóż ich ilość przez dzisiejszą pensję i napisz co wyszło :wink:

                    Komentarz


                    • ryjeks, aleś odkopał
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • Dzisiaj na niemieckiej stronie pojawił się nowy cennik i nowy katalog. Są silniki nowe z EURO 6 125 KM i 150 KM. Niestety na polskiej stronie tylko nowy katalog ale brak nowych silników. LIPA.

                        Komentarz


                        • Link nie działa :/ ale ogólnie ten VW Golf VII coraz bardziej przypomina mi scirocco, nie wiem dlaczego upodobniają ten model tak bardzo do scirocco. Dla mnie kwestia Golfów skończyła się na modelu IV . Dla mnie jest on najlepszy wizualnie silnik od passata nie do zatarcia. Nie ma co golf to porządne autko, niemiecka precyzja no ale już powyżej IV nie podobają mi się stylistycznie.
                          Motoremo - sprężarki w Chorzowie

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X