Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

100 nowych fotoradarów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 100 nowych fotoradarów

    Zamieszczone przez SknerusMcKrak
    RafalWM rób swoje i co Tobie się podoba i na co Ciebie stać.
    W internecie Skoda i jej użytkownicy są co chwilę hejtowani. Gdybyś się chciał takimi opiniami przejmować to Skodę omijałbyś z daleka.
    Pozdrawiam.
    Co gorsza, są hejtowani przez użytkowników (obecnych lu byłych) skody!!! Co za bratobójcza walka!!!

  • #2
    100 nowych fotoradarów

    ... DGP poznał harmonogram rozbudowy tzw. sieci automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym. Już na przełomie maja i czerwca zakończy się instalacja 100 nowych fotoradarów stacjonarnych. Oznacza to, że takich inspekcyjnych urządzeń przy drogach krajowych będzie już 400.
    Nadchodzi radarowe lato: Będą nowe urządzenia i surowsze kary - GazetaPrawna.pl

    Komentarz


    • #3
      bishop, Trzeba będzie się mieć na baczność. CB i Yanosik w dłoń :wink:
      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

      _______
      Piotr

      Komentarz


      • #4
        czas chyba zmienić tę władzę - bo co oni wymyślają to już mi się cierpliwość kończy
        aż dziwne to jest, że przed wyborami takie numery wywijają
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Enriquez
          czas chyba zmienić tę władzę - bo co oni wymyślają to już mi się cierpliwość kończy
          aż dziwne to jest, że przed wyborami takie numery wywijają
          a pamiętam, jak obecna premier....już miała w szufladzie projekt ..... żeby posłowie itp płacili mandaty jak Kowalski...i przepadło toto w pierony. Ich jak wiozą to inne auta po rowach spychają, bo im się droga należy! Rozumiem straż, pogotowie, policja jak gdzieś jedzie na wezwanie, ale nie tych ......
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            chętnie bym zagłosował na kogo innego, ale nie ma na kogo - wszyscy inni chcą wprowadzać jakieś nagłe rewolucje, a te obecne osiołki powoli drążą temat po temacie
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              ale te fotoradary będą oznaczone więc w czym problem. Jak jest skrzyżowanie, albo przejście dla pieszych i jest ograniczenie i nikt nie zwalnia to jest ok. Moim zdaniem to niezbyt fajne przelatywać np. 150 km/h przez skrzyżowanie. Nie chciałbym, żeby moje dzieci np przechodziły w tym miejscu. Mieszkam w centrum Dąbrowy i na wprost mam drogę gdzie jest z górki i jest przedszkole, szkoła i pasy przez które przechodzą dzieci i młodzież a co chwila się zdarza hamowanie z piskiem bo ktoś uważa że 80 czy 100 po mieście to nic złego. Fotoradary to jedyna skuteczna metoda na ograniczeni prędkości kierujących.
              Nie jestem zwolennikiem fotoradarów ale chyba inaczej nie można nauczyć kultury kierowców. Choć pewnie i to ich nie nauczy.

              Nie mówię tu o fotoradarach ustawionych w dziwnych miejscach, dla nabicia kasy gminy ale o takich właśnie oznaczonych, które skutecznie ograniczają prędkość kierowców.
              Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

              Komentarz


              • #8
                zgoda, ale zamiast foto w takich miejscach wystarczy ustawić sygnalizator z czerwonym światłem jak przekraczasz prędkość
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Czy Yanosik (aplikacja) jest skuteczny jako ostrzegacz przed policją? Od kilku lat jeżdzę z CB i odpukać nie zapłaciłem nic. Ale radio mnie czasem denerwuje i chcialbym sprawdzić Yanosika. Konieczna jest włączona nawigacja czy wystarczy w tle ten główny pulpit i będą spływać ostrzeżenia?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Enriquez
                    zgoda, ale zamiast foto w takich miejscach wystarczy ustawić sygnalizator z czerwonym światłem jak przekraczasz prędkość
                    i myślisz, że to pomoże. Za chwilę ludzie się przyzwyczają i znów będzie wolna amerykanka. Jak ktoś zwalnia to i tak będzie zwalniał a jak ktoś jeździ szybko wróci do starych nawyków.

                    Niestety w Polsce fotoradary to jedyny skuteczny środek na zmniejszenie prędkości.

                    Dziś jechałem do pracy o 6 rano przez miasto przeleciał koło mnie Opel Vectra grubo ponad 100 lewym pasem do skrętu w lewo. My ruszaliśmy bo zapaliło się zielone. Nawet nie chcę się zastanawiać co maja w głowie tacy kierowcy :-)

                    [ Dodano: Sro 08 Kwi, 15 13:14 ]
                    Zamieszczone przez himi
                    Czy Yanosik (aplikacja) jest skuteczny jako ostrzegacz przed policją? Od kilku lat jeżdzę z CB i odpukać nie zapłaciłem nic. Ale radio mnie czasem denerwuje i chcialbym sprawdzić Yanosika. Konieczna jest włączona nawigacja czy wystarczy w tle ten główny pulpit i będą spływać ostrzeżenia?
                    tak spływają ostrzeżenia. Dodatkowo możesz potwierdzić czy faktycznie jeszcze coś jest czy nie bo wyskakuje kciuk do góry i w dół żeby dać znać innym.
                    Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez howard
                      Niestety w Polsce fotoradary to jedyny skuteczny środek na zmniejszenie prędkości.
                      Albo progi zwalniające, choć i te czasem nie pomagają jak Polak jedzie

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez himi
                        Czy Yanosik (aplikacja) jest skuteczny jako ostrzegacz przed policją?
                        Tak

                        Zamieszczone przez himi
                        Konieczna jest włączona nawigacja
                        Nie

                        Zamieszczone przez himi
                        czy wystarczy w tle ten główny pulpit i będą spływać ostrzeżenia?
                        Tak

                        PS: Oprócz CB zawsze Y włączony i bez madatów już kilka lat
                        MARCIN
                        Mój szkodnik

                        Komentarz


                        • #13
                          Muszę chyba zainwestować w jakiś sprzęt, bo w tym kraju niedługo tylko rowerem albo pieszo można się będzie w miarę komfortowo i bezstresowo przemieszczać.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Enriquez
                            niedługo tylko rowerem albo pieszo można się będzie w miarę komfortowo i bezstresowo przemieszczać.
                            na rowerze tez mogą cie ustrzelić
                            >klik<
                            OII sprzedana


                            Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                            Komentarz


                            • #15
                              A tutaj Kalisz "blokuje" Błąd 404
                              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez howard
                                ale te fotoradary będą oznaczone więc w czym problem.
                                Ano w tym ,że w zeszłym roku likwidowano fotoradary /koszt coś ok 1miliona/
                                Page not found | Gazeta Polska Codziennie Chyba wiadomo kto zapłacił :twisted: , a teraz budowa 100 nowych , chyba wiadomo kto zapłaci.
                                Świetnie się wydaję kasę, bez odpowiedzialności.
                                Co do skuteczności FR , każdy ją zna , większy wysyp przeżyliśmy. 8)



                                Zamieszczone przez bzyq_74
                                PS: Oprócz CB zawsze Y włączony i bez madatów już kilka lat
                                A jakiś AR tam nie plumka +bezcenna wiedza wyniesiona z forum fotoradarów

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Enriquez
                                  bo w tym kraju niedługo tylko rowerem albo pieszo można się będzie w miarę komfortowo i bezstresowo przemieszczać
                                  Roweru nie był bym taki pewien :|
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    bishop, Panie, boś takie "cytaty" porobił...., że wychodzi na to, że ja coś tam napisałem....
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Faktycznie włozyłem Ci w usta , coś nie powinno tam się znaleźć .
                                      Chociaż Ty jeden czytasz moje posty :kwiatek2





                                      żartowałem, to się należy :kufel

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez bishop
                                        Ano w tym ,że w zeszłym roku likwidowano fotoradary
                                        te raczej nie będą ustawione w tych miejscach w których likwidowali stare.

                                        Zamieszczone przez bishop
                                        /koszt coś ok 1miliona/
                                        Page not found | Gazeta Polska Codziennie Chyba wiadomo kto zapłacił , a teraz budowa 100 nowych , chyba wiadomo kto zapłaci.
                                        Świetnie się wydaję kasę, bez odpowiedzialności.
                                        Co do skuteczności FR , każdy ją zna , większy wysyp przeżyliśmy.
                                        tu się z Tobą zgadzam w 100%. Władza wydaje kasę na lewo i prawo i nie koniecznie z głową.
                                        A jak ktoś tu pisał ściągalność mandatów jest na poziomie ok 30% :szeroki_usmiech a może to i lepiej :-)
                                        Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez howard
                                          te raczej nie będą ustawione w tych miejscach w których likwidowali stare.
                                          Stare likwidowano, bo nie mieli kasy na obklejenie zolta folia i wsadzenie tam aktywnych puszek.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez howard
                                            te raczej nie będą ustawione w tych miejscach w których likwidowali stare.
                                            Tylko ,że są miejsca w których zlikwidowali, a były tam potzrebne , np. miejscowość Ciągowice /sląskie/ , prosta ze 2km , szkoła i przystanek po drugeiej stronie plus dzieciaki wracające chodnikami.
                                            Pewnie każdy może wskazać miejsca gdzie niepotrzebnie zlikwidowali :twisted: .

                                            A najlepiej żeby te 100 nowych FR było na skrzyżowaniach i łapało za przejazdy na czerwonym, chyba nikt by nie protestował.

                                            Edit
                                            Jeszcze mi się przypomiało, odcinki pomiarowe prędkości już gotowe , tylko patrzeć pierwszych szczęśliwców :lol:
                                            Strona nie została odnaleziona

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Enriquez
                                              wystarczy ustawić sygnalizator z czerwonym światłem
                                              to sobie zobacz jak ludzie jeżdżą na czerwonym przez skrzyzowania- ostatnio kampania ruszyła w tej sprawie

                                              będą oznakowane i stałe - i dobrze
                                              wolę to niż wideorejestratory
                                              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                                będą oznakowane i stałe - i dobrze
                                                wolę to niż wideorejestratory
                                                też jestem za

                                                [ Dodano: Wto 14 Kwi, 15 11:38 ]
                                                Zamieszczone przez bishop
                                                były tam potzrebne , np. miejscowość Ciągowice /sląskie/ , prosta ze 2km , szkoła i przystanek po drugeiej stronie plus dzieciaki wracające chodnikami
                                                znam to miejsce i popieram. Tylko, że po likwidacji foto tam często Policja z radarem stoi. Gmina ma pewnie lepszą kasę i mundurowi mają co robić :szeroki_usmiech
                                                Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez bishop

                                                  Zamieszczone przez bzyq_74
                                                  PS: Oprócz CB zawsze Y włączony i bez madatów już kilka lat
                                                  A jakiś AR tam nie plumka +bezcenna wiedza wyniesiona z forum fotoradarów
                                                  Też
                                                  MARCIN
                                                  Mój szkodnik

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X