Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W-wa - Kraków - odwieczne pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    tak, że tak: piątek przed południem wyjazd z W-wy do Zakopanego trasą przez Radom i Kielce. droga w paru miejscach fajna ale
    - rozkopy i związane z nimi korki
    - przeciska się przez wioski, co hamuje ruch
    - korki w Krakowie, zanim się wyjedzie na Zakopiankę.
    raczej nie pojadę tamtędy drugi raz póki nie skończy się przebudowa trasy S7. a już przy wyjeździe z W-wy lub przejeździe przez Krk w godzinach szczytu to byłby dramat.

    powrót przez Śląsk, S1 i S8 - pomijając konieczność opłacenia winiety na 2 km przed zjazdem na S1 oraz upierdliwe ograniczenia prędkości tuż przed Warszawą (zwłaszcza odcinek Mszczonów- Janki jest ulubionym miejscem postoju drogówki z suszarami :evil: ) zajął mi w środku nocy 6,5 h z czego ok 30 min poszło na 3 postoje.
    następnym razem spróbuję się w Mszczonowie przebić na północ na A2 (ok 15 min).
    Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

    Komentarz


    • #27
      Waśka, nie wiem w której części Warszawy mieszkasz ale polecam odbić z S8 na DK 50 i na A2. Znacznie szybciej i spokojniej niż się bujać przez remont w Nadarzynie i Janki/Raszyn.
      Parę razy tylko spotkałem policję z suszarą jak wyjeżdżasz na prostą mijając KFC po lewej. Nie pamiętam km.
      O jakiej winiecie piszesz? :shock:
      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

      _______
      Piotr

      Komentarz


      • #28
        ja akurat już wróciłem, a jechałem z Bielan. celowo pojechałem przez Radom żeby sprawdzić tamtą trasę.
        winiety = opłaty za przejazd A4.
        Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

        Komentarz


        • #29
          Waśka, hint: następnym razem jadąc A4 z Krakowa zjedź sobie na Jaworzno (DK 79) na węźle Byczyna 14 km przed bramkami. W środku nocy przejedziesz praktycznie bez zatrzymania do S1 i 10 zł zostaje w portfelu
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • #30
            podziękował
            Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X